Treść opublikowana przez Dragon7820
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Siema bez zmiany ic same strojenie wyszło 181km . No i 1200zł ?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
To dzięki już idzie do mnie paczka ?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Logi zrobię tylko muszę jeszcze poszukać jak to zrobić ?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Więc tak jak jakieś drobne uszkodzenie robią to na miejscu jeśli coś poważnego to jest tylko 150zł Chamownie i wtryski też oni zakładają oczywiście moje . Więc jak myślicie dobra cena?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Wiem logi zrobię jak tylko wrócę do domu wtedy będzie wiadomo wszystko , dzięki kolego za numer
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Dzisiaj będę dzwonił do nich . Ic już idzie do mnie więc pewnie założę dopiero po programie bo nie zdążę . Mówisz że wtryski będą pasować o tego 2.3t? I kupić je razem z listwa? Heble to wiem i też wymienię po wizycie , ok 10 napisze co mi powiedzieli .
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
To kogo polecasz kolego? No ja będę wiedział jutro ale wydaje mi się że to sam program
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
A jeśli jutro mi powiedzą że cena to tylko za sam program to chyba za dużo bo? Macie jeszcze kogoś z okolicy Włocławka?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Dzięki!! Tego szukałem ?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Ktoś montowal od 2,0t ten prawy?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
To jeśli sam program to za dużo mówi? A gdzie w ok Włocławka można jeszcze uderzyć?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
To powiedz skąd ta kwota ? jutro będę dzwonił , logi zrobię w sobotę a jadę do nich w poniedziałek następny. A wiedzie może czy ic prawy podejdzie od 2,0t? i co jest potrzebne bo nigdzie nie mogę znalesc jakie rury?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
I dziękuję za odpowiedź Hugo ?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Dzięki . A powiedz mogę wymienić później ic? Bo wtryski chyba od razu wymienię na te z bex?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
I czy np mogę wymienić ic po wizycie u tuner czy muszę od razu?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jest ktoś w stanie odpowiedzieć?
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
Witam jak w tytule jestem umówiony na wizytę do chłopaków z Inowrocławia polecanych przez forum i teraz jak się przygotować , co sprawdzić w aucie? Celuje w 200km w bfb czy muszę wymienić wtryski? I ic ? Cena jaka powiedzieli to 1200zł to nie za dużo? Proszę o rady forumowiczów bo jak na razie temat rzeka ?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Witam serdecznie klubowiczów . W związku z chęcią kupna działki mam kilka pytań. Chcę kupić działkę od gminy czy w takim wypadku place wzbogacenie? Jakie dokumenty są mi potrzebę po kupnie działki na budowę domu? I czy mam określony czas na budowę? Wiele rzeczy chce robić sam tylko że pracuje za granicą więc w Polsce rzadko bywam czy każdy etap mogę robić w jakim czasie chce? Z góry dziękuję
-
Odcięcie turbo.
Już znalazłem :-) wiecie może jakie ceny są w BRK Tuning?
-
Odcięcie turbo.
Kabel mam , tematu poszukam , będzie mógł tu wstawiać? A wiesz czy jest ktoś w okolicach Włocławka? Czy jest taka osoba?
-
Odcięcie turbo.
Chętnie bym zrobił tylko nie wiem jak :-) mógł byś pomoc? Właśnie chodzi mi po głowie zrobić z 200koni tylko nie wiem od czego zacząć :-)
-
Odcięcie turbo.
Dzięki jest różnica . Ale wydaje mi się że auto jak na tę 163to słabe jest :-(
-
Odcięcie turbo.
Zaraz sprawdzę ale wydaje mi się że turbo tak jak by odcinało na wyższych obrotach. Dzięki za szybko odpowiedź
-
Odcięcie turbo.
Witam . Posiadam audi a4 b6 w 1,8t silnik bfb i mam problem chyba z turbo mianowicie gdy chce gwałtownie ruszyć z pierwszego biegu auto chwilę włącz esp na wyświetlaczu i tak jak by straciło moc? Może ktoś pomóc , co może być nie tak?
-
b6 bfb pytania .
Dziękuję za pomoc