Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eaglent

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eaglent

  1. Robileś logi? przeplywka nie ucina dawki? a ruch sztangi suszary ile wynosi, powinno być ok 2cm
  2. Nie napisałeś nic o wężykach, wymieniles je?
  3. Ja kupiłem wąż do oleju i paliwa tak jak koledzy wyżej, wymieniłem wszystkie węże i wyszło 1.5m równo, żeby się dostać do wężów od N18 musisz odkrecić taka plastikowa rure która się znajduje na nim, na opaski zaciskowe ona jest a tak to masz dojscie do wszystkiego
  4. No kurcze kamien z serca juz myslałem, że jakiś dzwon biała strzała zaliczyła i takie coś rzeźbiarze zostaili
  5. Witajcie, dzisiaj przy wymianie nadkola natknąłem się na niepokojące coś, tutaj zdjęcie: I tu moje pytanie, nie powinno być to razem ze sobą skręcone? dodam, że jest przed drążkiem stabilizatora przy prawym kole.
  6. to po cholere jest ten wężyk w roczniku 98 do ecu?
  7. kolego co Ty mówisz? w AFN jest mapsensor w ecu i zawsze ten wężyk jest uwalony olejem
  8. na podszybiu masz takie czarne pudełko, odkręć śruby i w środku będziesz miał komputer, do kompa idzie węzyk podciśnienia, sprawdź czy nie jest olejem zawalony
  9. to, że olej w dolocie jest to norma, turbawka ma duże luzy?
  10. eaglent odpowiedział(a) na robercik123 temat w 1.9TDI
    stawiam, ze dziura w dolocie u dołu intercoolera, tam olej lubi się sączyć skoro jesteś z bolca to zagadaj na pw, dogadamy się z vagiem No problem z tego co wywnioskowalismy standardowy, wąż od vacuum do n18 + kilka węży do n75 i błąd znikł, przepływka nie ucinała nic dawki, sztanga się rusza, ok 1,5cm więc jest w porządku
  11. eaglent odpowiedział(a) na robercik123 temat w 1.9TDI
    sprawdź rury do intercoolera na dole auta, przed zderzakiem centralnie
  12. eaglent odpowiedział(a) na qw erqwr temat w 1.9TDI
    kolego, chwila szukania: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/309792-swap-25tdi-afb-na-19afn-manual-6-bieg/
  13. eaglent odpowiedział(a) na siwek23 temat w 1.9TDI
    Zawór regulujący ciśnienie turbiny
  14. eaglent odpowiedział(a) na siwek23 temat w 1.9TDI
    Przeplywka to ostateczność sprawdź wężyki podciśnienia najpierw, jak sztanga turbiny się rusza czy w pełnym zakresie, później N75 no i jak posprawdzasz to odepnij przepływke i zobacz czy jest jest tak jak powinno, jeśli tak to przeplywka jesli nie to któraś z rzeczy które wymieniłem
  15. eaglent odpowiedział(a) na PanNyga temat w 1.9TDI
    A moc auto trzyma?
  16. eaglent odpowiedział(a) na PanNyga temat w 1.9TDI
    U, to świece można wykluczyć. A rozrząd sprawdzałeś, czy się nie przestawił?
  17. eaglent odpowiedział(a) na PanNyga temat w 1.9TDI
    A fajki świec? bo lubią się rozsypywać po tych 15 latach, przekaźnik świec cyka? prąd dochodzi? na ciepłym silniku odpala bez problemu?
  18. eaglent odpowiedział(a) na PanNyga temat w 1.9TDI
    Świece sprawdzałeś? akumulator też? jakieś błędy na VAG'u?
  19. eaglent odpowiedział(a) na Kowal11 temat w 1.9TDI
    tez o takim nie slyszalem, był z polift z silnikiem AVB ale na pompkach
  20. eaglent odpowiedział(a) na grzes2132 temat w 1.9TDI
    Kierownice nie, bo nie masz zmiennej geometrii w turbine Sprawdz N75 bo w tych motorach to jedyna rzecz która sie psuje, no i wężyki podciśnienia
  21. eaglent odpowiedział(a) na vega25 temat w 1.9TDI
    A ja stawiam na nieszczelność w podciśnieniu albo geometria stoi. Logi zrób to wyjdzie
  22. No przecież nie w gorącą
  23. Dokładnie, ostatnia deska ratunku to zatkanie dolotu, widziałem gdzieś film jak gość wsadził szmatę w turbine i tym samym zdławił silnik.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.