Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[B5 AFN] Wibracje podczas przyspieszania
zatrzymałem się na poduchach.. zaczynam od wymiany dystansu gumowego zawieszenia silnika i poduchy skrzyni. Dam znać jak tylko wymienię.
-
[B5 AFN] Wibracje podczas przyspieszania
Z silnikiem nie ma najmniejszego problemu, jest moc, pracuje równo.. problemem są wibracje które są przenoszone przed układ napędowy.
-
[B5 AFB] Trudno odpala
SebMis chyba się skończy vagowanie z friko na spotach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie wyj...ło poduchę z pod skrzyni w avancie.. będę na spocie tak czy inaczej
-
[B5 AFN] Wibracje podczas przyspieszania
Witam!! Wczoraj po przejechaniu około 300km w trasie zauważyłem, że w trakcie przyspieszania układ napędowy wpada w wibracje, podobnie jak przy źle wyważonych kołach lub półosiach. Podczas przyspieszania na biegach 2-5 czuć wibracje przenoszone na układ kierowniczy oraz całe auto. Problem ustaje wraz z puszczeniem pedału gazu, lub kiedy pozostawię auto na ok 15 minut z wyłączonym silnikiem. Problem pojawił się na dłuższej trasie, podczas długiej jazdy miejskiej do tej pory nie występował. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi. Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie sadze zeby to cos dalo. Jak jest niedogrzany to i tak leci na malym obiegu Wiem ze jest na malym obiegu od momentu wlaczenia do ~90, wiec co mozna innego zrobic, zeby sie nagrzewal szybciej? Ograniczyć ilość zimnego powietrza dostającego się do komory silnika (możliwe że termostat nie wydala) cytując palacza z elektrociepłowni z Misia: "jak jest zima to musi być zimno.."
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Da tyle że mniej zimnego powierza będzie w komorze, to wystarczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stygł będzie tak szybko jak teraz, tyle że będzie Ci szybciej łapał temperaturę. Napewno nie zaszkodzi, 1/3 chłodnicy, tyle że folia aluminiowa nie wytrzyma, lepsza będzie zwykła folia lub kartonik.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wypadł z drogi i zaliczył rów.... ale pisał, że to nie powód jego nieobecności na zlocie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
morgothv8 wypadł
-
[B5 1Z `96] Numery łożysk piasty przód oraz czy warto..
Łożysko już zamówione, dzięki za pomoc. Numery orginalne łożyska: Audi - 4B0 498 625 Audi - 8A0 498 625 Audi - 8D0 498 625 Audi - 8D0 598 625 A Audi - 893 498 625 Audi - 893 498 625 A Audi - 893 498 625 B Audi - 893 498 625 D Skoda - 4B0 498 625 VW - 4B0 498 625 VW - 8A0 498 625 VW - 8D0 498 625 VW - 893 498 625 VW - 893 498 625 A VW - 893 498 625 B VW - 893 498 625 D Numery zestawów zamiennych SKF VKBA 1355 SNR R157.23, R157.19, R157.08 FAG 713610080, 713610170 OPTIMAL 100090, 100090A RUVILLE 5723, 5708 FEBI 24366 CX040
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie też jutro pasi.. jak reszta??
-
[B5 1Z `96] Numery łożysk piasty przód oraz czy warto..
Witam!! Przejrzałem forum, ale w znalezionych wątkach były podane tylko numery łożysk do silników benzynowych. Proszę o podanie numeru katalogowego łożyska koła (piasty) przedniej. Czeka mnie jutro wymiana i chciałbym zamówić łożysko, jeżeli ktoś z Was ma doświadczenia i się nimi podzieli będę wdzięczny. Mam zamiar zamówić łożysko firmy SKF lub Optimal. Jak w tytule wątku A4 1.9 TDI 1Z`96. Co sądzicie o tym łożysku? http://www.allegro.pl/item292048130_sportowe_lozysko_audi_80_a4_a6_passat_b5_przod.html Pozdrawiam Spetsnaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Do mnie już nie musisz, zaliczka poszła :>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cześć ekipa.. Was też tak łeb napi.....??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Inne niż wcześniej ... Ale jak??? FDD na USB czy znalazłeś jakiś inny złoty środek??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te skajłoker.. jak dałeś mu stery od kontrolera??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięks Wczoraj z tym fenolem Lukaszemr podążaliśmy podobnym torem. Oczywiście u mnie też nie ma FDD, więc trzeba bedzie kombinować. Lukasz zabrał lapka do siebie do roboty i walczy. Ja pie*dolę jacy Ci amerykanie są popie*doleni. Norrrrrrrrmalnie taki liścik już się tworzy w mojej głowie do HP'ka, że normalnie sam się boję. Sku*wysyny, na swojej stronie fajnie opisują jak zrobić downgrade z Visty do XP, coś w rodzaju "applications may NOT work properly" i dalej instrukcje jak zainstalować ... Vistę Lukaszr! Żyjesz? Niestety jest z tym problem, nie tylko HP odchodzi od montowania w swoich produktach napędów FDD, u mnie poszło jedynie przez FDD na USB, nie można było zapodać sterowników w żaden inny sposób, chyba że tak jak pisała Brynia dodać sterowniki do bazy w pliku *.cab w XP, ale tego nie próbowałem. Najszybciej jednak będzie zainwestować 50 pln`ów w napęd FDD http://www.allegro.pl/item288516786_naped_dyskietek_fdd_na_usb_floppy_czarny_nowy_fv.html albo używka za 29pln, (a co.. na raz) http://www.allegro.pl/item285736945_naped_fdd_flop_usb_uniwersalny_jak_nowy.html co do opisu instalacji XP to masz rację... nie wysilili się zbytnio ale wszelkich porad dotyczących Windowsa XP w HP szukaj w zakładkach opisujących Windowsa 2000. Tak czy inaczej podaj dokładny model lapka może coś się jeszcze wyczyta.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu, Pavilion 2600 to nazwa serii, daj znać którą konfigurację posiadasz. Podaję link do stronki http://h20180.www2.hp.com/apps/Lookup?h_lang=en&h_cc=us&cc=us&h_page=hpcom&lang=en&h_client=S-A-R163-1&h_pagetype=s-001&h_query=Pavilion+dv2600t problemy z instalacją XP są spowodowane brakiem sterownika kontrolera obsługującego dyski twarde, rozwiązaniem jest podanie mu na dyskietce 1,44" sterownika w trakcie instalacji, przez naciśnięcie klawisza F6. Ostatnio miałem podobny problem z instalacją XP na lapku przywiezionym ze juesej, z tym że maszyna ta nie posiadała napędu FDD i jedyną opcją było podanie sterowników za pomocą przenośnego napędu FDD 1,44" na USB. Sprawdź dokładnie która konfiguracja jest Twoja i jedziemy z koxem. Wiciu, tu masz krok po kroku jak instalować XP na tym kontrolerze. http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c00758841&lc=en&cc=us&dlc=en&os=228&product=3629825&rule=43167&lang=en- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u mnie w robocie też się szykuje- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry wieczór- ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Proszę o wpisanie na listę z Żoną Pokój dwójeczka.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.infobot.pl/gadugadu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ładnie, ciekawe jak jeździ właściciel tego auta.. - ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!