Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dragon7820

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dragon7820

  1. Nikt nie przerabiał tematu??
  2. Witam wszystkich . Wiem że temat był już nie raz poruszany ale nigdzie nie ma odpowiedzi co pomogło . Więc tak mam drugi przekaźnik 219 i po złożeniu go od razu pali bezpiecznik nie zależnie czy jest zapłon czy nie , gdy wkładam przekaźnik słychać takie pstryk , wiązka jest sucha i komp też , proszę o pomoc ?
  3. Dragon7820 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam bardzo dziwny problem gdyż wymieniłem wkład pompy paliwa oraz filtr i teraz gdy paliwa mam w banku 1/4 auto szarpie i gaśnie ale jak doleje do max jest ok , coś zwaliłem przy wymianie wkładu? Proszę o jakąś wskazówkę .
  4. To zaraz zrobię ? a jak oceniacie teraz?
  5. http://vaglogi.pl/log-002_032_0p3XbE3.html http://vaglogi.pl/log-003_020_sqlNu.html http://vaglogi.pl/log-115_118_rJMMi6x.html Mógł by ktoś sprawdzić ?
  6. Spoko zrobi się za chwilę ?
  7. Której grupy kolego?
  8. Powiem ci ze w szoku jestem bo naprawdę albo leci tak jak trzeba i czuć te 200, ale drugi ic musi być inaczej lipa ?
  9. Założone 2ic , zmienione świece , pompa , filtr i dv no i zrobiona szczelność na sto . Reszta została .
  10. Tak masz trochę racji ale zachowali się ok i poprawili . Też dużo tam mojej winy było bo auto nie było idealne no ale suma sumarum jest dobrze i wyrzucił 201km ?
  11. Byłem dziś w brk . Poprawione i jest pięknie , polecam każdemu bo podeszli do tematu profesjonalnie i rzetelnie.
  12. bo kolego auto zachowuje sie tak jak by nie dotstawał paliwa,, logi zaraz wstawie
  13. a powiedz przez to auto może gasnąć co jakiś czas na wolnych ??
  14. zrobiłem logi czy mógł by ktoś sprawdzić ? http://vaglogi.pl/log-115_118_vDY4E4.html http://vaglogi.pl/log-003_020_2gMP1z.html http://vaglogi.pl/log-002_033_pb6um82.html
  15. Dobra mam jak auto ostygło odpalił więc to czujnik temperatury? Mogę jakoś to sprawdzić? Kolega mówi że jak czujnik hala mu padł to było to samo więc to może to?
  16. Pomocy co robić auto nie chce odpalić , zero błędów przepływka nic nie daje , auto odpali i gaśnie nie chce złapać obrotów
  17. Znalazłem filmik i tam też przy przepustnicy jest zaslepka , też zaślic? Robię to w ten sposób zaslepiam tip i odkrecam wężyk od odmy który idzie z Tipa do czarnej rurki a dalej do tego grzypka w tipie w to miejsce wpinam spreżarke , i manometr wpinam w taki cienki wężyk który jest też w tipie który też idzie do czarnej rurki tylko takiej małej , i też wyciągnąłem dv i zaślepiłem wszystkie przewody które szły do niego , czy dobrze to robię?
  18. W tipie idzie odma tam się podłączyłem a nie zaślepiłem i nie otwierałem korka .A powiedz kolego w którym miejscu zaślepic?
  19. Siema chłopaki. Znalazłem uszkodzenie, to już ogarnąłem ale dalej nie nabija mi ciśnienia tylko słychać bulgotanie oleju, czy to normalne?
  20. Ok już znalazłem jak powinien być . Dziękuję wszystkim za pomoc w poniedziałek wymienię zaworek i dam znać czy coś pomogło .
  21. A tak w ogóle to jak powinien być podłączony dv?
  22. Sprawdzony, okazał się uszkodzony. Czy to uszkodzenie może powodować takie problemy z autem?
  23. Jak sprawdzić dv?
  24. I też robię tylko że podłączam manometr do tego krućca co niżej jest i lipa jest, ale idę jeszcze raz to robić
  25. A mógłbyś powiedzieć gdzie się wpiąć?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.