Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dragon7820

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dragon7820

  1. Z tymi klockami to sprawdzę , może wymienię znowu całe zestawy kupię klocków bo szału idzie dostać z tym Piszczeniem i buczenie tak to słychać jak by klocki właśnie gdzieś tarły plus to buczenie tyłu . Jaka firmę włożyć klocków?
  2. Sprawdzę ale kolego czy nie pokazało by na stacji diagnostycznej? Jak sprawdzić te łączniki stabilizatora?
  3. Wiesz też właśnie nad tym myślę , może od razu wymienić gumy na stabilizatorze?
  4. Dzięki kolego te sprawdzę tył i to słychać z tego koła co jest nowa piasta . A wiesz może co może powodować to nie stabilne prowadzenie się audi? Może drążek kierowniczy , ale chyba by pokazało na stacji?
  5. Tak , można ją zdjąć ponownie?
  6. Wracm z problem ponownie , auto dalej wydaje dźwięk Buczenia i to jest z tylniej osi , w poniedziałek założę stare tarcze hamulcowe bo wydaje mi się że to jest problem a po za wymiana tarcz z tyłu plus klocki wymieniłem Piaste skv też to sprawdzę i tu jest do was pytanie auto strasznie zaczęło się prowadzić nie stabilnie przy wyprzedzaniu oraz przy gwałtownym ruszaniu (to problem z przednią osią) i do tego przy skręcaniu w lewo auto dziwny dźwięk jak by coś tarło albo blokowało , auto sprawdzone na dwóch stacjach nie wykazało żadnego błędu nie mam pojęcia co jest nie tak , może stabilizator?
  7. Witajcie pedal łapie normalnie od góry ale jak jest na lewarku i kręcę kołem dalej coś trzyma i to nie jedno koło a wszystkie dosyć ciężko się kręcą , klocki były wymieniane przód i tył plus tarcze tył i od tamtej pory czary się dzieją , już sam nie wiem co może być nie tak , jakieś propozycje?
  8. Nie właśnie , słychać delikatne tarcie i pedal łapie tak od połowy kolego
  9. No ok zrobię tak a powiedz czy mogę na razie jeździć tak do wtorku czy lepiej nie?
  10. Czyli wyjąć zacisk i zabezpieczyć drzewem lub kluczem do wkręcania tłoczka i powinno być ok?
  11. Tak robiłem ale powietrza nie było i dalej mi hamuje tylnie prawe koło muszę chyba linkę zobaczyć , przez jakiś czas koło normalnie delikatnie się kręciło teraz ewidentnie trzyma go hamulec . Dzięki za pomoc
  12. A i czy mogę zrobić to vagiem?
  13. A wszystko na zgaszonym? Muszę podnosić auto? mogę robić po 4 serie 3razy pedal trzymam do końca i luzuje odpowietrzanie i tak każde koło , a sprzegło w ten sam sposób? Gdzie mam odpowietrzanie?
  14. Witaj dzięki za odpowiedź musiałem wymienić tłoczek i gumy w tylnim prawym kole bo też były wymieniamy zestaw tylko teraz pedal wpada w podłogę i teraz tylko odpowietszac to koło czy muszę wszystkie?
  15. Dzięki za odpowiedź , wymienię czujnik i zobaczymy , ustawiałes jakąś konkretną przerwę? A i jakiej firmy szukać czujnika?
  16. Witam wszystkich mam problem wymieniłem klocki z przodu , wszystko cyste zrobione jak trzeba a klocki dają o sobie znać w ostatniej fazie hamowania i jak skrecam to słychać ten sam pisk już nie mam pojechać co może być , jakieś paddy?
  17. Właśnie też obstawiam pompę ? jeśli włożył bym wtryski bex to korektę muszę robić? A turbo może tak wstawać ciężko od dołu np przez kata? Bo może się zawalił?
  18. witajcie wymieniłem przepływke zrobiłem logi mógł by ktoś sprawdzić ? wydaje mi się że auto na biegu 1,2,3 idzie bez turbo albo bardzo późno wstaje turbina , mógł by ktoś coś doradzić ? http://vaglogi.pl/log-002_033_42Hje.html http://vaglogi.pl/log-003_020_7zC4s8.html http://vaglogi.pl/log-115_118_EF0QE9Z.html auto po wymianie ma problem z odpaleniem na zimnym , jak złapie to po dodaniu gazu gaśnie i tak kilka razy aż złapie delikatnie temperatury i wtedy niby ok , może pompa ?
  19. Chłopaki a mam takie pytanie auto przy odpuszczaniu gazu przyspiesza , i na fisie pokazuje spalanie z kosmosu i jak go odpale zimnego to czuć paliwo jak by go zalewało czy to ta przepływka daje takie info? już ją zamówiłem czekam teraz tylko na nią ale chciałbym wiedzieć czy ona
  20. Kolejny dziwny obiaw auto zimne kontrolka w ogóle się nie pali ale gdy auto się rozgrzeje i o dziwo lewe koło i tarcze są bardzo gorące zapala się kontrolka , dodam że w porównaniu do prawego koła lewe parzy , może przez temperaturę tak grzać czujnik?
  21. Niby powinny być pod tylnia kanapa ale tam nie ma tego , patrzyłem w passacie i pod kanapa są kable i widać że to od czujników w mojej audi są miejsca ale są zaslepione więc gdzie ich szukać?
  22. Więc tak piasta z pierscieniem jest w bardzo złym stanie te zęby są ukruszone nie której a czujnik po przejechaniu papierem pokazuje cały czas błąd , więc wymienię czujnik i Piaste ale nie mogę znalezc wtyczki bo chciałbym sprawdzić oporność , czy ktoś mógł by powiedzieć gdzie jej szukać?
  23. No tak sprawdziłem i jest ok czyli kupuje druga znalazłem w jakimś sklepie internetowym i są dwie o tych samych numerach i bosha i jestem 300 drugi 390 te same , tyle może kosztować?
  24. Tak mam ten sam numer, nie ma możliwość sprawdzenia jej?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.