Treść opublikowana przez eaglent
-
blad 17958 tryb awaryjny
Robileś logi? przeplywka nie ucina dawki? a ruch sztangi suszary ile wynosi, powinno być ok 2cm
-
blad 17958 tryb awaryjny
Nie napisałeś nic o wężykach, wymieniles je?
-
Obroty przy 2,5 tys staja w miejscu na kilka sek a nastepnie rosna do konca
błędy jakieś są na VAGu?
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
Ja kupiłem wąż do oleju i paliwa tak jak koledzy wyżej, wymieniłem wszystkie węże i wyszło 1.5m równo, żeby się dostać do wężów od N18 musisz odkrecić taka plastikowa rure która się znajduje na nim, na opaski zaciskowe ona jest a tak to masz dojscie do wszystkiego
-
[AFN] Przewody podciśnienia schemat- Co to jest i gdzie się znajduje?
tu macie do AFN:
-
Pytanie odnośnie śruby mocującej
No kurcze kamien z serca juz myslałem, że jakiś dzwon biała strzała zaliczyła i takie coś rzeźbiarze zostaili
-
Pytanie odnośnie śruby mocującej
Witajcie, dzisiaj przy wymianie nadkola natknąłem się na niepokojące coś, tutaj zdjęcie: I tu moje pytanie, nie powinno być to razem ze sobą skręcone? dodam, że jest przed drążkiem stabilizatora przy prawym kole.
-
Słaby od startu i olej w IC
to po cholere jest ten wężyk w roczniku 98 do ecu?
-
Słaby od startu i olej w IC
kolego co Ty mówisz? w AFN jest mapsensor w ecu i zawsze ten wężyk jest uwalony olejem
-
Słaby od startu i olej w IC
na podszybiu masz takie czarne pudełko, odkręć śruby i w środku będziesz miał komputer, do kompa idzie węzyk podciśnienia, sprawdź czy nie jest olejem zawalony
-
Słaby od startu i olej w IC
to, że olej w dolocie jest to norma, turbawka ma duże luzy?
-
Brak mocy
stawiam, ze dziura w dolocie u dołu intercoolera, tam olej lubi się sączyć skoro jesteś z bolca to zagadaj na pw, dogadamy się z vagiem No problem z tego co wywnioskowalismy standardowy, wąż od vacuum do n18 + kilka węży do n75 i błąd znikł, przepływka nie ucinała nic dawki, sztanga się rusza, ok 1,5cm więc jest w porządku
-
Brak mocy
sprawdź rury do intercoolera na dole auta, przed zderzakiem centralnie
-
2.5 tdi v6 SWAP 1.9 tdi
kolego, chwila szukania: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/309792-swap-25tdi-afb-na-19afn-manual-6-bieg/
-
turbina 1.9tdi
Zawór regulujący ciśnienie turbiny
-
turbina 1.9tdi
Przeplywka to ostateczność sprawdź wężyki podciśnienia najpierw, jak sztanga turbiny się rusza czy w pełnym zakresie, później N75 no i jak posprawdzasz to odepnij przepływke i zobacz czy jest jest tak jak powinno, jeśli tak to przeplywka jesli nie to któraś z rzeczy które wymieniłem
- słabe odpalanie
-
słabe odpalanie
U, to świece można wykluczyć. A rozrząd sprawdzałeś, czy się nie przestawił?
-
słabe odpalanie
A fajki świec? bo lubią się rozsypywać po tych 15 latach, przekaźnik świec cyka? prąd dochodzi? na ciepłym silniku odpala bez problemu?
-
słabe odpalanie
Świece sprawdzałeś? akumulator też? jakieś błędy na VAG'u?
-
Komputer 8bit vs 16bit
tez o takim nie slyszalem, był z polift z silnikiem AVB ale na pompkach
-
Chwilowy muł
Kierownice nie, bo nie masz zmiennej geometrii w turbine Sprawdz N75 bo w tych motorach to jedyna rzecz która sie psuje, no i wężyki podciśnienia
-
przyspieszenie
A ja stawiam na nieszczelność w podciśnieniu albo geometria stoi. Logi zrób to wyjdzie
-
Co bierze olej, silnik czy turbo? AFN
No przecież nie w gorącą
-
Co bierze olej, silnik czy turbo? AFN
Dokładnie, ostatnia deska ratunku to zatkanie dolotu, widziałem gdzieś film jak gość wsadził szmatę w turbine i tym samym zdławił silnik.