Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. sie prezentuje może zamiast tych halogenów wstaw diody te paski
  2. sokolnh to te bbs-y czarne z czerwonymi akcentami są wypas ja tam na Twoim miejscu bym polował na 18-stki a tak z ciekawosci to co robisz z tymi? :gwizdanie:
  3. po mamę jechałem do pracy miałem małe opóźnienie zdarza sie czasem
  4. adadur coś w tym stylu pasowało by i jak cenowo mniej więcej czy się opłaca : 1. http://www.allegro.pl/item534825162_passat_b5_audi_a4_oslona_silnika_i_skrzyni_spinki.html 2. http://www.allegro.pl/item536663750_oslona_silnika_skrzyni_spinki_passat_b5_a4_superb.html z góry dzięki
  5. nie wieta może gdzie zakupić mogę ten spód od silnika ten taki plastik co chroni od dołu, bo mój mi popękał w kilku miejscach i odpada a nie chce go zgubić
  6. to jak spocik będzie to Graznemu nic nie mówić jeszcze nas pozaraza Joke miłego kurowania :>
  7. no to ja czekam na informację co i kiedy :> w końcu zakupiłem tą kratkę co zgubiłem hehe no i dałem 20zł na allegro oryginalna, to nie tyle co w ASO teraz szykuję się zakup wahaczy, chciałbym cały komplet ale nie wiem czy z allegro brać jakieś namiary ktoś ma?
  8. podskocz do autoradexu tam koles chyba ma o ile pamietam, bo moj father byl u niego z radiem lookac
  9. szkoda własnie że wysłał mi tak jakby gotowy projekt w postaci .bmp a nie w .pdf tyle moge z jego zdjęcia zrobić a co do mojego zdjecia to stracilo widocznie na jakosci przy zmniejszeniu i ja zrobilem troche za mdłe kolory
  10. No nie powiem ładnie się prezentuje na tych felgach lampki przod po lifcie potem moze zderzak ze spryskami i będzie ładnie no i czekamy na te zdjęcia wnętrza
  11. ______ poprawione a co do wielkosci to zrobilem takie małe żeby każdy mogł sobie też na dole ustawić jak coś
  12. ___________________ coś takiego spłodziłem za uprzejmością kolegi voytek80 abadur co do ramki ramki to można przy odbiorze? tak myśle że było by wygodnie
  13. dla mnie loozik ja tylko chciałbym znać czcionkę to mogę coś pomieszać, wiec voytek80 możesz podzielić się czcionka a z tych 3 prób to 1 najlepsza, racja bo taka przejrzysta a co do marudzenia to mi to nie przeszkadza praca zbiorowa jest najlepsza :>
  14. było by ciężko, bo żeby zrobić mrugające światła w samochodzie trzeba mieć zdjęcie bez włączonych świateł bynajmniej ja taki sposób znam wiem bzdura
  15. Samochodzik się prezentuje bardzo ciekawie, z tym zderzakiem podkreślenie na bardzo gleba też ciekawa i felgi ale te czarne lampy są napisane że do jazdy po wsi, to ciekawe czym kwiatki podlewasz w ogródku hehe
  16. A może takie coś http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bc1be4528a592949
  17. Ja mam cały zestaw Adobe Master Collection CS3 ale do zwykłej zabawy wystarczy Adobe Photoshop ok ja coś teraz porobie akurat mam czas co do tego pomysłu głosowania to dobre voytek80 też bardzo fajny pomysł abadur a technikum to ZST na Grottgera (technik architektury krajobrazu ) a voytek80 herby Elbląga i Malborka weź po prostu z google jakieś na białym tle i wytnij dużo tego _______________________________________________ 1. 2.
  18. nie student tylko jeszcze maturzysta w technikum męczę się ok wezmę GRazny twoje sugestie pod uwagę ale to tak w weekend siądę do tego jak coś
  19. bardzo ładna sztuka mody na + moim zdaniem ale ten hak to good że zdejmowany bo porażka zawias 1BE i te felgi i będzie ładnie no i foty środka
  20. pamietajta że ja też na ramki się piszę tylko dajcie znać komu i gdzie kasę i gdzie sie zgłosić po odbiór w wolnej chwili wymyślę coś z tym napisem i te herby wstawię
  21. mogę cos popróbować z tym odbiciem ale to w weekend teraz nauka a co do ramek to też bym się skusił ____________ coś takiego na szybkiego (hehe rym xD)
  22. ja to widze jakoś tak, jeśli ma być bez żadnych bajerów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.