Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dragon7820

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dragon7820

  1. Mogę zrobić zdjęcie i zaznaczyć gdzie co było .
  2. Odłączyłem przy tipie ta odme co idzie ten grzybek i pompowałem w tipa a zegar podłaczyłem zaraz od tej małej odmy . Równe 4bary
  3. Witam. Ciśnienie paliwa wyszło ponad 4 bary po odpaleniu. Sprawdzałem szczelność i po odłączeniu tipa od filtra i zaślepieniu zacząłem pompowac i było zero ciśnienia. A jak odłączłem tipa od turbiny i zaślepilem to zaczęło mi nabijac 1 bar, co jest nie tak? Co i jak jeszcze prawdzic? I znowu wyskoczyły mi błędy: 17535 17834 16683 .
  4. Dzięki jutro od rana się tym zajme tylko kolego powiedz jak sprawdzić kompresorem? A może być zegar od mierzenie ciśnienia tłokow do sprawdzenia paliwa?
  5. A może pompa sai ma tu jakieś znaczenie?
  6. Dzięki zaraz sprawdzę dv
  7. Tak ale uznałem że to nie mam wpływu na pracę turbo więc dlatego napisałem że nie widać ? jutro będę sprawdzał szczelność tylko muszę zobaczyć jak . A i zauważyłem że strasznie paliwo czuć w aucie czego wcześniej nie było . Nie wiem czy dzwonić tam ze coś nie tak czy dalej sprawdzać.
  8. https://zapodaj.net/c62657c6560db.jpg.html https://zapodaj.net/1f600c726b8f3.jpg.html https://zapodaj.net/064e6bc3251bf.jpg.html https://zapodaj.net/67c40089b36a8.jpg.html https://zapodaj.net/8445b9f946a09.jpg.html a tu więcej zdjęci
  9. Proszę to zdjęcie nic nie widać? Żadnego uszkodzenia
  10. A jak sprawdzić Dv kolego?
  11. Mam i wkręcić go do tego wolnego krucica?
  12. Dzięki zamówiłem już filtr paliwa oraz ten zaworek od odmy . A kata idę wykręcić tylko bez kanału to trochę lipa .
  13. No właśnie wcześniej było wszystko ok i teraz nie wiem czy to ich wina czy nie .
  14. I kupię filtr paliwa wymienię
  15. Wtryski o numerze 0280156085 niebieskie . To mówisz że sprawdzić szczelność dolotu? Czy wszystkie węże?
  16. Koledzy znowu czek i dwa błędy 16683 i 17535. Wiem że muszę sprawdzić turbo . Ktoś może jeszcze się wypowiedzieć na temat tych logów i błędów?
  17. Dzięki na przyszłość będę wiedział .
  18. Dragon7820 odpowiedział(a) na Arkadius46 temat w 1.8T
    A jaki koszt?
  19. Wyciągnę kata i zobaczę jak to wygląda wszystko
  20. A najlepsze jest to że jak byłem na Hamowni to mówił że turbo dobrze pompuje.
  21. To powiedz wyciągać turbo i sprawdzać? Czy bez wyciągania da radę?
  22. Nie nie była robiona , nie sprawdzałem . To co do wymiany?
  23. proszę zrobiłem , czy mógł by ktoś sprawdzić bo błąd się pojawia znowu ? LOG1-01-002-033-xxx.CSV LOG2-01-115-118-xxx.CSV
  24. A kolego już coś po tej grupie możesz wnioskować?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.