Treść opublikowana przez Kendi~
-
Kolor zacisków
WItam, w weekend nowe, większe zaciski idą do malowania i zastanawiam się nad kolorem jaki wybrać. Auto Dolphin Grey, i wacham się miedzy trzema kolorami: - czarny, - żółty - niebieski (a'la silikonki do FMIC) Może macie jakieś fotki, pomysły, porady.
-
Swiatła przednie
jesli skrętne to jeszcze moduł masz do programowania, lub wymiany. Też będę szukał czegos w dobrej kasie, ale jak narazie to trzeba moc podnieść, a poźniej poprawiać wyglad. Jeśli czukasz lamp, to popatrz na dedykowane OSRAM Xenon, wydają się ciekawe, chociaż ciekawy jestem budowy i kwestii samopoziomowania.
-
Dokładka zderzaka przód a'la s-line B8
nie pasuje, nie wyglada. dokladka od cupry lepiej sie komponuje
-
jakis pomysł na zaslepienie tych dziur powstałych po instalacji FIMIC? Temat załatwiony, ale czy jest ładnie? Proszę o opinie.
mogłeś dać silikony niebieskie i do koloru auta wygladalo by calkiem ciekawie jak dla mnie, bez zaslepek bylo lepiej.
-
B7 BRB - Zwykły Szarak :)
Oryginał, 17"x7 1/2J ET45
-
B7 BRB - Zwykły Szarak :)
Wycieraczka zdjęta, bo czekam na tą z q5. A co do mocy, to jeszcze czekam aż zimą minie, plan jest grubszy niż tylko program.. generalnie wydech, FMIC, turbo Gtb, egr-out, więc już pod 200 będę celowal, ale to jeszcze trochę czasu mi potrzeba
-
B7 BRB - Zwykły Szarak :)
U mnie był jakiś wymysł szatana, bo wszystkie głośniki były podpiete pod dwa przednie teraz wymienione głośniki, pojawił się wzmacniacz i sub. Foto środka wrzucę wieczorem
-
B7 BRB - Zwykły Szarak :)
Witam, od roku jestem posiadaczem a4 b7 1.9tdi. Nie pokazywałem wcześniej, bo wychodziłem z założenia, że narazie bieda w niej jest, ale przydało by się kilka dobrych porad, więc "wychodzę" na światło dzienne. Dodatkowego wyposażenia brak, mocy brak - mówiąc krótko mam pole do popisu przy modach Plany na mody: Zawieszenie Eibach -35mm - ZROBIONE Zawieszenie Gwintowane Dystans na kołach tył 15mm - ZROBIONE Felgi Lato 18" Nagłośnienie BOSE - ZROBIONE Radio RNS-E Wycieraczka tył Audi Q5 - ZROBIONE Delikatna ściema szyb przednich Hamulce 320/288 - PRZÓD ZROBIONY TYŁ ZROBIONY NA 300mm Lampy bi-xenon - ZROBIONE Wyrzucic EGR FMIC Większy świstak Wydech od 2,5 TDI Napęd quattro Wydejniejsze pompki Pakiet s-line zewnętrzny Pakiet s-line wewnętrzny Dokładka cupra - ZROBIONA Generalnie plan jest taki żeby zrobi silnik, a później kombinować żeby wyglądał ładniej. Z takich spraw bierzących to pojawił się nowy wielowahacz i już są kompletowane graty na kolejne zmiany. Po zakupie: Kilka zmian weszło i na takiem etapie się zatrzymało: Mam nadzieję że mogę liczyć na Wasze wsparcie techniczne i rady na dalsze zmiany
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
no to pewnie stare graty bym przechwycił jak przez zimę nic nie zrobię.. albo odłożę trochę kasy i zrobię też "czapkę" dla pewności a jak będzie jakaś chwila to w grudniu to podjadę zobaczyć jak Ci to lata, czy to jest efekt którego oczekuję ;p
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
czyli tak jak myslałem z kazdym dniem bardziej mnie kusi zeby to zrobic
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
