Treść opublikowana przez darox5
-
Opinie o silniku i koszty
A to dziwne....mi brzęczy popękany wkład katalizatora po stronie pasażera i co jakiś czas (w trasie co kilkaset km, w mieście już po 20-30km :/ ) zapala mi się check z błędem P0421 (za niska wydajność rozgrzanego kat.) i nie zdarzają mi się wypadania zapłonów... autko zawsze ciągnie równo do odcinki. Jak mi się chce to kasuję ten błąd a czasem jeżdżę z nim przez tydzień. Innych błędów nie mam. Może to zależy od kraju pochodzenia i zakodowania sterownika silnika? Mam auto z USA, w którym są nieco inne katy (nie ma puszek za tylnymi sondami) a i ECU ma kodowanie na standard LEV2 bodajże. W ogóle jak zmienić to kodowanie bo mi VCDS nie przyjmuje (mam min do wyboru normę Euro2/Euro4/LEV2/ULEV2 i jeszcze jakieś)? Trzeba jakiś login wpierw gdzieś wpisać?? No i czy to ma sens... Hm... Ja wczoraj wracałem z Wrocławia 180, 200 na godzinę nizej 180 nie schodziło i po zatankowaniu 40 litrow LPG tyle sie mieści przejechałem 275 kilometrów ...
-
3.0 a 1.8T Pomoc Duży Dylemat
Mowy nie ma! V6 Audi na łeb na szyję bije dzwiekiem BMW a jak dlubniete cos przy wydechu to juz bajka nie wspomne o v8 bo to juz niebo jest taki filmik na youtube to najlepiej jakimś programem usunął bym ścieżkę audio BMW. Wiec ja się nie zgadzam ps,zagorzałym zwolennikiem Audi też nie jestem. Xperia Z2
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jestem z okolic ale nie kumam bo tam jest kilka to ten koło zakonnic? Xperia Z2
-
[B6 ASN] 3.0 V6 Sedan quattro LZ5L Metalic ! [BDG]
Kupiles świetny wozik z fajnym silniczkiem:-) Wreszcie bedzie więcej ASN v6 w klubie pozdro!! Xperia Z2
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ja smigam na ABT - spoko jest, ale po złej drodze nie poszaleje trzeba uważać twardo jest i wszyscy mnie biorą za to trzyma się drogi jak magnes neodymowy Xperia Z2
-
wyjazd w bieszczady
Kolego jak chcesz pochodzić i pooglądać piękne widoki to tylko trasa na Baligród Ustrzyki Górne potem na Wołosate i trasa piesza na Tarnicę !!! ---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------
-
Opinie o silniku i koszty
Jak kolega gdzieś tam wyżej napisał mi pali 15, 16 na 100 (gazu) nie miasto tylko górki Bieszczady i gaz gaz i gaz 140 i wyżej a nie jakaś zabawa, 14 przy naprawdę spokojnej jeździe. Wadliwe termostaty (oryginał ok 240 zł) i czujniki temperatury cieczy (grosze ale tez lepiej kupić oryginał) Instalacja gazowa BRC P&D reduktor genius max, pomarańczowe wtryski jeśli ktoś nie spieprzy roboty instalacja the best 2 lata jazdy i zero regulacji wiec polecam. Poza tym zero problemów z tym silnikiem olej valvoline 5W50, przebieg oryginał sprawdzałem w serwisie przy zakupie 2 lata temu obecnie 180 tyś, oleju od wymiany do wymiany może z 150 dolewałem, ale czytałem ze potrafiły nawet litrę pożreć nie wiem nie wypowiem się. Wiec silnik dla mnie bomba tylko teraz już brakuje mocy i przydało by się z 350 kucy wiec na jesień lub wiosnę pewnie sprzedam. AAAA napęd quattro bezawaryjny to się praktycznie nie psuje. 3.0 w manualu do setki ma 6,9 tak podaje producent a nie 7, z czymś tam.
-
A4 b6 3.0 ASN quattro
Tak, tak zgadza się kierownica od A8...
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Świetny wozik, a ledy z tyłu bomba mają się podobać tobie nie innym. Pozdro
-
[B6 AVF] by Edyta
Konkret furka!! Pozdro
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Siema! Fajny wozik no i kasy włożyłeś. Pozdro i przyjemnej jazdy
-
A4 b6 3.0 ASN quattro
Witam wszystkich!! razem z moją A4 Wiec tak auto posiadam niecałe 2 lata rok produkcji II połowa 2004r. -silnik 3.0 - moc 220 -manualna skrzynia biegów 6 biegowa -tempomat -instalacja LPG - BRC Sequent P&D - (już była założona) -napęd na 4 kola Quattro -szyberdach + solar dach (fajnie wietrzy wnętrze auta w słoneczne dni) -reflektory bi-xenonowe -duża centralna nawigacja RNS-E na EUROPE (wyświetlana również w liczniku) -radio RNS-E + zmieniarka na 6 płyt w schowku + 2x czytnik kart SD (mp3) sterowanie w kierownicy -bluetooth z zestawem głośnomówiącym (połączenie z telefonem kom.) -podgrzewane fotele z regulacja lędźwi i z wysuwanymi podnóżkami - S line -coming leaving home (światła zapalają się o zmierzchu do świtu po zamknięciu i otwarciu auta) -czujniki parkowania z tyłu -klimatronik dwustrefowy -4x elektryczne szyby -tempomat -inteligentne kierunkowskazy -auto było w ASO na akcji fabrycznej wymianie 6 cewek, O podstawach nie będę wspominał. Auto obecnie ma zamontowane zawieszenie sportowe obniżone firmy ABT i posiada 19 calowe felgi TOMASON TN1
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć. Jestem nowym użytkownikiem forum pozdro i udanej niedzieli dla wszystkich Darek.