Treść opublikowana przez walus5555
-
Poduszka kierowcy regenerowana, a oryginalna
Macie rację, sprzedawca po tym jak zadzwoniłem i dość mocno powiedziałem co myślę przyznał, że to poduszka regenerowana. Śmieszne jest to, że poduszka ma wszystkie nalepki przyklejone, ale z 2 strony. Odeślę mu ją i zobaczymy co dalej, bo powiedział, że wymieni ją na poduszkę oryginalną.
-
Poduszka kierowcy regenerowana, a oryginalna
Nie jestem specjalistą od wstawiania zdjęć. tu jest link do nich: https://onedrive.live.com/redir?resid=8739EF8B03494893!98063&authkey=!ABoJExzQSJ6I2mo&ithint=folder%2c
-
Poduszka kierowcy regenerowana, a oryginalna
Witam, Chciałem zapytać, czy da się jakoś rozróżnić poduszki regenerowane od oryginalnych? Zakupiłem poduszkę niby oryginalną do kierownicy 3 ramiennej, jednak nie jestem pewien, czy to jest oryginał. VCDS nie pokazuje błędów. Czy da się to jakoś sprawdzić?
-
wymiana wydechu a4 sline na s4
A mówimy o A4 B8 przed czy po lifcie?
-
Montaż poliftowej kierownicy
Multifunkcja będzie działać bez poduszki, jeśli będziesz miał tylko wiązkę poduszki, bo to przez nią podpinasz klawisze. A co do klaksonu to jest zintegrowany z poduchą, więc trzeba kupić całą poduszkę, żeby nie było błędów i żeby wszystko działało.
-
Wypięcie wiązki poduszki
Witam, chciałem zapytać jak wypiąć wiązkę z poduszki powietrznej, chodzi mi dokładnie o te 2 wtyczki w środku. Czy trzeba podważyć coś czy wyciągnąć, a może przekręcić? http://www.directupload.net/file/d/4079/6bzunyx8_jpg.htm
-
Poduszka z A4 B8 do A3 8P
Witam, Chciałem zapytać czy poduszka z A4 B8 z 2009 roku będzie pasować do A3 8P z 2005?
-
Miota nim jak szatan [tył] - nowe auto
A jakie masz felgi w aucie? i rozmiar opon?
-
Reflektory przednie - numery części
Lampa z końcówką C to zwykły xenon (w skrętnej lampie musi być miejsce na 3 przetwornicę od spodu lampy i jak coś o to pytaj). Przykładow numery lamp skrętnych: 8K0941030G 8K0941030AM
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Od znajomego, który miał wcześniej A4 i szukał tu przydatnych informacji:)
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Super fura:)
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Co do wystawania felg w tej chwili mam wrzucone et29 i 8.5J i opony 245. Nic nie wystaje poza obrys, wszystko się ładnie chowa w nadkolu i nie trze ( zawias obniżony sprężynami H&R). Fotki wrzucę jutro. A co do dystansów, słyszałem dobre opinie o tej firmie http://www.dystom.pl/.
-
AUDI A5 8T S-LINE 2.0TFSI+ ABT S5-Look Eibach
Efekt na duży plus:)
-
Audi A5 8T sportback ibiss white //facelift ; 20" ; H&R -40 ; semi dynamic
Piękne autko:)
-
Alarm fabryczny
Może ktoś zakładał i by sie podzielił informacjami?
-
Skrzypienie zawieszenia
Witam, mam problem ze skrzypieniem zawieszenia z prawego przodu. Wydaje mi się, że jest to dolny "banan". Czy można to jakoś nasmarować, czy trzeba szukać może już nowego wahacza?
-
Alarm fabryczny
Witam, chciałem zapytać o części potrzebne do montażu fabrycznego alarmu. Wg ETKI nie widzę żadnego modułu, czy alarm jest obsługiwany tylko przez moduł elektryki? Części potrzebne to zamek maski, lampki do drzwi kalwisze w drzwi i czujnik ruchu? Czy trzeba dużo kabli zamontować, i czy trzeba je ciągnąć do bagażnika czy tylko w przedniej części auta?
-
Montaż nakładek pedałów i podstopnicy z RS4 B7
Tak z ciekawości. Jak myślicie czy nakładki od Octavii będą pasować? http://allegro.pl/oryg-nakladki-pedaly-skoda-octavia-iii-5e-vrs-rs-i5487657780.html
-
Ceny paliwa marzec 2026
W Będzinie na ul 11 Listopada cena 4,38zł
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Pozdrawiam wszystkich posiadaczy A4. Jestem posiadaczem B8, jest to już 2 A4 B8 w rodzince, a możliwe, że kolejne jest w drodze:)
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Duży plus:) Pozdrawiam!
-
MMI 3G Basic i system TMC
W Polsce niestety nie działa. Ostatnio przejeżdżając w pobliżu czeskiej granicy uruchomiły się komunikaty dotyczące dróg po drugiej stronie granicy, a u nas niestety cisza.
-
[ALL B5] Niebieski AVANT > 18 Zoll > 171PS > TDI
Piękne autko pozdrawiam:)
-
Audi A3 8P 2,0 TFSI Quattro DSG 360km 470Nm
Mody na duuuży plus:)
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Super wygląd auta:)