Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spetsnaz

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spetsnaz

  1. Angela, jak rozrusznik??
  2. ON zna się na dobrej marce [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2007, 11:23 _________________________________________________Żyjecie??
  3. lukaszr nawet w serii ładnie
  4. ,_,__ | @| c|O..o p |___,| \ \ / / /|\ /|\ Czesio
  5. Ćwiartek i tyle :> ja właśnie zjechałem z tyry do domu.. ehhhhh te nasze "drogi" ;(
  6. :> dziękować
  7. Michelin Alpin A3 195/65/15. Zadowolony.. mogę polecić
  8. Kup se evo.. jedź na odcinek i 126p Ci d*pę skopie http://www.youtube.com/watch?v=bynH2UfSf98 Chyba że wolisz TDI
  9. telefon.. wstałem, odebrałem.. trzeba jechać do pracy
  10. Będę :> mam ostatnio straszny kocioł w robocie, ciężko z czasem, ale spota nie odpuszczę no to mi sie podoba bo ja mam do Ciebie maly romansik ......trzeba mi zmienic szaroweczke.....bo ta zmieniona w zeszlym tygodniu mi sie spalila Jeżeli spaliła się lewa to nie będzie problemu, jeżeli prawa, to trzeba będzie wyrezać jedną pierdołę i będzie ok. Nie mam na myśli problemów z wyjmowaniem żarówki, tylko w Twoim lewym reflektorze ma więcej luzu, możliwe że się strząchnęła i tyle.. co do dotykania elementu, to się pierdaknie daktyloskopię i będzie wiadomo kto macał
  11. Jest taka jak byc powinna.....tylko nie powinno sie dotykac czarnika Chyba ktos ja dotknal a najprawdopodobniej ja :gwizdanie: mnie się udało nie dotknąć
  12. Będę :> mam ostatnio straszny kocioł w robocie, ciężko z czasem, ale spota nie odpuszczę no to mi sie podoba bo ja mam do Ciebie maly romansik ......trzeba mi zmienic szaroweczke.....bo ta zmieniona w zeszlym tygodniu mi sie spalila Się zrobi
  13. Będę :> mam ostatnio straszny kocioł w robocie, ciężko z czasem, ale spota nie odpuszczę
  14. Niemcy coraz bardziej ekonomiczni, wieści z Frankfurtu http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci_dnia/news/audi-ktore-pali-mniej-niz-5-l100-km,978024?source=rss
  15. Wiciu, czemu nie było na Hitlera
  16. Na marymonckiej 3,99 każde inne miejsce taniej..
  17. Ja miałem podobny objaw przy wybitym wahaczu dolnym (bananie). Szczególnie odczuwalne na I i II biegu. Czy jesteś pewnien, że odgłos słychać ze skyrzyni?
  18. Flyer, mnie dziś też się dziwili że tankuję ecodiesla Orlen na marymonckiej...
  19. Od wielu miesięcy patrzyła jak się męczy. Codziennie do późna przesiadywał w garażu. Podziwiała go za jego cierpliwość - nigdy sie nie skarżył, a wręcz starał się zawsze wyglądać na zadowolonego z siebie i swojego samochodu. Ale jej kobieca intuicja podpowiadała, że to wszystko jest wymuszone i sztuczne. Wydawało jej się, że patrzy z zazdrością na sąsiadów i znajomych jeżdżących autami z salonu, siedzących wieczorami przy grillu z rodziną... gdy on znów rozbierał silnik... Pewnej nocy, gdy pracował do późna w garażu podjęła ostateczną decyzję... Wszystko miała dokładnie zaplanowane. Okazja pojawiła się, gdy wyjechał na parę dni na delegację, służbowym samochodem. W jeden dzień załatwiła kredyt w banku i wizytę u dealera. Na drugi zamówiła lawetę. Teraz pozostało tylko czekać... a w garażu... taki nowiutki... błyszczący... musi mu się spodobać... Gdy przyjechał zaprowadziła go przed garaż, uroczystym ruchem otworzyła drzwi... - Gdzie mój zabytkowy ford mustang....... - jęknął tylko. - Nooo... na złomie, tam gdzie jego miejsce, już nie będzie cię denerwować, cieszysz się kochanie?? Po pierwszym ciosie zadanym kluczem do kół zdążyła resztką świadomości pomyśleć "A może VW golf to nie był dobry wybór... może toyota...". Pozostałych dwudziestu sześciu już nie czuła...
  20. Słyszałem że ma sobie walnąć żółty motyw z napisem "Lucas".. podobno jest teraz trendy
  21. co się dzieje z wozem??
  22. pare razy to malo powiedziane.....bo ja to chyba jakas maniaczka spotowa jestem odkad sie zalogowalam po raz pierwszy nie opuscilam zadnego spocika tak trzymać.. idzie zima.. trzeba będzie się zaopatrzyć w termosy i ciepłe gacie
  23. Caaaała Lizbona... Głowa mnie boli... praca mnie męczy.. starzeję się..
  24. :oklaski: super pomysł.. siedziałeś nad mechanikiem piłeś kawkę i go żeby szybciej robił..
  25. Wiciu, a jak ze stanem paliwa w baku? Spada poziom czy wzrasta?? Kurcze.. może wyrezaliśmy wtedy coś lepszego niż perpetuum mobile.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.