Treść opublikowana przez TomekOstrzeszów
-
Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?
ile taka impreza kosztowała?
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
Witam, u mnie zauważyłem,że po postoju (noc) rano po wrzuceniu R auto lekko szarpnie,takie jakby stuknięcie,jak mocno wcisnę hamulec to tego nie ma,
-
Multitronic 8 biegów A4 B8 2014
Panowie,możecie wypowiedzieć się na temat zachowania skrzyni multi? Pełno jest wątków na forum,ale nigdzie nie znajduje konkretów. U mnie zauważyłem ,że po dłuższym postoju np noc,jeśli nie wcisnę mocno hamulca przy wrzucaniu R czuj szarpnięcie,wręcz jakby auto podskoczyło,to normalne? Druga sprawa,jadąc między 30-70 km/h delikatnie trzymając gaz słychać takie jakby świerszcze( nie wiem jak to inaczej nazwać),to normalne? z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi,
-
A4 B8 polift Też coś pokażę
Jest do sprzedaży jak ktoś szuka Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B8 polift Też coś pokażę
2,0 143KM,co to są zwykle "siedzenia" w audi? Nie są sline ani sportline,ale wygodne[emoji106] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B8 polift Też coś pokażę
B8 polift 2012 rok 2,0 143KM Na pokładzie między innymi: Xenon Plus z doświetlaniem zakrętów i regulacja zasięgu Tył full Led Aktywny tempomat Audi Brake Guard Audi Lane Assist Audi Side Assist Składane elektryczne lusterka Full Light wewnętrzny z podświetlaniem nawiewów i nóg przód tył Automatyczne światła mijania drogowe Podgrzewane fotele Parktronic przód tył Elektryczne wspomaganie MMI 3G+ DVD Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zderzak TYLNY AVANT POLIFT 2012 - 2015 do wersji 2008-2012
Jak masz okazję kupić kompletny z polifta,to bierz,tylko jeszcze ślizgi do mocowania musisz mieć również z polifta Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
Jak na razie po ustawieniu 2,5 atmosfery w kołach jest nie co lepiej,na naklejce w drzwiach podają nawet 2,9 to ja nie wiem jak można tak jechać,druga sprawa wydaje mi się,że opony też się trochę ułożą po 2-3 tyś.km Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
Auto kupiłem bezpośrednio z Audi i tam też mi powiedzieli,że zawieszenie jest sportowe,zmian raczej nie było,ale pójdę jeszcze w kierunku ciśnienia w oponach,bo zakładali przy mnie nowe gumy ,ale nie pytałem jakie ciśnienie nabili. Druga sprawa to koła 18 cali,w PL drogi pozostawiają wiele do życzenia,dziś powalczę z tematem,mam jeszcze 16 koła,zamontuję i sprawdzę jaki efekt
-
Wymiana zawieszenia z 1BE na 1BA
podepnę się pod temat. Ja chcę wymienić z BE na BA,muszę tylko amorki i sprężyny ,czy coś jeszcze,może ma ktoś taki zestaw,albo chce się wymienić? moja wlepka w załączeniu
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
Panowie,potrzebuję pomocy !!! Sprowadziłem A4 B8 polift Sline z 2014 roku i zawieszenie mam 1BE,koła 18 z gumą 245/40R18, muszę zmienić zawieszenie na komfort,bo żona nie chce jeździć na tym zawieszeniu. Wystarczy jak założę sprężyny i amory normalne,czy coś jeszcze jest innego niż w 1BA (takie mam teraz w 2012 roku i kobita zaraz wyczuła różnicę i jest dym:)? i pytanie,czy ori,czy np. Bilstein amory przód tył i sprężyna Sachs też będzie ok?
-
Zderzak TYLNY AVANT POLIFT 2012 - 2015 do wersji 2008-2012
Panowie na 100% zmiana samej dokładki zderzaka tył avant w polifcie,na sline polift,wymaga wymiany zderzaka?
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
NO to jakie jest w końcu kodowanie przez VCDS? i najważniejsze co zmieni,oprócz pracy układu kierowniczego?
