Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[B5 AJM] Jaki przegub zewnętrzny ?
http://allegro.pl/item459504443_przegub_napedowy_zewn_lobro_vw_audi_skoda.html sugerowałem się tą ceną, zawsze bliżej 200 niż 300
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he, ciekawe na jak długo.. dwumas to zło
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie dziaduj, kup parę nowych.
-
[B5 AJM] Jaki przegub zewnętrzny ?
Numer oryginału: 3B0 498 099B Warte polecenia są produkty firm LOBRO i SPIDAN. Zewn. uzębienie, od strony koła: 33 Wewnętrzne uzębienie, od strony koła: 27 Średnica 1 [mm]: 27,51 Średnica pierścieńia uszczelniającego [mm]: 53 Skrawanie: bez rowka w wewnętrznym elemencie Ilość zębów, obręcz ABS: 45 W przypadku przegubu warto zapłacić więcej za markową część. koszt LOBRO - około 200 zł koszt SPIDAN - około 300 zł koszt 4Max i tanich zamienników od 60 do 120 zł.
-
[ALL B5] Jak prawidłowo powinna być założona guma na stabilizatorze ?
Stary, nie da się tej gumy założyć odwrotnie. Jak wyjmiesz starą gumę to zobaczysz co i jak. Nie kupuj tego szajsu z allegro. Za 4PLN masz lemfordera w InterCarsie. Uzupełnij profil, bo nie wiem jakie masz nadwozie, w sedanie stabilizator ma inną średnicę. 4D0 411 327G sedan - średnica otworu 24,8mm 4D0 411 327H avant - średnica otworu 27mm
-
[B6 AVF] Rozrząd do AVF 2004r.-ETKA
Zgadzam się Jednak przy zakupie pompy wody w ASO wymagają zwrot starej. W moim przypadku ori pompa wody kosztowała 250 PLN, przeraził mnie jednak koszt kaucji (290PLN ) więc kupiłem SKF`a.
-
[B5 AJM] Kontrolki ESP i ABS
Akumulator jest już pewnie na wykończeniu i tyle. Ładowanie nie ma tu najmniejszego znaczenia. Jak już chcesz zmierzyć, to sprawdź prąd przy rozruchu. W zużytym akumulatorze napięcie wcale nie musi być niższe, spada natomiast jego pojemność, przez co brakuję wystarczającego natężenia przy rozruchu, spada wtedy napięcie poniżej poziomu rozruchowego i stąd Twój błąd przy odpalaniu auta.
-
[B5 1Z] Łapa silnika - jaki numer? ETKA?
4B0 199 352B źle nazwałeś część, nie jest to łapa silnika, tylko mocowanie poduszki do nadwozia. OK. Dzięki bardzo. Sugerowałem się mechanikiem. Nie wiecie może ile kosztuje nowa część? używanej nie mogę trafić na żadnym szrocie w promieniu 100 km :/ Jarosław Mocek Kierownik Działu Części Zamiennych tel. +22 532 42 31 [email protected] Artur Palak Starszy Magazynier tel. +22 532 42 32 [email protected] Jacek Figlewicz Magazynier tel. +22 532 42 30 [email protected] Maciej Braksator Magazynier tel. +22 532 42 33 [email protected] Paweł Piesiewicz Młodszy Magazynier tel. +22 532 42 30 [email protected]
-
[B5 1Z] Łapa silnika - jaki numer? ETKA?
4B0 199 352B - źle nazwałeś część, nie jest to łapa silnika, tylko mocowanie poduszki do nadwozia. Jest takie samo dla silników R4 i V6. Ewentualnie szukaj części o numerze 8E0 199 352N
-
[B5 1Z] Łapa silnika - jaki numer? ETKA?
8D0 199 307 to łapa w silniku AHL, może nie pasować bo jest to łapa lewa
-
[B5 1Z] Łapa silnika - jaki numer? ETKA?
Część nr 2 tak jak pisał yaboo oznaczenie części to 8D0 199 306G
-
[B5 AJM] Kontrolki ESP i ABS
W Twoim przypadku wystarczy zmienić akumulator.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
MIchał medycyna teraz cuda robi a tak poważnie - działaj ale może daruj sobie Przeasnyską - ja tam już nie pojadę :gwizdanie: co Ci popsuli?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
specu, ale z nimi targowali się od 3 lat i chcieli im zapłacić za kawałek ziemi 300kplnów nie znam dokładnej historii, ale widocznie się nie dogadali
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z drogi do pracy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyja diagnoza?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z samego faktu, że zaczynają w końcu remont odcinka Wyszków-Ostrów cieszę się bardzo. Jak mam tym odcinkiem w piątek wieczorem jechać to mi się niedobrze robi Dziura na dziurze, koleiny, pozarywane pobocza i mnóstwo tirów Gdy mogę jeżdżę nocami ... http://www.siskom.waw.pl/s8-wyszkow-granica.htm Aktualniejsze informacje masz na stronie firmy Scott Wilson Polska http://www.viabaltica.scottwilson.com.pl/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jak pisałem zaczynają roboty ziemne za wiosnę. Mają iść 2 pasy w jedną stronę z technicznym. Pas zielini ma wynosić 11m, co pozwalać będzie na dobudowanie w przyszłości 3 pasa. Przewidywany termin oddania do użytku maj 2012. (Wyszków-koniec obwodnicy - Ostów Mazowiecka-początek obwodnicy)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nareszcie jakiś dobry ruch B R A W O Nooo Będzie mega gdy połączą obwodnicę Jabłonnej dwoma pasami w jedną stronę z mostami w Zegrzu i dalej z obwodnicą Serocka ... Oby szybko .... Ta specustawa to chyba dobry bat na poszlacheckich pieniaczy ... Stary, mnie czeka wysiedlenie z aktualnego miejsca zamieszkania. Budowę trasy Via Baltica mają rozpocząć wiosną przyszłego roku. Do chwili obecnej nie było żadnego kontaktu z Generalnej Dyrekcji czy którejkolwiek z "instytucji". Nie mam zielonego pojęcia jaką cenę zaoferują za wykup gruntu i budynków. Mieszkałem w tym miejscu od urodzenia, podobnie jak mój ojciec i dziadek. Więc proszę nie wyskakuj mi z "poszlacheckim pieniaczem". "Specustawa" - jasne, super sprawa.. tylko chciałbym się dowiedzieć czegokolwiek w terminie umożliwiającym mi podjęcie decyzji, czy nawet ustosunkowaniem się do niej.
-
[ALL] ETKA - jak skopiować numer części
sprawdzone i dziala.dzieki KOX nie?? pozwolę sobie zacytować Norbiego.. "zrobił dobrze bez dotykania"
-
[B5 AFN] Jak wymontować napinacz paska alternatora
jeżeli zmieniasz tylko napinacz to nie, jeżeli przy okazji chcesz zmienić pasek to musisz zdjąć pasek od klimy.
-
[ALL] ETKA - jak skopiować numer części
Dziękuję b3rs właśnie o to mi chodziło.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Potrzebuję dobrego zakładu regenerującego turbosprężarki w W-wie lub okolicach. (dla dobrego kumpla)
-
[ALL] ETKA - jak skopiować numer części
Czy ktoś z Was wie jak skopiować do schowka numer części z ETKI?? Wkurza mnie przepisywanie 9-cio znakowych kodów z palca. Z góry dzięki!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tobie to już całkiem na głowę padło? Kupujesz 17" do B6 na zimę?? Jeszcze mi napisz, że używane w dobrym stanie.