Treść opublikowana przez tazman
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no tak właśnie pomyślałem, że mogłeś to jednak mnie widzieć byłem w tym sklepie lakiery samochodowe na krochmalnej 21, ale mają tam tak drogo, że zamawiając na allegro to samo zaoszczędzę 25% ceny
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
btw jak Panowie ze spotem w niedzielę ? kto się piszę ? ja zamierzam być
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mamy z Pawłem taki sam, ly7q atlas grey
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a mnie nie widziałeś , bo też byłem na krochmalnej właśnie w tej godzinie co podałeś
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no i s4 kolegi ze spota na sprzedaż http://allegro.pl/audi-s4-b6-4-2-v8-prywatne-zadbane-carbon-manual-i5459978054.html
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w b6 często nie było mocowania isofix, musisz obadać tylna kanapę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ds to co najwyżej w citroenie rs było w b5,b7 i b8
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pewnie tak
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
w b6 nie było rs4
-
Jakie swiece
w AEB są cewki, nie ma klasycznych przewodów zapłonowych
-
Dokładka S-line B6 przód
dzięki za info, już znalazłem temat na forum chyba jednak lepiej poczekać i trafić w dobrej cenie cały zderzak s-line
- oil min
-
Dokładka S-line B6 przód
jeszcze tak dla pewności zapytam, ta dokładka sline pasuje plug&play do góry zderzaka w którym była zwykła dokładka ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
chyba podejdzie, Armi ma w swojej b6 zderzak tył z s4 dla mnie ideał to, przód sline, listwy boczne s4 i zderzak tył s4 paweł, gdzieś widział na żywca pakiet ms design ?
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
też bym się pisał przy dobrej cenie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Z tym SRP pod Water Blocka to dobry pomysł, ostatnio ktoś na forum KA wrzucił zdjęcia KOG od fusso właśnie na SRP i wyglądało to świetnie Nie ma problemu, możemy się zgadać i trochę podziałać trzeba tylko na lepszą pogodę poczekać bo dziś zdrowo rano polało, ja i tak czekam na tego cure od gyeona btw, widział ktos taka hybryde b6 i b7 ? http://olx.pl/oferta/audi-a4-b6-1-9-tdi-bixenon-duzy-gril-2004r-CID5-IDakner.html#39dcff2b4c;promoted
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
zdradź w przybliżeniu ile wyniósł Cię serwis silnika w ASO tak poza tym to fura marzenie, świetny kolor
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
tez tak myślę Marcinie u mnie s-line raczej na pewno trafi na auto, plan to zima zakup, wiosna 2016 r. montaż btw testowałeś już tego water blocka ? bo jakiś soft mi chodzi po głowie i zastanawiam się pomiędzy nim a KOG w poniedziałek będę miał gyeona cure, zobaczymy co to warte, udało mi się dorwać za śmieszną kaskę ori tester 100ml z zestawu powłoki gyeon mohs
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
u mnie też żonka wymyśliła urlop więc z modów na sezon wakacyjny jestem wyłączony no może haka mi się uda usunąć będziemy się zbroić na zimę poza tym ori sline bardziej mi się podoba, tam spasowanie dokładek jest idealnie, w tych pakietach typu ms design, dokładki wystają ponad krawędź zderzaka i to mi się nie widzi tak jak tu np. http://www.ogloszenia.ox.pl/ogloszenie,2544255,audi-a4-b6-1.9tdi-130km-s-line-nvi-pakiet-ms-design.html
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ale wam dobrze, rybki, piwko...a ja cały weekend w robocie Paweł, bierzesz ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/323321-caly-pakiet-ospojlerowania-ms-design-do-a4-b6-avant-wydech-25tdi-pdc/ Nasz kolor
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak kolega wpadł na spota s4 b6 z 4.2 v8 to dosłownie nie było gdzie ręki włożyć no ale coś za coś...
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
paweł, żartowałem, też bym nie chciał 3.0 moje bardziej rozwojowe
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mam lepszy pomysł, przełożymy felgi i kolor dokładki z twojego do mojego i może żona nie zauważy różnicy w silniku, mam tempomat i kolorowy fis
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
spoko, bez spiny nie zmienia to faktu, że jest właściwy dział do tego i nie wszyscy z lublina zaglądają tutaj, tam też warto założyć temacik bo może już ktoś szukający auta z Lubelskiego oglądał już ten egzemplarz
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
porządek musi być