Treść opublikowana przez spetsnaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
slaweq.. najpierw trzeba ostro trenować lewą nogę.. w poźka furze wcisnąć sprzęgło to trzeba chłopa!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buduję napięcie.... Specu a ty chyba masz zaległą jazdę próbna ?? 3 tydzień ćwiczę lewą nogę pod spieka jak się znowu przepływka nie wysra to będzie kox
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WYKRES!!!!
-
[B5 AHU] Napinacz paska wieloklinowego
Twoja sprawa, jeżeli chcesz to kupuj zamiennik z allegro, tylko pamiętaj.. "tanie mięso.. " Jeżeli masz czas i wymieniasz go sam i za jakiś czas możesz pokusić się o to samo, to nie ma sprawy. Jeżeli zlecasz wymianę mechanikowi to zrób to przy okazji rozrządu (jeżeli masz niedługo wymianę) , nie ma co chłopa męczyć :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja się właśnie spotuję.. w tyrze
-
[B5 AHU] Napinacz paska wieloklinowego
Z wymianą jest trochę problemów. U mnie była konieczność przy demontażu napinacza wymontowania chłodnicy, wentylatora i wisko. Napinacz kupowałem ori http://www.allegro.pl/item319295181_napinacz_paska_alter_audi_passat_1_9_tdi_97.html Możecie zaryzykować i kupić zestaw naprawczy. http://moto.allegro.pl/item338320536_org_zestaw_napr_napinacza_paska_pk_1_9_vw.html W związku jednak z ilością pracy włożoną w wymianę nie polecam "dziadowania" zestawami czy zamiennikami. Wymiana samej rolki nie będzie dobrym rozwiązaniem, ponieważ luz i skos nie robi się tylko na niej. Wg mnie najlepszym rozwiązaniem będzie kupno ori napinacza, mnie kosztowało to 240PLN napinacz + pasek conti 28PLN
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów - utrata mocy, wzrost zużycia paliwa
Ja dodam, że wszystkie filtry KNECHT'a oraz olej MOBIL 1 5W50. A mówiłem żeby tego dziadostwa nie lać a tak na serio to u mnie też wzrosło spalanie o około litr po zmianie na letnie. Pierwsze w kolejności LOGI, będzie można gdybać co jest powodem notlaufa, następnie wymiana termostatu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajnie [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 16:16 _________________________________________________ Na fieldorfa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
się pyta.. brudnym nie będę jeździł Ja muszę wymienić szybę, dostałem kamienia w piątek i pająk już na połowie szyby
-
[B5 1Z] Alternator - wymiana łożysk
Myślę, że może być problem z dostaniem SKF`a. Alternator rozbieram dziś w nocy, jutro chciałbym skoczyć rano po łożyska i poskładać wszystko do kupy. Jak wspominałem wcześniej wkleję numery łożysk dla alternatora boscha.
-
[B5 AFN] Coś mi szumi przy dodawaniu gazu + traci moc
zaizolowane, to ci metoda :laghing2: :doh1: jak bys mial 0,00001 mm dziurke to kupilbys caly nowy waz ? to kupuj... :th: 'pare dziurek" to metafora taka... byla jedna i nie duza nic nie dymialo...moze byla za mala i tylko sie w tryb awarayjny wlaczal przy szybkim wchodzeniu na duze obroty. jak jeszcze raz pieprznie to juz nie bede kleil tylko kupie nowy waz. ale jest tak zrobione ze nic nie powinno sie dziac. A próbowałeś kiedyś zaizolować dziurawy wąż ogrodowy?? Działało? Tak na serio to jeżeli to któraś z krótkich gum to lepiej zrobisz kupując rurę od turbo do silnika andorii (lublin, żuk) jest mocniejsza od tej w audi bo jest podwójnie zbrojona i trzy razy dłuższa, więc możesz za 12 złotych mieć 3 gumy do audi 4 złote za sztukę [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 19:20 _________________________________________________ zaizolowane, to ci metoda :laghing2: :doh1: jak bys mial 0,00001 mm dziurke to kupilbys caly nowy waz ? to kupuj... :th: Uwierz mi maciaasku, kupił by :>
-
[ALL] Alarm Silicon
- [B5 AJM] Przyczyny dymienia na ciepłym silnku (po zmianie turbo)
Wg mnie wypala się olej którym jest zawalony układ. http://www.bogumil.deal.pl/modyfikacja/turbulum09.jpg Przy takim zabrudzeniu układu wydechowego olejem trochę potrwa zanim cały olej wypali się z bebechów. Jeżeli masz możliwość (warunki) to wymontuj wydech od spinki przy tłumiku środkowym i zostaw go na noc w pozycji pionowej, może przynajmniej część pozostałego w tłumikach oleju spłynie.- [ALL] Alarm Silicon
Pawełek - gdzie robiłeś ten alarm? u Kacpury?- [B5 1Z] Alternator - wymiana łożysk
Myślę, że w przypadku mojego będzie podobnie. Posiadam alternator Bosch. Jak tylko skończę naprawę, wkleję numery łożysk. Dzięki za pomoc Tom-68-- [B5 1Z] Alternator - wymiana łożysk
Witam!!! Przy wymianie napinacza paska wieloklinowego zauważyłem, że w alternatorze (BOSCH) łożyska są w słabym stanie (szumią, przy zakręceniu ręką koła pasowego alternatora). Czy ktoś z Was zabierał się może do demontażu alternatora i wymiany łożysk? W ETCE alternator widnieje jako część pojedyncza (nierozbieralna) i nie jestem w stanie określić jakie łożyska się w nim znajdują. Jeżeli ktoś z Was posiada może oznaczenia łożysk, to będę ogromnie wdzięczny.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://gadzetomania.pl/2007/10/20/koncepcja-telefonu-audi/- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przecież to benzyna- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas, wpadaj na spota oskaro Ci pokaże jak 3.0 jeździ- [B5 AFN] ... quattro. Wtryski - zostawić, czy regenerować pompe ?
Możesz zmienić same końcówki z przekładką i trzepieniem http://www.allegro.pl/item327884784_koncowki_wtryskow_wtryskiwacze_wtryski_afn_vw.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najlepszego ono :th:- [B5 1Z] SWAP AFN`a - pytania i wątpliwości
Pompa dała radę? Zmieniałeś same końcówki? Czy można wymienić tylko końcówkę wtrysku sterującego? Nie wiem czy nie lepiej dać wtryski AFN`a. Czy wiesz może czym różnią się oba wtryski, jakie jest ciśnienie otwarcia i zamknięcia dla obu typów?- [B5 1Z] SWAP AFN`a - pytania i wątpliwości
W jakim silniku, jaki efekt po zmianie, napisz proszę coś więcej czy robiłeś po zmianie wtrysków modyfikację softu??- [B5 1Z] SWAP AFN`a - pytania i wątpliwości
Jak wygląda kwestia wtrysku sterującego?? Mogę wymienić samą końcówkę?Które kupić?? 216 - http://www.allegro.pl/item327866066_koncowki_wtryskow_wtryski_wtryskiwacze_216_vw.html nie wiem czy pompa da radę?? AFN - http://www.allegro.pl/item327884784_koncowki_wtryskow_wtryskiwacze_wtryski_afn_vw.html - [B5 AJM] Przyczyny dymienia na ciepłym silnku (po zmianie turbo)