Treść opublikowana przez spetsnaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w B6 nie dokupisz samej plecionki Adaho.. W B5 też nie kupisz samej plecionki.
-
[ALL] Stukanie przy hamowaniu
Spoko, czekamy na informacje
-
[ALL] Stukanie przy hamowaniu
Do głowy przychodzą mi tylko dwie rzeczy. Pierwszą są wybite tuleje mocowania zacisku w jarzmie (mało prawdopodobne), druga (o wiele bardziej prawdopodobna) to wybity jeden z wahaczy. Miałem podobną przypadłość przy zużytym wahaczu. W moim przypadku stuki przy hamowaniu/ruszaniu minęły po wymianie wahaczy. U mnie było to pojedyncze dość mocne uderzenie.
-
[ALL] Stukanie przy hamowaniu
Spokojnie greeta. Musashi ma rację, często ktoś z użytkowników ma taki problem. Tak jak pisaliśmy zatankuj do pełna, ewentualnie sprawdź stan wahaczy. Możliwość odkręcenia się śruby wahacza jest praktycznie żadna, stosowane są przy ich montażu najczęściej nakrętki samokontrujące. Robiłaś coś w ostatnim czasie przy zawieszeniu bądź hamulcach w swoim aucie?
-
[ALL] Stukanie przy hamowaniu
ewentualnie wybity wahacz dolny (banan).
-
[ALL B5] wymiana przegubu
potwierdzam co napisał zdeniu.. z przegubów do 100 złotych wybrałeś najlepszy ewentualnie dołóż jakieś 50zł i kup przegub firmy SPIDAN 22681.
-
[ALL] Stukanie przy hamowaniu
Opisz proszę, jest to pojedyncze uderzenie przy hamowaniu, czy następuje cyklicznie podczas hamowania (częstotliwość zmienia się w miarę wytracania prędkości)
-
[B5 AKN] Czyszczenie kolektorów ssących.
Z intercoolerami będziesz miał najłatwiej, wystarczy zdjąć zderzak (ewentualnie odsunąć pas przedni) , z resztą może być więcej roboty
-
[B5 AKN] Czyszczenie kolektorów ssących.
Stary.. co dokładnie chcesz czyścić? IC, kolektory, rury??
-
[B5 AHU] Wtryski z Oktawi do A4 AHU?
Proszę
-
[B5 AKN] Czyszczenie kolektorów ssących.
o co Ci dokładnie chodzi?
-
[1.8T 350KM] Problem z turbiną
chyba lata i to szybko, bo w arkadii go nie widziałem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Modlińska? W którym miejscu? na zwężce przed Jabłonną.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmmm.. a jakiś czas temu poznałem tu taką jedną kobitę.. ożeniłem się i tak już zostało. Coś Ty taki ciekawy, wpadaj na spota!! Obceni się paździocha.. tylko nie gaś fury na dzień dobry, bo z będzie z liścia Słuchaj to się z Tobą umówię i będę jechał za Tobą co Ty na to??? Spoko, możesz być około 18-tej na stacji Neste na trasie toruńskiej za mostem Grota? Jak coś to wal na gg 85295
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmmm.. a jakiś czas temu poznałem tu taką jedną kobitę.. ożeniłem się i tak już zostało. Coś Ty taki ciekawy, wpadaj na spota!! Obceni się paździocha.. tylko nie gaś fury na dzień dobry, bo z będzie z liścia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sprawdzałem, bo aktualnie siedzę w Jadwisinie, a coś mało klubowiczów mamy z tej strony Wisły.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A tak BTW to w ile lokalizacji, w których się spotykaliśmy miałeś okazję przyjechać wit.. spokojnie, bo się chłopak zamknie w sobie od wczoraj na forum
-
[B5 AFN] Pękające tłoki w AFN-ach. Spotkał się ktoś z czymś takim??
Luzik bałem się tylko, że ktoś może odebrać to jako potwierdzenie tego co napisał użytkownik KaczorComp: "Po rozmowach z różnymi mechanikami dowiedział się że a Afn-ach bardzo często pękają tłoki." Co do grzybków, to ich pękanie spowodowane jest najczęściej przez duży przebieg (zmęczenie materiału/wypalenie), bądź słabe smarowanie, fakt.. zdarza się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pietro3 popraw swój typ silnika. W 96 nie produkowano AVG. Co do miejsca spotów to z Serocka i tak masz najbliżej do Arkadii.
-
[B5 AFN] Pękające tłoki w AFN-ach. Spotkał się ktoś z czymś takim??
pękania tłoków w AFN`ach nie można określić jednak jako "bardzo częsta usterka", są one w większości spowodowane zaniedbaniami właściciela auta. [br]Dopisany: 06 Październik 2008, 22:13_________________________________________________ wg mnie jedynym powodem jest duża ilość wyprodukowanych jednostek napędowych.
-
[B5 AFN] Pękające tłoki w AFN-ach. Spotkał się ktoś z czymś takim??
mam pytanie.. ilu było tych mechaników??
-
[B6 AYM] Bierze mi olej
tak duże zużycie oleju (w tym silniku) może byś spowodowane uszkodzonymi uszczelniaczami turbosprężarki.
-
[B5 AFN] Lekko hamuję, a odzywa się ABS
podłącz VAG`a i sprawdź, który czujnik pracuje asynchronicznie. Myślę, że pomoże samo wyczyszczenie. U mnie problem pojawiał się po każdej większej robocie. (wahacze, przegub, łożysko, zaciski) Wystarczyło przeczyszczenie.
-
[B5 ARM 1.6] Akumulator
Sprawdź ładowanie, jeżeli ok to pozostaje zakup nowego akumulatora. Dla Twojego silnika: http://www.akumulatorybosch.pl/numeracja_parametry.asp?rodzaj=wyniki&mod=2&idsamochodu=101303
-
[B5 1Z] Gdzie powinien być czujniczek od zbiorniczka spryskiwaczy ??
ale ja mam fisa teraz możliwe, że masz FIS`a a nie masz czujnika i tyle. U mnie w AFN`ie również nie ma czujnika pomimo FIS`a. ale ja wlasnie chce sie dowiedziec gdzie powinien byc bo mam mzoliwosc wymontowania takiego tylko musze wiedziec gdzie jest pozatym jestem w trkacie podpinania temperatury zewnetrznej do fisa i zbiorniczka od sprydkow bo mam wyprowadzone kable czujnik poziomu płynu w zbiorniczku spryskiwaczy znajduje się w... zbiorniczku spryskiwaczy (od góry lub z boku) w Twoim roczniku nie wychodziły zbiorniczki z otworem na czujnik, więc jak masz możliwość to bierz cały zbiorniczek z czujnikiem. Ok dzieki a wisz mzoe gdzie w pasku b5 jest czujnik temp. zewnetrznej? w tym samym miejscu co w A4, przed chłodnicą.