Treść opublikowana przez Buszek
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
sie prezentuje może zamiast tych halogenów wstaw diody te paski
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
sokolnh to te bbs-y czarne z czerwonymi akcentami są wypas ja tam na Twoim miejscu bym polował na 18-stki a tak z ciekawosci to co robisz z tymi? :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
po mamę jechałem do pracy miałem małe opóźnienie zdarza sie czasem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
adadur coś w tym stylu pasowało by i jak cenowo mniej więcej czy się opłaca : 1. http://www.allegro.pl/item534825162_passat_b5_audi_a4_oslona_silnika_i_skrzyni_spinki.html 2. http://www.allegro.pl/item536663750_oslona_silnika_skrzyni_spinki_passat_b5_a4_superb.html z góry dzięki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie wieta może gdzie zakupić mogę ten spód od silnika ten taki plastik co chroni od dołu, bo mój mi popękał w kilku miejscach i odpada a nie chce go zgubić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to jak spocik będzie to Graznemu nic nie mówić jeszcze nas pozaraza Joke miłego kurowania :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to ja czekam na informację co i kiedy :> w końcu zakupiłem tą kratkę co zgubiłem hehe no i dałem 20zł na allegro oryginalna, to nie tyle co w ASO teraz szykuję się zakup wahaczy, chciałbym cały komplet ale nie wiem czy z allegro brać jakieś namiary ktoś ma?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
podskocz do autoradexu tam koles chyba ma o ile pamietam, bo moj father byl u niego z radiem lookac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
szkoda własnie że wysłał mi tak jakby gotowy projekt w postaci .bmp a nie w .pdf tyle moge z jego zdjęcia zrobić a co do mojego zdjecia to stracilo widocznie na jakosci przy zmniejszeniu i ja zrobilem troche za mdłe kolory
-
[B5 ADR] A4 ..... serbrna perła 17" xenon :)
No nie powiem ładnie się prezentuje na tych felgach lampki przod po lifcie potem moze zderzak ze spryskami i będzie ładnie no i czekamy na te zdjęcia wnętrza
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
______ poprawione a co do wielkosci to zrobilem takie małe żeby każdy mogł sobie też na dole ustawić jak coś
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
___________________ coś takiego spłodziłem za uprzejmością kolegi voytek80 abadur co do ramki ramki to można przy odbiorze? tak myśle że było by wygodnie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dla mnie loozik ja tylko chciałbym znać czcionkę to mogę coś pomieszać, wiec voytek80 możesz podzielić się czcionka a z tych 3 prób to 1 najlepsza, racja bo taka przejrzysta a co do marudzenia to mi to nie przeszkadza praca zbiorowa jest najlepsza :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
było by ciężko, bo żeby zrobić mrugające światła w samochodzie trzeba mieć zdjęcie bez włączonych świateł bynajmniej ja taki sposób znam wiem bzdura
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to jeszcze coś takiego: 1. 2.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Samochodzik się prezentuje bardzo ciekawie, z tym zderzakiem podkreślenie na bardzo gleba też ciekawa i felgi ale te czarne lampy są napisane że do jazdy po wsi, to ciekawe czym kwiatki podlewasz w ogródku hehe
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A może takie coś http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bc1be4528a592949- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja mam cały zestaw Adobe Master Collection CS3 ale do zwykłej zabawy wystarczy Adobe Photoshop ok ja coś teraz porobie akurat mam czas co do tego pomysłu głosowania to dobre voytek80 też bardzo fajny pomysł abadur a technikum to ZST na Grottgera (technik architektury krajobrazu ) a voytek80 herby Elbląga i Malborka weź po prostu z google jakieś na białym tle i wytnij dużo tego _______________________________________________ 1. 2.- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie student tylko jeszcze maturzysta w technikum męczę się ok wezmę GRazny twoje sugestie pod uwagę ale to tak w weekend siądę do tego jak coś- [B5 AJM] Moje pierwsze AUDI A4(nowe fotki)
bardzo ładna sztuka mody na + moim zdaniem ale ten hak to good że zdejmowany bo porażka zawias 1BE i te felgi i będzie ładnie no i foty środka- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
coś takiego- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pamietajta że ja też na ramki się piszę tylko dajcie znać komu i gdzie kasę i gdzie sie zgłosić po odbiór w wolnej chwili wymyślę coś z tym napisem i te herby wstawię- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mogę cos popróbować z tym odbiciem ale to w weekend teraz nauka a co do ramek to też bym się skusił ____________ coś takiego na szybkiego (hehe rym xD)- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja to widze jakoś tak, jeśli ma być bez żadnych bajerów - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody