Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
no muszę przyznać że nie znam tego autka :/ a pozostali??
-
SPOTY RADOMSKIE
no Tomasz nad ranem mialem -20
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu jak wracałaś z Bałtowa nie zahaczyłaś o 2 piękne place przy zajazdach na trasie Iłża Radom ?? powiem wam że pobawiłem się tam wczoraj dość mocno i nikt mnie nie ścigał prócz wskazówki od benzynki
-
SPOTY RADOMSKIE
na wośp się piszę może uda nam się zrobić tam małego spota:)
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
no mam i zipa i rara i nie wiem dlaczego nie działa ale juz Tomaszust mnie ratuje:)
-
SPOTY RADOMSKIE
wszystko fajnie spocik się udał no i nowi koledzy również no i jedna sprawa nie moge otworzyć linku?? powie ktoś dlaczego??
-
SPOTY RADOMSKIE
będzie dobrze damy rade:)
-
SPOTY RADOMSKIE
no więc w takim razie i ja muszę zawitać będę po 19
-
SPOTY RADOMSKIE
ja we wtorek pracuje gdzies do 19 wiec wieczor na dzis dzien mi odpowiada:)
-
SPOTY RADOMSKIE
o to i ja bym podjechał na małe kasowanie błędów
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu ja mam chęć ale nie mogę .... :drunk:
-
SPOTY RADOMSKIE
a widziałem Cie na ulicy Wolanowskiej , skręcałeś w ulicę Kielecką i jak dobrze pamiętam miałeś antene od CB na autku...mam rację??
-
SPOTY RADOMSKIE
a jaki masz kolorek bo ostatnio chyba mijałem granatową na lachach LC a to chyba Chełm jak dobrze kojarzę
-
SPOTY RADOMSKIE
więc masz i mnie:) chętnie podstawie swoją Tomaszust jest dzis jakis spot wigilijny?? jak cos to znasz nr kom
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszust jeszcze nie ale jestem na dobrej drodze:) rozumiesz ostatni czas balowałem trochę i czasu nie było za to od jutra wolne wiec zajmę się sprawą
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu ja też jadę ale w niedziele:) a co do spota to sie okaże bo albo zostane w pracy, albo przyjade na chwilkę w każdym bądz razie nr tel znam wiec zadzwonie i potwierdze:)
-
SPOTY RADOMSKIE
ale to nie powinno byc wazne bo wystarczy ze napiszecie cos typu: ja nizej podpisana legirymujaca sie dowodem osobistym seria i nr upowazniam brata Pana X legitymujacego sie dowodem bla bla bla do (alatwienia tej tam waszej sprawy) i tyle a i podpiszcie sie oboje:) u mnie to przechodzilo:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomasz najlepiejniech siostra na zwyklej kartce napisze upoważnienie, wiesz poda swoja serie i nr dowodu itd do tego podpis i na pewno przejdzie ja tak robiłem:)
-
SPOTY RADOMSKIE
no to pozazdrościć ja niestety cły weekend musze siedzieć w pracy...:(a niedziela zaliczenie masakra
-
SPOTY RADOMSKIE
nie do Lublina jade dopiero w pzyszły weekend bo w ten tylko na niedziele lece:)
-
SPOTY RADOMSKIE
a no możliwe bo ostatnio czesto tam koło piwowari sie kręce i na zapiekaneczki tez wpadam:) trzeba było dzwonić
-
SPOTY RADOMSKIE
Powitać nowego Klubowicza, oby do najbliższego spota
-
Ile pali Wam gazu?
moje: trasa 12-13 przy szybkiej jeździe miasto niestety dużo więcej, tez lubię przycisnąć
-
SPOTY RADOMSKIE
mnie nie bedzie na 19-sta do pracy:/