niebieskie dobre, widac ze cos pycone przy aucie, ale kto nie w temacie to nie bedzie wiedzial widoczny silikon budzi ciekawosc sam zmierzam do podobnego efektu, tylko martwi mnie jedna sprawa... bardzo duzo jezdze i jak kwestia spalania? ;p oczywiscie nie pytam jak ciśniesz, bo wtedy to nie ma znaczenia, ale tak przy spokojnej jezdzie
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
co masz na mysli? rozwin temat bo zima idzie trzeba cos pogrzebac w aucie .p
-
A4 b7 s-line avant 19"
całkiem ładne kozy ;p a na czarnej to juz w ogóle widać bardzo ;p
-
A4 b7 s-line avant 19"
no jest kozak ale widze ze amirek s-line to dobre rozwiazanie na moj problem z przodem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zależy na kiedy i jakie zasady ?? Na tor nie dam ale moge wziąć GTRa i w okolicach Wwa lub w samej Wwa niech sobie pośmiga. Warunek jeden: jeśli ogarnia moc i kiedyś jeździł czymś podobnym to sie dogadamy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk jestes hardcorem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak, tak... od tygodnia dostaje odrdzewiacz i sciagacz mam, ale nic nie pomaga... chociaż nie poddaje sie i moze wkoncu mi sie uda pytam czy moze ktos ma inne metody
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sluchajcie, macie jakas metode na zdjecie ramienia tylnej wycieraczki? mam zapieczony wieloklin, a nie chce przesadzic bo osadzona w szybie ;p
-
A4 b7 s-line avant 19"
taki jest plan, ale narazie stare amory są dobre a tak btw. daj na pw, bo chcialbym kilka fotek zobaczyc Twojego auta, bo myslalem nat rotorami do sibie na lato a wydaje mi sie ze u Ciebie takie sa ;p
-
Projekt FMIC TDI instalacja własna > podręcznik dla każdego
sluchajcie, to nie jest wielki problem... wystarczy poswiecic jeden dzien i rozebrac auto, a jak czegos braknie to komunikacja miejska i do sklepu.. albo odrobine wyobrazni.. ja zaryzykuje i mimo braku fotek planuje rozebrac auto w wolnej chwili i porobie fotki, ale kiedy to bedzie? to sam nie wiem najwiekszy problem z dopasowaniem IC pod zderzakiem, zeby pasowal...
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
a do b7 bke bez dpf'a gtb1756 to taka sama sprawa z flansza jak w b6?
-
A4 b7 s-line avant 19"
pewnie zacznę od dokładki, nie duży koszt a może zrobi robotę
-
A4 b7 s-line avant 19"
grill tak, ale chyba dopiero jak ogarne zderzak s-line ;p ja zalozylem do seryjnego 1ba sprezyny eibach -35 i powiem Ci szczerze ze wystarczy moim zdaniem.. jedyne co mnie denerwuje teraz to różnica miedzy nadkolem z przodu a z tyłu... myslalem jeszcze zeby pomalowac grill w czerń zaraz przed zmiana zderzaka, upewnić się ze będzie mi się podobalo
-
A4 b7 s-line avant 19"
Ładna felga, zmienia dużo w wyglądzie.. mam ten sam kolor i zastanawialem sie nad malowaniem grilla w czarny połysk, chrom mi sie pasuje bo to jest jedyny chrom na całym aucie u Ciebie chociaż ramka szyb w chromie wiec pasuje powodzenia
-
A4B7 Avant 1.8 T Mauritius Blue "Prawie" s-line zew, Concept V44 19",gwint Eibach, Skóry....More :):)
droga długa, kolor dobry, teraz koło, ciemna szyba i odnowa lakieru i bedzie juz git... powodzenia
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev, ile za kpl, a ile za same zaciski z jarzmem?