Treść opublikowana przez Herman
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
podajesz tylko przez telefon numer vin i wyskakuje w historii czy jest akcja fabryczna
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
witam właśnie wróciłem z ASO AUDI z Wrocławia , byłem na akcji fabrycznej nr.28E9 czyli akcja wymiany cewek zapłonowych , wymienili na nowe ,stare zabrali , oczywiscie trzeba najpierw zadzwonić i podać vin sprawdzą a potem umówić się na sprawdzenie cewk bo nie wszystkie się kwalifikuja na wymiane, mają jakiś katog numerów , ale w mojm przypadku udało się i wymienili to już moja druga akcja serwisowa w mojm AVJ 1.8 T w przeciągu 2 lat
-
[ALL B6] Dziwne działanie klimatronika
u mnie jest to samo , siła nadmuchu zależy od temperatury na zewnątrz auta
-
[B6 BFB] 1.8T - Potrzebny numer opaski
ta opaska nie ma numeru, ja sam ją szukałem w etce w ASO i niema jej wyszczególnionej , znalazłem na alledrogo, jak dostałem tą opaske to niema na niej żadnych numerów ,tak że szukaj używanej
-
[ALL B6] Pytanie o szyby w a4 b6
Witam Z tym że jeśli nie ma rocznika na szybie i oznacza że szyba była wymieniana to się nie zgodzę. W początkach produkcji b6 2001 r. rok był nabijany tylko na przedniej i na tylnej szybie i jeszcze na małych trójkącikach na bocznych nie było zgadzam się z tą wypowiedzią ja też mam z 06.2001 , i mam tylko oznakowane tylną szybe , przednią i te tylne trójkątne rokiem 01 , w dzwiach przednich i tylnych niema, ale są te same numery na prawej i lewej stronie przednich dzwi , i inne numery tylnych z obu stron, firmy securite z logo Audi
-
[B6 AVJ] Jaka skrzynia do AVJ
Witam u mnie też zaczyna wyć , szukać używki czy spróbować naprawiać, jakie koszty naprawy skrzyni, bo używka to loteria
-
[B6 AVJ] Logi 1.8 T AVJ proszę o analizę logów
Witm Prosze o analize logów grupy 1 2 3 4 5 oprócz kanału 115 doładowania nie wiem dlacze mój vag dochodzi do 25 i koniec jak chce wyżej wyskakuje error i costam wieć tylko te kanały zlogowałem, błedów na silników żadnych ,prosłłbym o wypowiedzi jak tam z mojm silniczkiem dzięki za każdy spostrzeżenie
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
ja mam też korby z tyły i lampke czerwona która zapala sie po otwarciu dzw,i też chce przerobić na elektryke i moje pytanie o numer wiązki która miała by podłączyć głośniki ,silniczki tylne i te lampke w dzwiach po otwarciu
-
[ALL B6 - SOLVED] Brak komunikacji z drzwiami (przód - strona pasażera)
ja miałem podobny błąd tylko od strony dzwi kierowcy 1331 , brak podświetlenia przycisków,podnoszenia szyb i zamykania dzwi, okazało się 2 pozrywane w środku przewody w izolacji w tej gumowej harmonijce łączącej dzwi i słupek przedni , i też na pierwszy rzut oka wyglądało wszysko dobrze
-
[B6 AVJ] Jak dbać o silnik?
