Treść opublikowana przez spetsnaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może i ładna.. jeździć też nią ktoś musiał sporo.. 200kkm w 3 lata [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2007, 11:39 _________________________________________________ juz wiem co wtedy zesmy zle robili kasujac inspekcje u wit'a .... ????????
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co.. nie stać nas? Zrzuta po tysiaku i będziemy się KTS`ować.. Nareszcie skasujesz sobie "service"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam jakas wersje z plyty dolaczonej do VAG'a + "update" licencyjny. Mam tez VAGa od hmmmm... ktora byla wystawiona w dziale o vagowaniu. Wezme to na spota we wtorek, to zobaczycie. Nich ktos zaberze laptka z XP, bo moze to jest ten bol, pls może zastanów się nad KTS`em a co... http://gladysek.com.pl/ow/d_silniki_kts.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i tak kupi BMW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rzuca się w oczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ŁOJEZUU i browar Gratulacje Motur :oklaski:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jednym jeżdżę, drugim się wożę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja przygotowałem moją srebrną strzałę do sezonu Zmieniłem olej, płyny, tarcze i klocki P+T, łożyska tył, termostat, gumę na przegubie. Daję sobie spokój z rezaniem AFN`a do wiosny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
5kkm na turbinie - nowe pojęcie wieczności
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spanky, widziałeś że temu kolesiowi z Golfa już się ślimak AWX`owy wysrał?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w sumie to mnie to wali gdzie... W-wa nie NY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak co roku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wolę Wolę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś dla malika http://www.strong.pl/#ctx=home,contest,rules
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja w drodze powrotnej trafiłem na A6 z ledami ale to jest szeeeerokie, to dopiero koxik.. na niemieckich taflach, ale chyba jakiś rusek prowadził.. Trzymali się mnie równo od Marek do domku, nawet się ładnie pożegnali awaryjkami jak skręcałem pod bramę.. Niech im droga lekką będzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najczęściej zmyłka.. jak nie jest zmyłka to stoją obok w misiowozie palą fajki i zacierają ręcę.. Mam puchę obok domu, wsadzają go raz na 2 miesiące na 3-4 godzinki..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ryli słabo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu, luzik.. coś sobie kupisz w promce..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko się ciepło ubrać.. żeby nie było zaraz: "ale tu pi....", albo "jedziemy bliżej ściany"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sebmis, weź VAG`a na spota bo muszę sprawdzić który wahacz mi puka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zarzucę jeszcze TV4 i "Włatców móch" i do wyra... Jeszcze 5 minut dłużej przed kompem i będę świecił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heloł.. już nie mogę patrzeć na kompa.. cały weekend klepałem w klawisze.. Jutro do roboty ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No proszę.. http://auto.gazeta.pl/auto/1,48316,4435001.html
-
Dobre texty ze zlotu
"większość ma proste rury i czyste d*py..."
-
[B6 AWX/AVF] Co ile kkm wymieniacie filtr paliwa ?
co 30kkm, jeżeli jeździsz mniej to zmieniaj zawsze przed zimą.