Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. w B6 nie dokupisz samej plecionki Adaho.. W B5 też nie kupisz samej plecionki.
  2. Spoko, czekamy na informacje
  3. Do głowy przychodzą mi tylko dwie rzeczy. Pierwszą są wybite tuleje mocowania zacisku w jarzmie (mało prawdopodobne), druga (o wiele bardziej prawdopodobna) to wybity jeden z wahaczy. Miałem podobną przypadłość przy zużytym wahaczu. W moim przypadku stuki przy hamowaniu/ruszaniu minęły po wymianie wahaczy. U mnie było to pojedyncze dość mocne uderzenie.
  4. Spokojnie greeta. Musashi ma rację, często ktoś z użytkowników ma taki problem. Tak jak pisaliśmy zatankuj do pełna, ewentualnie sprawdź stan wahaczy. Możliwość odkręcenia się śruby wahacza jest praktycznie żadna, stosowane są przy ich montażu najczęściej nakrętki samokontrujące. Robiłaś coś w ostatnim czasie przy zawieszeniu bądź hamulcach w swoim aucie?
  5. ewentualnie wybity wahacz dolny (banan).
  6. spetsnaz odpowiedział(a) na Rytel temat w Audi A4 B5
    potwierdzam co napisał zdeniu.. z przegubów do 100 złotych wybrałeś najlepszy ewentualnie dołóż jakieś 50zł i kup przegub firmy SPIDAN 22681.
  7. Opisz proszę, jest to pojedyncze uderzenie przy hamowaniu, czy następuje cyklicznie podczas hamowania (częstotliwość zmienia się w miarę wytracania prędkości)
  8. Z intercoolerami będziesz miał najłatwiej, wystarczy zdjąć zderzak (ewentualnie odsunąć pas przedni) , z resztą może być więcej roboty
  9. Stary.. co dokładnie chcesz czyścić? IC, kolektory, rury??
  10. o co Ci dokładnie chodzi?
  11. chyba lata i to szybko, bo w arkadii go nie widziałem.
  12. Modlińska? W którym miejscu? na zwężce przed Jabłonną.
  13. hmmm.. a jakiś czas temu poznałem tu taką jedną kobitę.. ożeniłem się i tak już zostało. Coś Ty taki ciekawy, wpadaj na spota!! Obceni się paździocha.. tylko nie gaś fury na dzień dobry, bo z będzie z liścia Słuchaj to się z Tobą umówię i będę jechał za Tobą co Ty na to??? Spoko, możesz być około 18-tej na stacji Neste na trasie toruńskiej za mostem Grota? Jak coś to wal na gg 85295
  14. hmmm.. a jakiś czas temu poznałem tu taką jedną kobitę.. ożeniłem się i tak już zostało. Coś Ty taki ciekawy, wpadaj na spota!! Obceni się paździocha.. tylko nie gaś fury na dzień dobry, bo z będzie z liścia
  15. sprawdzałem, bo aktualnie siedzę w Jadwisinie, a coś mało klubowiczów mamy z tej strony Wisły.
  16. A tak BTW to w ile lokalizacji, w których się spotykaliśmy miałeś okazję przyjechać wit.. spokojnie, bo się chłopak zamknie w sobie od wczoraj na forum
  17. Luzik bałem się tylko, że ktoś może odebrać to jako potwierdzenie tego co napisał użytkownik KaczorComp: "Po rozmowach z różnymi mechanikami dowiedział się że a Afn-ach bardzo często pękają tłoki." Co do grzybków, to ich pękanie spowodowane jest najczęściej przez duży przebieg (zmęczenie materiału/wypalenie), bądź słabe smarowanie, fakt.. zdarza się
  18. Pietro3 popraw swój typ silnika. W 96 nie produkowano AVG. Co do miejsca spotów to z Serocka i tak masz najbliżej do Arkadii.
  19. pękania tłoków w AFN`ach nie można określić jednak jako "bardzo częsta usterka", są one w większości spowodowane zaniedbaniami właściciela auta. [br]Dopisany: 06 Październik 2008, 22:13_________________________________________________ wg mnie jedynym powodem jest duża ilość wyprodukowanych jednostek napędowych.
  20. mam pytanie.. ilu było tych mechaników??
  21. tak duże zużycie oleju (w tym silniku) może byś spowodowane uszkodzonymi uszczelniaczami turbosprężarki.
  22. podłącz VAG`a i sprawdź, który czujnik pracuje asynchronicznie. Myślę, że pomoże samo wyczyszczenie. U mnie problem pojawiał się po każdej większej robocie. (wahacze, przegub, łożysko, zaciski) Wystarczyło przeczyszczenie.
  23. spetsnaz odpowiedział(a) na mirazm temat w Audi A4 B5
    Sprawdź ładowanie, jeżeli ok to pozostaje zakup nowego akumulatora. Dla Twojego silnika: http://www.akumulatorybosch.pl/numeracja_parametry.asp?rodzaj=wyniki&mod=2&idsamochodu=101303
  24. ale ja mam fisa teraz możliwe, że masz FIS`a a nie masz czujnika i tyle. U mnie w AFN`ie również nie ma czujnika pomimo FIS`a. ale ja wlasnie chce sie dowiedziec gdzie powinien byc bo mam mzoliwosc wymontowania takiego tylko musze wiedziec gdzie jest pozatym jestem w trkacie podpinania temperatury zewnetrznej do fisa i zbiorniczka od sprydkow bo mam wyprowadzone kable czujnik poziomu płynu w zbiorniczku spryskiwaczy znajduje się w... zbiorniczku spryskiwaczy (od góry lub z boku) w Twoim roczniku nie wychodziły zbiorniczki z otworem na czujnik, więc jak masz możliwość to bierz cały zbiorniczek z czujnikiem. Ok dzieki a wisz mzoe gdzie w pasku b5 jest czujnik temp. zewnetrznej? w tym samym miejscu co w A4, przed chłodnicą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.