i olej co 10 tyś lub raz w roku
-
[B6 AMB] Filtr paliwa do 1.8t quattro z regulatorem ciśnienia paliwa
Ja wymieniałem w serwisie aso w 2008 roku i miał nr. 8E0201511L i jest z regulatorem ciśnienia i kosztował mnie po rabatach 120 zł
-
[B6 AVJ] Wymiana sprzęgła
Witam jakie koszty dwumasa i sprzęgła bo ja też niedługo będę się zabierał za wymiane
-
[B6 AVJ] Wentylator klimatyzacji
Witam Ja też mam jeden duży wentylator i żaluzje , w serwisie sprawdzałem i w AVJ wychodziły z jednym
-
[B6 BFB] A4 1.8T Quattro BFB sprzęgło jaki numer
Witam kompletne sprzegło z dwumasem do AVJ 1.8 T 2001 napęd na przednią oś ,cena i numer katalogowy
-
[B6 BFB] Przewody zapłonowe
Witam w tym silniku nie ma przewodów zapłonowych są 4 cewki na świecach zapłonowych
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Witam chce zamówić tylna popielniczkę z podswietleniem z ASO jaki jest numer katalogowy
-
[B6 AVJ] Czujnik temperatury powietrza zasysanego
rano auto odpaliło od strzału :> , diagnosta twierdzi że prawdobodobnie paliwo zamarzło w filtrze paliwa i mówi żeby zmienić stacje paliw ale ja tankuje paliwo na orlenie pb 98 ,czyżbym trafił na jakies resztki po odpaleniu i podłaczeniu komputera błędów nie pokazuje ,ale na podgłądzie temp.silnka plus 45 stopni C , temperatura powietrza zasysanego minus 30 stopni gdzie temperatura pomieszczenia wynosi plus 6 stopni C zaraz będe dzwonił do kolesia z ASO Audi to się dowiem ile kosztuje ten czujnik [br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 08:50_________________________________________________dziś wymieniłem ten czujnik nr.06B 905 379 D koszt ASO Audi 138 zł, po wymianie auto lepiej reaguje na dodanie gazu:>,koleś z serwisu powiedział ze przez ten uszkodzony czujnik mógł też wiecej palić paliwa
-
[B6 AVJ] Czujnik temperatury powietrza zasysanego
Dzięki Auto stało całą noc na dworze ,dopiero udało mi się wstawić na diagnostyke o godzinie 15 ,dzwonili o mnie około godziny 18 i powiedzeli że niemogą opalić,cały czas zalewa cylindry paliwem i świece mokre, poradzli żeby auto zostawić na całą noc na diagnostyce w ogrzewanym pomieszczeniu żeby odtajało i zobaczymy czy rano odpali, do wczoraj nie było żadnych problemów z odpalaniem chodził jak zegarek
-
[B6 AVJ] Czujnik temperatury powietrza zasysanego
mam pytanie czy z tym uszkodzonym czujnikiem (myśle że jest)odpali silnik czy nie
-
[B6 AVJ] Czujnik temperatury powietrza zasysanego
Witam moje Audi A4 1.8 T AVJ 06.2001 wywala mi błąd P0113 temperatura powietrza zasysanego G 42 i pokazuje temperaturę minus 40 stopni C jaki jest numer katalogowy i gdzie się znajduje ten czujnik od rana nie moge odpali silnika i cały czas wywala ten błąd
-
[B6 AVJ] Zapala się kontrolka silnika
nic jeszcze nie wymieniałem jestem na etapie załatwiania zholowania do garażu ocieplanego , mój koleś z ASO Audi ma mi zaraz oddzwonić czy przez ten czujnik nie moża odpalić silnika i co dalej robić, ma też sprawdzić czy ma go na stanie i le kosztuje w aso
-
[B6 AVJ] Zapala się kontrolka silnika
Witam dziś rano o 6:30 temperatura -11 c nie odpalił ,kręci rozrusznikiem i kontrolki wszystkie gasną oprócz ładowania akumulatora i nichce zaskoczyć , wyjałem akumulator do ładowania może ton on, o 12 ma przyjechać koleś zastanawiam z vagiem zobaczymy może przy kreceniu wyżuci jakis bład , wczoraj normalnie odpal niebyło żadnych problemów z uruchomieniem , zastanawiam się nad czujnikiem temp. wody[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 11:06_________________________________________________wyskoczył mi błąd P 0113 temperatura zasysanego powietrza - za wysoka - 40 stopni , czy przez ten bląd może nieodpalić silnik , będe musiał wstawić auto do ocieplonego garażu i zobaczyć czy odpali
-
[B6 ASN] Powracający problem z cewką
Witam Kupowałeś cewki ORI czy zamienniki
-
Brak ssania w Audi A4 B6 1.8T kiedy jest zimno
Witam U mnie w AVJ czy jest lato czy zima -17 przy odpaleniu wchodzi na 1200 obrotów i po pewnym momencie pracy schodzi na 850 obrotów.Trzeba sprawdzić czujnik temperatury wody
-
[B6 ALT] Problem z ESP i stopem
WITAM Do wymiany czujnik stopu ,miałem to samo