Treść opublikowana przez adasm112
-
Klapa bagaznika Avant
Witam. Chciałbym prosić kogoś i poradę w związku z regulacją klapy bagaznika w wersji avant. Z lewej widzę że szparka jest z lewej około 5mm a z prawej 3mm. I teraz bym chciał to wyrównać i obniżyć klapę, bo zacieka mi do środka woda. proszę Was o szybką odpowiedź Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka Pomóżcie proszę Was. Może ktoś z Was wie jak ustawić ją Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
-
Uszczelka bagażnika
Nie kolego nie mam właśnie. Nasmarowalem uszczelke silikonem po obwodzie i nie widzialem zeby zaciekalo. To tak jakby uszczelka nie dociskala klapy. Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
-
Uszczelka bagażnika
Uszczelka jest w porządku cała tylko trochę zmęczona. Na tych kołkach jest już maks dokręcona. Nowa w ASO kosztuje 303 zł. chciałbym dlatego sprawdzić czy wszystko jest ok zanim kupię nową. A nie wiesz czy przypadkiem nie mozna tego wyregulować jakoś na odbojach czy coś?
-
Uszczelka bagażnika
Witam serdecznie. Panowie mam problem w swoim samochodzie. Chodzi o to że zacieka mi w lewym rogu bagażnika. a mianowicie po kazdym mocniejszym deszczu. I z tego co zaobserwowałem to widać jakby woda dostawała się przez uszczelkę bagażnika. Nie wiem czy po prostu juz uszczelka się odkształciła czy moze klapa się przestawiła no nie wiem jak to inaczej nazwać? a szkoda bo jest jasny srodek a nie chce kombinować nic co mozna popsuć. Bardzo proszę Was o pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich nie jestem co prawda tutaj Nowy ale chciałbym coś przedstawić ze swojej strony. Chciałbym pokazać moja grupę która założyłem nie dawno poświęcona typowo pod sprzedaż i skup czesci do naszych kochanych aut. Wiele osób z ktorymi rozmawiam zwracali uwagę na to ze nie ma czegoś takiego na Facebook a przecież większość ludzi przebywa dlatego prosiłbym o nie usuwanie posta i wyrozumiałość https://www.facebook.com/groups/983606915064120/ Dziękuję i pozdrawiam wszystkich forumowiczów Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
-
Dziwne stuki w przednim zawieszeniu
Witam. Kolego wydaje mi się ze będzie to magiel. Spróbuj zrobić tak że zdejmij koła i odkrec tylko sworzen od zwrotnicy od końcówki drążka. Jak już odkręcić próbuj ruszać i wtedy zobaczysz jaki masz luz na maglu. Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
-
[B7 BLB] Siwy dym z webasta
Witam. Kolego i jak sobie poradziles z tym? Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
-
Webasto
Witam serdecznie. Piszę Panowie do Was bo w większości spraw pomogliście mi za co jestem bardzo wdzięczny. Chodzi mi o to że mam Webasto Ardic i chciałbym się dowiedzieć jaki model pompki posiadam. Słuchałem wielu magików ale żadnemu z nich nie ufam. Nie chce rozbierać nic ponieważ auto służy mi do dojazdu do pracy i dlatego chcę najpierw sprawdzić i nie co podpytać za nim zabiorę się za cokolwiek. Podaję swój numer VIN WAUZZZ8E13A023977 mam nadzieje że ktoś mi pomoże. Życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku i jak najmniej awarii ;p Pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc.
-
Webasto pompka v55
Dziękuję Wam za podpowiedzi i czytałem o tym właśnie. Chciałbym pokazać Wam czy ta pompka będzie okey? Do niej trzeba będzie dostosować tylko kostkę. I proszę Was o podpowiedź. https://www.google.pl/search?q=pompka+v55+pierburg&espv=2&biw=1366&bih=677&tbm=isch&imgil=SPoV-mtnaB9feM%253A%253BG8A8ySZofnB-EM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Folx.pl%25252Foferta%25252Fnowa-pompka-webasto-v55-pierburg-vw-skoda-audi-kostka-CID5-IDaxfjX.html&source=iu&pf=m&fir=SPoV-mtnaB9feM%253A%252CG8A8ySZofnB-EM%252C_&usg=__GyJ_zYQB6N11ClX_nF5rDCzxNUo%3D&ved=0ahUKEwiSiuiWuKLJAhXClHIKHQ1MD6IQyjcIPQ&ei=Rd9QVtLTHcKpygONmL2QCg#imgrc=SPoV-mtnaB9feM%3A&usg=__GyJ_zYQB6N11ClX_nF5rDCzxNUo%3D Dziękuje i pozdrawiam.
-
Webasto pompka v55
Witam serdecznie kolegów. Chciałbym zapytać się odnośnie mojego webasto. Mam pewien problem, od jakiegoś czasu szwankuje mi tzw pompka obiegu (V55), dowiedziałem się ze mam wersję szwedzką Ardic. I teraz mam odnośnie tego kilka pytań? Czy pompke ta która ja mam można zamienić inną? Czy trzeba kupić ori? Podam numer gdzie będzie widać jaki rodzaj pompki posiadam. 8E0261431 numer pompki.
