Treść opublikowana przez darox5
-
Jakie felgi Audi a4 b6 s-line
Na b6 pięknie się prezentują 19" Tomason TN1 u mnie w profilu...Ale na co najmniej 3 litrowym silniku bo ze względu na rozmiar niestety ubywa około lub nawet ponad 20 kucy. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
przełacza sie na benzynę podczas przyspieszania
To ciśnienie. Ja pojechałem wymienić filtry podpial kompa z ciekawości i podniósł cisnienie. Teraz jak przycisne tak samo przełącza mi na benzynę. Jadę to zmienic bo mnie wk... Reduktor sprawny BRC Genius Max. Przynajmniej u mnie to jest przyczyną bo przed wizytą u gazownika auto krecilo wspaniale. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Problem z odpaleniem po nocy -15
2 dni temu w trasie padł mi czujnik temperatury płynu. Na cieplym palił bez problemu wróciłem na noc a rano na mrozie takie objawy jak piszesz ledwo odpaliłem. Po wymianie czujnika wszystko ok. Ale twoja przyczyna może być inna. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
[a4 b6 cabrio] 1.8t vs 3.0 v6
Niemożliwe...v6 taniej od 1.8? Albo zajechane albo kogoś nie stać utrzymać. Mam ten motor i sprawuje się świetnie od 3 lat. Cewki nie siadają ale owszem czytałem że są z nimi problemy. Termostaty bywają wadliwe a to ważna rzecz!! w 3.0 lepiej nie zagotować wody. Jak kolega wyżej napisał tylko quattro, dobry olej i tylko jeździć słuchając jak mruczy v6 :-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
3.0 ASN rzegotanie prawdopodobnie w kolektorxe ssacym
Jak brak oleju to jeczy niemiłosiernie cały czas tak jak by coś zacieralo. U mnie też mechanicy chcieli już wymieniać rolki napinacze jednak ja nie byłem przekonany i dobrze powymieniali by dobre części. Dźwięk też rozchodzil się na kolektor, ale być może ty masz co innego,ale warto co bądź podpowiedzieć :-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
3.0 ASN rzegotanie prawdopodobnie w kolektorxe ssacym
Sprawdź ile masz oleju od wspomagania kierownicy bo to może pompa też potrafi nieźle dawać a że znajduje się koło gruszek to można myśleć że coś w kolektorze. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
3.0 błąd ESP
Problemem może być czujnik hamulca,stopu. Odkrec schowek pod kierownicą i na końcu hamulca będzie czujnik ten po lewej. W ASO około 50 zł. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
Jak długo powinno trzymać na ssaniu
Ja mam tak samo bez względu na porę roku może nie 2 min,ale minutę napewno. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
ASN wasze przebiegi
196tys,przebieg oryginalny, poprzedni właściciel miał go rok ja już 3 osobiście zrobiłem 75tys wymiana termostatu i 2masy nic więcej a gość wczesniej robił uszczelke pod głowicą. Jestem cholernie zadowolony z tego silnika. Xperia Z2
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Bardzo dobry olej.Xperia Z2
-
Jakie cewki zapłonowe + świece
Bosch Platinum iridium, jakieś 45 zł za sztukę. Mam takie i działają super. Cewki Beru kupowałem rok temu jedna bez potrzeby, jakieś 125 zł Xperia Z2
-
Kłopoty z olejem
Valvoline 5W50 VR1 Racing. Taki tylko leję i śmiga aż miło.
-
3.0 V6 Manual Q - pakiet startowy - porady dla kupującego
Sprzedam Ci na jesień
-
3.0 asn czasem "kulawo" odpala ...
Popatrz na czujnik położenia walu mi czasem na ciepłym też trudno palił i tak szatkowal ale jak odpalil było już ok. Wymiana czujnika wszystko zalatwila. Cholernie trudny dostęp jest do niego a czujnik około 120 zł. Xperia Z2
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja też pewnie będę... Xperia Z2
-
Wał pędny B6 3.0 ASN quattro
Witam. Panowie potrzebuję wał pędny do audi a4 b6 3.0 quattro (asn). Ma ktoś?? Proszę o szybką odpowiedz i cenę pozdro...
-
jaki żarnik do a4 b6?
U mnie bixenon valeo i żarniki d1s firmy osram.
-
Bardzo dziwny dzwięk przy odpaleniu A4 1.8t
Zobacz czy masz płyn od wspomagania kierownicy. W moim 3.0 miałem zawsze z rana po nocy coś podobnego i już chcieli wymieniać rolki napinacze ale posluchalem i mówię nie! Rano odpalilem i znalazłem wine. W zbiorniczku pusto pompa chodziła na sucho i wydawała podobne rzegoty po czasie ustawaly. Dolalem i wszystko ok. Xperia Z2
-
Zarówki przeciwmgłowe 8000k
Kup sobie ledy CREE sa h1,h7 jakie chcesz cena 200 do 400 zł są to jedyne ledy które możesz włożyć zamiast zwyklej zarowki bo są tak mocne ze świecą tak jasno jak palniki kxenon. Ale cena jak za xenony. Xperia Z2
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam sąsiada
-
nowy 3.0 pare pytań
DVD+dl (zobacze jutro) bo na zwyklej dvd nie zmiesci się tyle danych . Xperia Z2
-
hałas dobiegający z kolektora dolotowego
Zagladnij do zbiorniczka z plynem od wspomagania kierownicy pewnie jest sucho. Xperia Z2
-
nowy 3.0 pare pytań
Any nagrac płytę trzeba mieć odpowiednią nagrywarke i płytę dvd wielowarstwowa a nie zwykła dvd Xperia Z2
-
Opinie o silniku i koszty
Ja też nie wiem o co chodzi. Jak wymieniles to o czym piszesz to ze 3 tys dolozyles. Xperia Z2
-
S4 B6 S4 4.2 pytanie o spalanie
Pewnie robisz tym autem 2000 tyś kilometrow rocznie to sie nie dziwie jak byś wymiatał prawie 50 już byś miał LPG!!!!