Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. Poziek i Spanky.. to już dwie lachy
  2. A mnie się zdaje, że mógłbyś w tej miednicy spokojnie rękami zaklaskać :oklaski: :polew: :polew: Poziu wie, ostatnio Twix`a robił
  3. Nowa panna Wicia ? :gwizdanie: ostatnia
  4. Spankej ma hothatcha :polew: kaban w liftbacku
  5. Pozdrowienia z Zakopanego :gwizdanie:
  6. mam pytanie... czy ta laska z prospektu na górze też wpadnie??
  7. dzięki za rade ...wuju pamiętaj.. natura zawsze była przeciwko nam
  8. wymień dwumas :polew: :polew: :polew:
  9. no to rzeczywiście można lać byle co i tak nie będzie różnicy :gwizdanie: zupełnie jak w dieslu
  10. jest takie jedno wino zrobione przez audi, na które mnie jeszcze nie stać. w tym sęk, że jak już stać to kupisz, miesiąc zachwytu i masturbacji, a potem zaczynasz pieprzyć o paliwie - jak my tamto wino nie lata na gnój..
  11. Kiedy Andrew jak pierwszy raz VP zalałem w poniedziałek wcześniej był Shell ale D.Extra Ja tam wierzę co napisali na stronie VP ma dodatki myjące więc tak co 3-4 tankowania zalewam VP/Vervę zalej ludwika, albo pur z balsamem. Tak na serio to co chcesz myć paliwem z dodatkami myjącymi?? Komorę spalania??
  12. jest takie jedno wino zrobione przez audi, na które mnie jeszcze nie stać.
  13. Kiedy Andrew jak pierwszy raz VP zalałem w poniedziałek wcześniej był Shell ale D.Extra pieprzycie teraz.. gnój to gnój. Fury wam się sypią i na niczym nie ciągnie, nie czepiajcie się paliwa.
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b5_akn_sprawdzanie_347wiec_380arowych_wynik-t45948.0.html;msg502346#msg502346
  15. jak mawiał Lech Roch Pawlak.. "to je dobre" można jakieś fotki okolicznościowe porobić.. na naszą klasę
  16. Tylko w teorii, wysyłałem mnóstwo telefonów bez dowodu zakupu i nie było problemów, jedynym serwisem który się do tego czepiał był serwis SE w Bytomiu.
  17. Co do telefonu - takie coś zrobi Ci byle fachowiec.. Podejdź nawet do jakiegoś punktu PLUS-a.. Czemu PLUS`a?
  18. Jeżeli nie chcesz kupować całego zestawu wahaczy to polecam firmy Lemforder lub/ewentualnie Febi. Co do dźwięków, to mogą być to zatarte sworznie wahaczy lub mocowanie górne amortyzatora. Podjedź na spota, to zobaczy się co i jak. Uzupełnij swój profil, bo jeżeli masz auto z 2000 roku, to na bank nie masz silnika 1Z.
  19. Asynchroniczne taktowanie czujników. Jeden z czujników podaje zły sygnał. Głównym powodem może być zabrudzenie czujników ABS lub ich nierównomierne zamontowanie (wsunięcie). Rzadziej zdarza się pęknięcie obręczy zębatej ABS. Sprawdź VAG`iem który czujnik wyrzuca błąd i wyczyść, ewentualnie sprawdź obręcz ABS.
  20. 4B0615125C - jarzmo dla B6 z tarczą 312mm zarówno zacisk jak i klocki pasują od tarczy 288mm jeżeli nie liczysz się z kasa, to kupuj w serwisie. Ja bym poszukał jarzm z anglików z allegro.
  21. Racja zdeniu, tylko, że szukamy do AJM`a.
  22. AFN - 8D0 498 099B Zewn. uzębienie, od strony koła: 33 Wewnętrzne uzębienie, od strony koła: 30 Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: 53 Ilość zębów, obręcz ABS: 45 Średnica zewnętrzna [mm]: 88 Skrawanie: z rowkiem w elemencie wewnętrznym AJM - 3B0 498 099B Zewn. uzębienie, od strony koła: 33 Wewnętrzne uzębienie, od strony koła: 27 Średnica 1 [mm]: 27,51 Średnica pierścienia uszczelniającego [mm]: 53 Skrawanie: bez rowka w wewnętrznym elemencie Ilość zębów, obręcz ABS: 45
  23. Kupowałem miesiąc temu identyczny za około 170 zł u allegrowicza "danielloss" http://aukcja.onet.pl/show_user.php?uid=334850 rikardo jeżeli kupowałeś do swojego auta (AFN), to jest inny niż w aucie DOCENT90 (AJM)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.