-
Zacieki bagaznik
Kolego jak widać nikt nie chce pomóc bo większość ma to w czterech literaci ale tacy są ludzie. Ale mniejsza w to. Spróbuj zrobić tak jak ja. Uszczelka Górna ten plastik można powiedzieć bardziej zobacz czy on jest równo z uszczelka czy na nią nachodzi. Ten plastik musi być równo żeby woda splywala właśnie tym utworzonym kanałem. Ja dodatkowo zdemontowalem uszczelkę, dogielem ta blachę z gumą tak żeby była jak najmniejsza szczelina i jeszcze kupiłem silikon i między uszczelkę a blachę posmarowalem i nalozylem na to. I powiem szczerze ze jak narazie nie widzę nic i jest spokój. Także może być ze uszczelka mogła się trochę odksztalcic i potrzebne było nałożenie silikonu. Miałem parę dni takiego konkretnego deszczu i ani kropelki. Mam nadzieję że chcociaz trochę pomoże. I mniej więcej wiesz o co mi chodzi ;p
-
Zacieki bagaznik
Kolego mam dosłownie to samo co Ty kapie i widać na rolecie. I widać jak dostaje się między uszczelkę a ten plastik i wychodzi na to że uszczelka jest do wymiany bo wogole nie dociska do ścianki. I widać jak cieknie po uszczelce wzdłuż, to dla mnie wychodzi na to że uszczelka nie do chodzi do końca albo gdzieś od góry zaczyna. Koledzy a mam pytanie? Czy ciężko jest wymienić uszczelke? Koledzy i drodzy forumowicze pomóżcie coś. Przecież to idzie zwariować.
-
Zacieki bagaznik
Witam. Dzisiaj kupiłem silikon czarny i uszczelniłem cała gorą. Jak odciągnąłem uszczelke to widziałem stary silikon już po prostu cały skruszony. Nałożyłem cały nowy i spróbujemy zobaczyć co teraz bedzie się działo, mam nadzieje że pomoże.
-
Zacieki bagaznik
Jutro postaram się sprawdzić jak nie będzie padać. Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka Panowie pomozcie prosze ;/
-
Zacieki bagaznik
Koledzy szyba nie była wstawiana i jest ori. Także zostaje mi mały przegląd plastików i tyle może akurat gdzieś cieknie. Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka Albo też może któreś z kanałów odprowadzających jest zablokowany :/ Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
-
Zacieki bagaznik
Witam serdecznie. Chciałbym Was Panowie zapytać o pewną rzecz. A mianowicie ostatnio zwróciłem uwagę na to że jak popada deszcz to do środka przez bagażnik cieknie mi woda. Zauważyłem to na rolecie i nie mogę dojść gdzie to cieknie. Zwróciłem uwagę również na boczki ze są wilgotne i teraz pytanie czy to wina uszczelki czy czegoś innego? Proszę Was o podpowiedzi. Szkoda mi autka a chciałbym to zrobić. ;( Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
-
Problem po wymianie na nowe wahacze
Witam. Kolego u mnie było podobnie. Wymieniłem kompletne całe zawieszenie na ori i zaczęły się stuki i puki i inne wkurzajace rzeczy. Wymieniłem maglownice i jak ręka odjal. Poprostu wcześniej luz który miałeś zgral się z Twoim na kierownicy ;D a teraz masz wszystko sztywne i zostaje luz na maglu. Pozdrawiam. Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AFN] Wymiana przekładni kierowniczej (maglownicy) - fotostory
Witam. Stuki rozwiązane. Maglownica wymieniona. Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
-
stuki
To może być magiel :/ Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
-
Jaka dwumasa i sprzeglo
Dobrze kolego zaznaczyles podobno ;D ja wiem ze nie przeplacilem Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Jaka dwumasa i sprzeglo
Witam. Kolego sprawdź na stronie intercarsu bądź gdziekolwiek jakie jest przeznaczone do Twojego modelu. Ja u Siebie mam założone kompletne sprzęgło SACHS i jestem bardzo zadowolony. Sachs i Luk są to pierwszo montażowe podzespoły. Ja do 1.9 130 AWX płaciłem po rabacie 1700 zł. Także sprawdź dokładnie jakie idzie pod Twój model i kup. Żadnego innego dziadostwa nie kupuj. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Jak otworzyc drzwi? Proszę o pomoc.
To znaczy ze jest jakaś szansa żeby otworzyć te drzwi. To mówisz ze można spróbować najpierw przez wiązkę a jeśli nie to próbować odginac i majsterkowac. masakra ale może jakoś dam radę. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Jak otworzyc drzwi? Proszę o pomoc.
Właśnie o to chodzi ze nie chce kolego połamać tego. Myślałem żeby podjechać do jakiegoś elektronika. Dziękuję Ci za jakąkolwiek odpowiedz. Bo jak widać nie za bardzo można liczyć na kogoś. Jeszcze raz dziękuję. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Webasto
Witam. Kolego bierz i nawet nie zastanawiaj się. Ja u siebie mam fabryczne i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobry wynalazek. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Jak otworzyc drzwi? Proszę o pomoc.
Witam serdecznie. Proszę Was o jakąś rade żeby otworzyć tylne lewe drzwi. Wszystkie drzwi otwierają się a te w ogóle nie chcą się otworzyć. Proszę o szybką odpowiedź. Czy da radę zdjąć boczek przy zamkniętych drzwiach? Czy można jakoś otworzyć ? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka Koledzy bardzo proszę Was o pomoc. Wszędzie mi mówią ze trzeba rwac tapicerkę ;( a mi szkoda niszczyć. Można jakoś to obejść? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka