Treść opublikowana przez spetsnaz
-
[B5 1Z] SWAP AFN`a - pytania i wątpliwości
Dobra, to pozostanie mi szukanie wtrysków i wizyta u Rogala. Orientujecie się może jak będzie z kosztami zarówno nowych wtrysków jak i softu? Brać kompletne wtryski, czy wystarczą końcówki?
-
[B5 1Z] SWAP AFN`a - pytania i wątpliwości
Czyli zostać na 1Z i dać wtryski od AFN`a? Wtryski koszt około tysiaka, soft u Rogala (nawet nie wiem ile, trzeba by było pogadać).. Z mocą nie chcę przesadzać, bo zaraz mnie "najdzie ochota" na zmianę hamulców, sprzęgła itd Nie biorę nawet pod uwagę sprzedania samochodu, zostanie w rodzinie
-
[B5 1Z] SWAP AFN`a - pytania i wątpliwości
Nowe auto nie wchodzi w grę sentyment i koszta
-
[B5 1Z] SWAP AFN`a - pytania i wątpliwości
Witam!! Od dłuższego czasu myślałem o wzmocnieniu jednostki napędowej. Początkowo miały być wtryski AFN + Masta Rogal, jako że silnik ma już spory przebieg, zdecydowałem się przeszczepić silnik AFN. Nie chce porywać się na PD, ponieważ łączyło by się to ze wzmocnieniem układu hamulcowego Czy ktoś z Was zna z autopsji temat przeszczepu AFN`a lub AVG w miejsce silnika 1Z. Będę wdzięczny za wszelkie informacje dotyczące operacji oraz ewentualnych komplikacji w jej trakcie. Jak bardzo trzeba będzie ingerować w układ elektroniczny auta? Brać silnik ze skrzynią? Z góry dziękuję za podpowiedzi
-
Wrazenia po II urodzinach Klubu :)
Dziękujemy wszystkim :> Schiller wielkie dzięki za organizację i cierpliwość :th:
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Jakoś sobie nie wyobrażam ustawiania aut wieczorem :> Po 10 minutach zostanie kupa szkła, blach i gruzu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chce ktoś iść na Legia-Polonia Bytom?? Info na priv do 18-tej proszę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
plus koszt trytytek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
100 lat Flyer :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko chyba jeszcze przebieg do korekty :> Dobra robota :th:, będzie fotostory na warsztacie?
-
Strefa Śmiechu
Jedzie kobieta samochodem. Nagle usłyszała głośny hałas na zewnątrz, zatrzymała się, wychodzi z samochodu i patrzy wokół. Zobaczyła na ziemi jakaś część, dźwiga ja z trudem, próbując dopasować ja gdzie sie da. Nie mogąc znaleźć miejsca z którego odpadła zataszczyła część na tylne siedzenie i jedzie do mechanika. Po przeglądzie mechanik mówi: - Samochód zupełnie w porządku, ale ten właz kanalizacyjny trzeba zawieźć na miejsce.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najbliższa Izba Wytrzeźwień znajduje się w Krakowie na ul. Rozrywka 1 tel. Izby Wytrzeźwień 012-411-41-21, 012-411-94-02, faks 012-410-56-22, tel. Punktu Konsultacyjnego 012-411-41-21 wew. 30 Godziny pracy: Izba Wytrzeźwień całą dobę Administracja poniedziałek 9:00 - 17:00 od wtorku do piątku 7:30 - 15:30 Punkt Konsultacyjny poniedziałek, środa, piątek 8:00 - 16:00 wtorek 12:00 - 20:00 Istnieje możliwość uzyskania porad i informacji całodobowo we wszystkie dni tygodnia u pracownika Punktu Konsultacyjnego tel. 0-12-411-41-21 wew. 30
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie dziś nie będzie, leże w domu na zwolnieniu z anginą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dacia Diacią, ale w sport wchodzą :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeszcze prawie roczek :doh1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co Ty nie powiesz...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ekipa, uważajcie na nowe nieoznakowane samochody KSP z wideo-rejestratorami. Nastąpiła wymiana części aut pomiędzy komendami. Radiowozy, które mieliśmy okazję często oglądać w okolicy latają teraz na Śląsku, na naszych rejonach pojawiły się nowe Passaty B6, uzbrojone w skuteczniejsze typy kamer. Tłuką już pomiary nie tylko jadąc za "ofiarą", ale posiadają również rejestratory wsteczne. Dziś niestety nadziałem się na nich na obwodnicy Radzymina jak dzieciak. Udało im się zrobić pomiar zaraz po tym jak tylko ich wyprzedziłem. Na replay`u zauważyłem, że już nie muszą zrównywać prędkości, zmienili tylko pas i bach!! Nie zajęło im to nawet sekundy Słyszałem o nich na CB, ale uważałem, że nawet wyprzedzając ich, będę miał chwilę na reakcję.. myliłem się.. "Przekroczenie prędkości o 65 km/h 175/110 art. 97 KW art. 20 PRD" Strzelili wykroczenie na 3 ograniczeniach prędkości, na których aktualnie można sumować punkty karne (zawsze myślałem, że jeżeli jest znak z ograniczeniem, następnie w niewielkiej odległości po nim drugi, to punkty i mandat (max. 10 pkt, przy przekroczeniu jedynie prędkości) można dostać tylko za jedno z nich.. Szybko się przekonałem, że wcale tak nie jest) Jak usłyszałem, 20 punktów i tysiaka plnów... opadły mi cycki.. ;( Po dłuższym czasie metodą "na litość" udało się zejść do 10 punktów i pięciu paczek. Wkurw na maxa.. Passat B6 numer rej. WPR 98GP, kolor ciężko określić, było ciemno..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dlaczego zawsze jest jakiś dym na spocie jak mnie nie ma?? Gdzieś już było napisane - jesteśmy specyficzni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jest prawdziwe REZANIE, tylko ojro potrzeba http://www.youtube.com/watch?v=Ntu6rEYUC6Y
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziś nie dolecę na spota, leże w domu na L4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A zrobiłeś już tą "nową"?? Spiek zapodany, a jak skrzynia?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak skrzynia??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cudo :>
-
[B5 AFN] Wibracje podczas przyspieszania
- [B5 AFN] Wibracje podczas przyspieszania
8D0399151H GUMMILAGER Zawieszenie manualnej skrzyni biegów LEMFÖRDER 17702 LMI17702 103,36 zł Dystans gumowy zawieszenia silnika LEMFÖRDER 25266 LMI25266 13,58 zł - [B5 AFN] Wibracje podczas przyspieszania