Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[ALL] Wydajniejsze hamulce z tyłu
Intercars
-
[ALL] Wydajniejsze hamulce z tyłu
Jeżeli będziesz miał 320mm z przodu, to 245mm na tylnej osi wystarczą w zupełności do codziennej, nawet dynamicznej jazdy. Zmiana jednak nie będzie kosztowna: 8E0 615 425A - jarzmo zacisku - koszt ok 70PLN/sztuka 8E0 615 601Q - tarcza hamulcowa 255mm (ATE 24.0112-0148.1) - koszt ok. 100PLN/sztuka Tak jak wspomniałeś klocki i zaciski pozostają bez zmian.
-
[ALL] Wydajniejsze hamulce z tyłu
występują 255mm oraz 300mm. Jakim budżetem dysponujesz?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A nie mowiła Wam nic No dobra zdradze bo to żadna tajemnica w sumie Małego Klubowicza będziemy mieli angela, slaweq - gratulacje!!!
-
[B5 1Z] Problem ze skrzynią pomocy!!!
Przeglądaj na allegro. Trafiło do nas sporo anglików na części, może znajdziesz coś wartego uwagi. Do Twojego silnika pasują skrzynie od silników na pompowtryskach, poszukaj czegoś z roczników 2002-2004, może uda Ci się trafić na nie zjeżdżoną.
-
[B5 1Z] Tragiczne odpalanie na zimno:/
w 1.9 nie, ale w 1.9 PD juz sa .... pierwsze słyszę, ale nie zaprzeczam. Konkretny model silnika?
-
[B5 1Z] Problem ze skrzynią pomocy!!!
początek końca skrzyni, na dniach się posypie. Miałem to samo. Szukaj drugiej skrzyni.
-
[B5 1Z] Tragiczne odpalanie na zimno:/
w 1.9 nie, ale w 2.5 już są
-
[ALL B6] Asfaltowe plamy
czterochlorek etylu
-
[ALL B5] Chuczenie przy hamowaniu
Chyba najprościej będzie zdjąć koło.. prawda??
-
[B5 AFF] Koło pasowe alternatora
Ja wymieniałem swój przy 460 tysiącach i to była jego druga wymiana. Pierwsza była przy 220 tysiącach. Moim zdaniem to sprzęgło w alternatorze jest tak samo przydatne jak dwumas. Jeżeli kupiłeś nowy w ASO, to możesz spokojnie zakładać ze zwykłym kołem pasowym.
-
[B5 1Z] Dlaczego tak dziwnie odpala ?
Wpadnij dziś do Arkadii na spota, ktoś na bank looknie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NFS Porsche unleashed to ostatni dobry NFS
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
true.. Zapuść sobie Gran Turismo na emulatorze
-
[S4 AGB] Pytanie o półoś
spryciarz jak zamówiłeś taką jaką kazał kupić mechanik,to wina mechanika a jeżeli przysłał np. od A6 2.8?- słowa mechanikaDlatego drąże może nie przysłał tylnej przód ma 38 zębów.. sprawdź.
-
[B5 AFF] Koło pasowe alternatora
Prawdopodobnie mechanik ma rację, w moim 1Z z tego rocznika również nie ma sprzęgiełka. Co się działo z napinaczami do tej pory??
-
[S4 AGB] Pytanie o półoś
33 zęby, będą pasowały. Z tego co zauważyłem do AGB dawali o 2mm dłuższe śruby mocujące przegub wewnętrzny.
-
[B5 1Z] Obrotomierz nie działa
Nie masz u siebie czujnika Halla. W skrzyni znajduje się czujnik prędkości oraz biegu wstecznego. Sprawdź połączenia elektryczne przy alternatorze.
-
[B5 1Z] Obrotomierz nie działa
Wiem co napisałem Czy sygnał wcześniej zanikał? Gubiłeś obrotomierz, czy stało się to z dnia na dzień, podczas jazdy, czy po odpaleniu.
-
[B5 1Z] Obrotomierz nie działa
Napisałem przecież wcześniej co odpowiada za sygnał obrotomierza.
-
[ALL B5] Dioda od hamulca mruga
Majster ma rację, Twoje wnioski są natomiast błędne. Zabrudzenie czujnika ma wpływ na jego funkcjonowanie.
-
[B5 AHU] Wibracje nadwozia
napewno nie.Plecionka daje wibracje tylko na ciepłym silniku i to na biegu jałowym :gwizdanie: U mnie wydech wpada w rezonans również na zimnym silniku. Zerknij co napisał tom450: Najczęściej przy niskich wartościach obrotów wibracje przenoszone są na nadwozie przez wydech. Ewentualnie mogą być to jeszcze półosie. Przyszło mi jeszcze do głowy łożyska w skrzyni. Nie masz problemów z nierównym ruszaniem z 1 biegu lub skakaniem silnika na skręconych kołach?
-
[B5 1Z] Tragiczne odpalanie na zimno:/
Wymień świece (wszystkie) na nowe, po wymianie będziemy myśleć co dalej. Napisz więcej informacji.. co się dzieje po odpaleniu, czy bierze olej, przebieg orientacyjny silnika.
-
[ALL] Co lepsze - DS2000 czy Redstuff ?
Jeżeli nie masz zamiaru zmiany tarcz, to nie wygłupiaj się z DS czy EBC, w cenie EBC GS kupisz 3 komplety standardowych klockocków ATE 13.0460-7077.2. Jeżeli chcesz wzmocnić hamulce w swoim aucie to lepiej rób swap`a tarcz 312mm i jarzm z audi A6.
-
[B7 BKN] Przedni zderzak mam za nisko
w Polsce...