Treść opublikowana przez spetsnaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angela, jak rozrusznik??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ON zna się na dobrej marce [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2007, 11:23 _________________________________________________Żyjecie??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lukaszr nawet w serii ładnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
,_,__ | @| c|O..o p |___,| \ \ / / /|\ /|\ Czesio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ćwiartek i tyle :> ja właśnie zjechałem z tyry do domu.. ehhhhh te nasze "drogi" ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:> dziękować
-
Polecane opony zimowe
Michelin Alpin A3 195/65/15. Zadowolony.. mogę polecić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kup se evo.. jedź na odcinek i 126p Ci d*pę skopie http://www.youtube.com/watch?v=bynH2UfSf98 Chyba że wolisz TDI
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
telefon.. wstałem, odebrałem.. trzeba jechać do pracy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będę :> mam ostatnio straszny kocioł w robocie, ciężko z czasem, ale spota nie odpuszczę no to mi sie podoba bo ja mam do Ciebie maly romansik ......trzeba mi zmienic szaroweczke.....bo ta zmieniona w zeszlym tygodniu mi sie spalila Jeżeli spaliła się lewa to nie będzie problemu, jeżeli prawa, to trzeba będzie wyrezać jedną pierdołę i będzie ok. Nie mam na myśli problemów z wyjmowaniem żarówki, tylko w Twoim lewym reflektorze ma więcej luzu, możliwe że się strząchnęła i tyle.. co do dotykania elementu, to się pierdaknie daktyloskopię i będzie wiadomo kto macał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest taka jak byc powinna.....tylko nie powinno sie dotykac czarnika Chyba ktos ja dotknal a najprawdopodobniej ja :gwizdanie: mnie się udało nie dotknąć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będę :> mam ostatnio straszny kocioł w robocie, ciężko z czasem, ale spota nie odpuszczę no to mi sie podoba bo ja mam do Ciebie maly romansik ......trzeba mi zmienic szaroweczke.....bo ta zmieniona w zeszlym tygodniu mi sie spalila Się zrobi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będę :> mam ostatnio straszny kocioł w robocie, ciężko z czasem, ale spota nie odpuszczę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niemcy coraz bardziej ekonomiczni, wieści z Frankfurtu http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci_dnia/news/audi-ktore-pali-mniej-niz-5-l100-km,978024?source=rss
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu, czemu nie było na Hitlera
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na marymonckiej 3,99 każde inne miejsce taniej..
-
Gdy puszczam sprzęgło jadąc słychać takie stuknięcie
Ja miałem podobny objaw przy wybitym wahaczu dolnym (bananie). Szczególnie odczuwalne na I i II biegu. Czy jesteś pewnien, że odgłos słychać ze skyrzyni?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer, mnie dziś też się dziwili że tankuję ecodiesla Orlen na marymonckiej...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Od wielu miesięcy patrzyła jak się męczy. Codziennie do późna przesiadywał w garażu. Podziwiała go za jego cierpliwość - nigdy sie nie skarżył, a wręcz starał się zawsze wyglądać na zadowolonego z siebie i swojego samochodu. Ale jej kobieca intuicja podpowiadała, że to wszystko jest wymuszone i sztuczne. Wydawało jej się, że patrzy z zazdrością na sąsiadów i znajomych jeżdżących autami z salonu, siedzących wieczorami przy grillu z rodziną... gdy on znów rozbierał silnik... Pewnej nocy, gdy pracował do późna w garażu podjęła ostateczną decyzję... Wszystko miała dokładnie zaplanowane. Okazja pojawiła się, gdy wyjechał na parę dni na delegację, służbowym samochodem. W jeden dzień załatwiła kredyt w banku i wizytę u dealera. Na drugi zamówiła lawetę. Teraz pozostało tylko czekać... a w garażu... taki nowiutki... błyszczący... musi mu się spodobać... Gdy przyjechał zaprowadziła go przed garaż, uroczystym ruchem otworzyła drzwi... - Gdzie mój zabytkowy ford mustang....... - jęknął tylko. - Nooo... na złomie, tam gdzie jego miejsce, już nie będzie cię denerwować, cieszysz się kochanie?? Po pierwszym ciosie zadanym kluczem do kół zdążyła resztką świadomości pomyśleć "A może VW golf to nie był dobry wybór... może toyota...". Pozostałych dwudziestu sześciu już nie czuła...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słyszałem że ma sobie walnąć żółty motyw z napisem "Lucas".. podobno jest teraz trendy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co się dzieje z wozem??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pare razy to malo powiedziane.....bo ja to chyba jakas maniaczka spotowa jestem odkad sie zalogowalam po raz pierwszy nie opuscilam zadnego spocika tak trzymać.. idzie zima.. trzeba będzie się zaopatrzyć w termosy i ciepłe gacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Caaaała Lizbona... Głowa mnie boli... praca mnie męczy.. starzeję się..
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu
:oklaski: super pomysł.. siedziałeś nad mechanikiem piłeś kawkę i go żeby szybciej robił..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu, a jak ze stanem paliwa w baku? Spada poziom czy wzrasta?? Kurcze.. może wyrezaliśmy wtedy coś lepszego niż perpetuum mobile.