Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. jakieś objawy? wycieki, kopcenie?
  2. to fajnie.. a w octavii??
  3. ale ja mam fisa teraz możliwe, że masz FIS`a a nie masz czujnika i tyle. U mnie w AFN`ie również nie ma czujnika pomimo FIS`a. ale ja wlasnie chce sie dowiedziec gdzie powinien byc bo mam mzoliwosc wymontowania takiego tylko musze wiedziec gdzie jest pozatym jestem w trkacie podpinania temperatury zewnetrznej do fisa i zbiorniczka od sprydkow bo mam wyprowadzone kable czujnik poziomu płynu w zbiorniczku spryskiwaczy znajduje się w... zbiorniczku spryskiwaczy (od góry lub z boku) w Twoim roczniku nie wychodziły zbiorniczki z otworem na czujnik, więc jak masz możliwość to bierz cały zbiorniczek z czujnikiem.
  4. jeżeli masz u siebie wtryski z ciśnieniem początkowym 220-221 barów to będą. Oznaczenie wtrysków: 0 432 193 702 Audi/Skoda 0 432 193 704 Audi/Skoda Teoretycznie inne są wtryski dla ciśnienia początkowego 190-191 bar. 0 432 193 837 Audi 0 432 193 838 Audi 0 432 193 732 Skoda 0 432 193 734 Skoda Najlepiej, żebyś poznał oznaczenie silnika Octavii.
  5. ale ja mam fisa teraz możliwe, że masz FIS`a a nie masz czujnika i tyle. U mnie w AFN`ie również nie ma czujnika pomimo FIS`a.
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_problem_z_abs_w_a4_avant_96-t47420.0.html
  7. Drogi nowicjuszu (skoro już po statusach jedziemy czego nie lubię) - gdybyś przejrzał wątki o tej tematyce to znalazłbyś przynajmniej 80% odpowiedzi na swoje pytania. Co do logów - oczywiście, że nie będziesz tego umiał, ale poczytasz i spokojnie podstawy opanujesz. Jak coś to udaj się na spota to chłopaki pomogą Koniec OT Tak jak pisał lukaszr było o tym sporo na forum. Pierwsze co musisz sprawdzić, to szczelność dolotu. Sprawdź, czy na rurach od IC nie widać oleju.. to pierwsze objawy nieszczelności.
  8. teraz to wymodziłeś hamulce brembo w STI to zacisk i jarzmo w jednym. Do A4 nie będą pasowały.. zarówno do żeliwnej jak i aluminiowej zwrotnicy.
  9. dokładnie o tych, sam widziałeś jak wyglądały. znalazłem je na Allegro http://www.allegro.pl/item451589117_wahacze_oryginal_audi_a4_a6_skoda_vw_b5_b6_wawa.html nie kupujcie takich kompletów!!!!!!!
  10. Również potwierdzam. Jeżeli chodzi o wahacze, to były kupione od "prywatnego sprzedawcy" nie znalazłem nic co mogło podważyć ich oryginalność (może poza ceną).. posypały się mega szybko. Nadawały się i poszły do kosza.
  11. można to rozpatrywać różnie.. na serwisach aukcyjnych swoje aukcje (przedmioty) wystawiają również osoby/firmy pewne (patrz ASO Skody Plichta). http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6469329 ja swój rozrząd kupiłem u nich.. może nie przez samo Allegro, ale numer znalazłem u nich :>[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 21:35_________________________________________________ dokładnie, warto zwrócić uwagę na datę "przydatności do montażu" części. Każda część zakupiona w ASO ma takie oznaczenie. Jeżeli chodzi o kwestię f-ry to ASO Plichty nie chciało mi sprzedać części bez podania danych (koniecznych do wystawienia imiennej f-ry). Co ważne, trułem im już d*pę na maxa pytaniami drogą mailową. Najdłużej na odpowiedź czekałem około 1,5 godziny. Porównując to z serwisami ASO z W-wy.. nie ma o czym gadać. Do magazynu części w warszawskich ASO ciężko się nawet dodzwonić. reasumując rozrząd z Allegro tak, ale jedynie od sprawdzonego sprzedawcy.
  12. a mnie to p... gdzie będzie, jak się komuś chce to i tak przyjedzie nawet na drugi koniec miasta.
  13. jaki masz wybity rok produkcji na tych w folii?? Ja miałem 01 i posypały się wszystkie po 7 tysiącach.Na wszystkim było oznaczenie vw audi, łącznie z gumami.
  14. http://www.joemonster.org/art/9889/Tuning_czestochowski
  15. Tak samo jakbyś wyrzucił całkowicie układ wydechowy to też by auto nie chciało jechać. Dalczego ?[br]Dopisany: Październik 03, 2008, 09:18:02 am_________________________________________________Może coś sondą jest nie hallo ? z czym??
  16. spetsnaz odpowiedział(a) na infernox temat w Audi A4 B5
    nie chciało Ci się szukać i tyle.. a co tam. powodem Twojego problemu jest nierównomierne podawanie impulsów przez czujniki ABS. Często usterka powstaje podczas wymiany klocków, przegubu czy wahaczy. Na czujniku osadza się brud (rdza) Najlepszym sposobem rozwiązania problemu jest ustalenie którego z czujników dotyczy problem (VAG) i wyczyszczenie (ostatecznie wymiana)
  17. http://www.autokrata.pl/ogien/4826/oszustwo_nissana_na_torze_nurburgring/
  18. Musashi.. nie ten wątek w tym mowa o uszczelce pod pokrywą zaworów a nie pod głowicą
  19. wszystko ok, nie masz się czym przejmować.
  20. napisz coś więcej.. okoliczności!! Zgasła podczas jazdy, czy nie chce odpalić po wyłączeniu zapłonu? Podaj prawidłowe (pełne) numery błędów.
  21. W chłodnicy oleju Chłodnica oleju jest nad filtrem oleju
  22. bo dla lancerów powinna być oddzielna klasa
  23. Jeżeli z kontrolką AIRBAG`a nie było problemów wcześniej wystarczyło nie przekręcać zapłonu w momencie kiedy licznik był odłączony. Teraz pozostaje VAG, sprawdzenie i usunięcie błędów.
  24. co do tych, które masz rację, wyglądają na B5 jak g... w lesie ale moim zdaniem powinieneś wymienić je na coś co wychodziło oryginalnie w tym roczniku, bądź na typ, który Ci się będzie podobał. Jeżeli chcesz kupić felgi które podałeś w załączniku, musisz liczyć się z faktem, że ą one dużo mniej wytrzymałe. Felgę z rantem będziesz prostował co miesiąc nawet na 16" oponie.. tak to wygląda w praktyce. Ja w swoim avancie przesiadłem się z 17" RH na ori 16", wzór, który załączyłem we wcześniejszym poście. Auto wygląda możliwie, a felgi są o wiele mocniejsze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.