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Panowie,a ja mam inne pytanie, jak wygląda temat przedniej kamery, mam mmi 3G+ , asystent pasa ruchu(kamera w szybie),druga kamera od asystenta świateł, radar w zderzaku,a gdzie powinna znajdować się przednia kamera do parktronika? czy może któreś z tych urządzeń to obsługuje, w ustawieniach parktronica mam tylko wizualizację graficzną.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Czyli to kodowanie,czy 3G+ ma inne? MMI 3G [09 - Cent. Wybiera.] [Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 16 Bit 6 - zmiana z 0 na 1 [Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 16 Bit 0 - zmiana z 0 na 1 [Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 16 Bit 1 - zmiana z 0 na 1
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Audi a4 b8 polift 2012,mam oświetlenie przód i tył , po ustawieniu regulacji w zielonym menu, w menu pojawia się opcja regulacji,ale na szaro podświetlona,czy wszystko trzeba dodatkowo ustawić VCDS?
-
Montaż i działanie Audi Drive Select A4 B8 2007-2012
No właśnie , mam mmi 3 g+ ,A4 polift 2012 rok, w zielonym menu uruchomiłem audi drive select,ale wyświetla się na szaro, trzeba jednak podłączyć VCDS? jakie kodowanie?
-
drgania przy predkosci powyzej 120km/h
Audi po wyważaniu na HUNTERZE z testem drogowym GSP9700 i ...... Wreszcie auto płynie po drodze !!!!! ŻADNYCH DRGAŃ !!! Wszystkie cztery koła wyważone od nowa, w jednej musieliśmy obrócić oponę i jest super. Dodatkowo zrobiłem sobie geometrię ,również na urządzeniu Hunter DSP600, no i oczywiście musieliśmy poprawić poprzedniego speca. :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan: :banan:
-
drgania przy predkosci powyzej 120km/h
U mnie nie ma drgań kierownicy, tylko trzęsie autem, wyważenie kół nie ma już raczej nic wspólnego z tymi drganiami.jak zaczyna drrzeć auto to dżwignia zmiany biegów też lekko drga.
-
drgania przy predkosci powyzej 120km/h
Ja zabieram się do wymiany poduszki silnika,komputer w serwisie Audi pokazał błąd lewej poduszki silnika(ta z czujnikiem),wczoraj trasa Wrocław 130km/h i drgania całego auta. Przegub z prawej strony w zeszłym tygodniu wymieniłem,bo miał lekki luz poprzeczny , ale nic się nie zmieniło,teraz poduszka wyleci,a jak to nie pomoże,to chyba A4 poleci na otomoto i po problemie
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
8K0 953 502 BK mam na pozbyciu,jak ktoś potrzebuje
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
http://allegro.pl/audi-a4-a5-tasma-manetki-8r0953568k-tempomat-igla-i4691982814.html czy ten zestaw mi zadziała z kierownicą multi? kierownicę mam trójramienną ale nie pasuje mi kabel do połączenia Airbag,kierownica z A4b7 chyba. Nie mam tempomatu ani multi,i chcę za jednym zamachem wszystko uruchomić. Ten kabelek będzie pasował do poduszki ? http://allegro.pl/audi-a4-a5-wiazka-air-bag-multifunkcja-8k0971589a-i4737899837.html
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Właśnie dziś dzwoniłem do Wrocławia,koszt 305 zł ,jak to nazywają "próba zdjęcia CP"
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
No właśnie u Ignaszaka w Kaliszu zawsze mają problem,wciskają ci nowe części i to jeszcze u nich musisz kupić, licznika mi nie zrobią mam kupić nowy od nich za bagatelka 2600zl i stary zdać - bałwany szukają naiwnych. Może ktoś z okolic Kalisza jest na forum i pomoże A nie orientujesz się w jakich cenach chodzi ściągnięcie CP?
-
Wymiana licznika monochromatycznego na kolorowy w Audi A4 B8
Mnie właśnie udało się na Alledrogo za 150 zł zakupić taki licznik,8K0 920 930 D , licznik dziś przyszedł,w czwartek zabieram się do roboty,ciekawe,czy wszystko zagra. Wszystko jest pięknie, tylko w serwisie Audi w Kaliszu, powiedzieli mi,że nie zdejmują ochrony komponentu z licznika, jedynie mogę zakupić nowy licznik, i co teraz? Pomóżcie,gdzie mogę założyć i uruchomić mój licznik 8K0 920 930 D