Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. http://www.autokrata.pl/lod/4488/nowe_a4_za_65_tys_zl/
  2. co BUM? a tak nie wiedziałem jak wejść w dyskusję buahahaha
  3. http://www.pardon.pl/artykul/5466/wojsko_bez_cenzury_naje_lo_pradu_w_kite_posluchaj/4 mistrzostwo świata
  4. załozymy ci niebieskie soczewki :decayed: :decayed: bixenon
  5. Trochi ta i torchi nie.. ale bardzieja ta jak nie.
  6. Mniejszy ruch po prostu :gwizdanie: i żeś bydlaku nie zadzwonił :> eee tam dobrze, że nie dzwonił.. nawet nie chciałeś ze mną fiata objechać..
  7. znowu nocą
  8. 1Z robię średnio 860 km na baku, co daje średnią około 7 litów. Cykl 30% trasa 70% miasto. AFN po chipie 920 na baku co daje 6.5. Cykl 30% trasa 70% miasto. Zmniejszając dynamikę jazdy udaje się zbić spalanie w obu przypadkach o mniej niż litr.. więc nie opłaca się jeździć wolniej bo ślimaki opony wpieprzają
  9. Proste!! Poziowi FMIC nie wydala... w nocy jest niższa temperatura i tylko wtedy mu fura jakoś jeździ..
  10. Pamiętacie może adres strony, gdzie można sprawdzić wyposażenie fabryczne pojazdu po numerze VIN?? Kiedyś znajdowała się pod adresem http://www.oilshop.ro/catalog/vagvin.php
  11. To na bank ta esa http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5724278
  12. Przede wszystkim jaka to Eska!!? S-Line
  13. Norbi.. miałeś rację.. tym brabusem nie miał szans z esą http://www.autokrata.pl/ogien/1747/brabus_sv12_bi-turbo_coupe/
  14. 100 lat Witoldzie
  15. KONIECZNIE Z DŹWIĘKIEM <object width="425" height="344"><param name="movie" value=" src=" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>KONIECZNIE Z DŹWIĘKIEM
  16. Wymień zewnętrzny. Wewnętrzne rzadko siadają.
  17. http://www.jhmotorsports.com/videos/
  18. jak mnie niedawno pojechal na swiatlach koles w bmw kombi a może za mało waleeczny jesteś??? ja tak łatwo się nie daję a autko takie samo :gwizdanie: a raczej silnik jasne... szczególnie 320D 150KM byś się nie dał..
  19. Fajne.. właściciel 100% bezwypadkowy. ciekawe jak auto.
  20. Najlepszego Angie
  21. http://www.wyhacz.pl/Wyhacz/1,88542,5327674,Szef_Castrola__wymiana_oleju_szkodzi_silnikowi.html
  22. A wiecie kiedy Warszawiak popełnił pierwszy błąd ?????? [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 16:38 _________________________________________________a tak wogóle to mam sprawe. czy ktos kto ma ETKE mógłby sprawdzic nr węża który biegnie od pompy wspomagania ???? nie chodzi mi o ten który biegnie od zbiorniczka wyrównawczego do pompy tylko o ten drugi bo gdzies mi cieknie i musze wymienic. Ewentualnie niech ktos wklei skan to sobie sam spisze jakby nie było wiadomo o który chodzi http://www.vagcat.com/
  23. gdyby ktoś chciał pozdrowić naszego przyjaciela z anglii... [email protected] Howard Webb Rotherham MBC Local Authority Tel: 01709 823070
  24. Stary.. Polacy w GB najpierw spalą mu dom, potem choojowo odbudują...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.