Treść opublikowana przez mokom69
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm suzuki gs500 czytalem ze dobre na początek yamacha fazzer tez niczego sobie kumpek ma i nie narzeka tez fajnie sie jezdzi
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu udanego wypoczynku życzę
-
SPOTY RADOMSKIE
a u mnie w pracy pełen luz :>
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
a najlepsza byla laska w macku jak nas wzięła za parę :polew: :polew:- SPOTY RADOMSKIE
nie no tomaszu ja wczoraj zaptal czy moze isc na impreze powiedziala ze tak .... pewnie nie myslala zena taką :polew:- SPOTY RADOMSKIE
i Jarek nasz driver zapomniałem Szacun Jarek za wytrwałość- SPOTY RADOMSKIE
przecież ta kobita sie zalamie jak on wpadnie tam nie umyty i do tego smierdzi ogniskiem i nie spał od wczoraj :polew: :polew:- SPOTY RADOMSKIE
statoil pękła 1 butelka potem g2 z Tymi pannami z fregaty ale wyszlismy z 2 innymi i pojechalismy zrobic ognisko na koniówce a nad ranem do nich na chate- SPOTY RADOMSKIE
ja wlasnie dotarlem do domu a najlepszy jest tomaszu bo on prosto z impry poleci do szpitala na zdjecie mp3 :polew:- SPOTY RADOMSKIE
no to sie z tomaszem zmelanżowaliśmy ide spać- SPOTY RADOMSKIE
mam nadzieje ze jutro lece spac cze- SPOTY RADOMSKIE
hehe a o której się zaczyna wiesz coś??[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 22:52_________________________________________________czy to juz bylo??- SPOTY RADOMSKIE
ta jak zamieli na tych kółkach :polew:- SPOTY RADOMSKIE
witam wiecie może cos na temat jakiegos driftu w Kozienicach jutro??- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
siema proszę o zdjęcia mięsa :decayed:- SPOTY RADOMSKIE
ja niestety na spota nie dotarlem ale mamnadzije ze byl kox u mnie ostroc urodziny kozak wlasnie dotarlem do do,mu {)- SPOTY RADOMSKIE
wuju ładna sztuka mam nadzieje że uda się kiedyś obejrzeć ją w realu [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 18:06_________________________________________________ja dziś przepraszam ja dziś odpadam no chyba że w klubach się spotkamy urodziny kumpla- SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu jak nie bede musial jechac do wawy to ja bede rozjasni mi sie ok 14-16[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 08:39_________________________________________________jak coś mogę też wozić- SPOTY RADOMSKIE
wuju ja bym wypil alem literki mi juz uciekają pozro- SPOTY RADOMSKIE
też tak słyszałem albo kozak albo szajs- SPOTY RADOMSKIE
dobry Brynia przywież jakieś ładne fotki pooglądamy najlepiej słowianek :naughty: a może znajdziesz tam miłośników A4 i ruszysz na spota :kox:- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE