Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dragon7820

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dragon7820

  1. Siema bez zmiany ic same strojenie wyszło 181km . No i 1200zł ?
  2. To dzięki już idzie do mnie paczka ?
  3. Logi zrobię tylko muszę jeszcze poszukać jak to zrobić ?
  4. Więc tak jak jakieś drobne uszkodzenie robią to na miejscu jeśli coś poważnego to jest tylko 150zł Chamownie i wtryski też oni zakładają oczywiście moje . Więc jak myślicie dobra cena?
  5. Wiem logi zrobię jak tylko wrócę do domu wtedy będzie wiadomo wszystko , dzięki kolego za numer
  6. Dzisiaj będę dzwonił do nich . Ic już idzie do mnie więc pewnie założę dopiero po programie bo nie zdążę . Mówisz że wtryski będą pasować o tego 2.3t? I kupić je razem z listwa? Heble to wiem i też wymienię po wizycie , ok 10 napisze co mi powiedzieli .
  7. To kogo polecasz kolego? No ja będę wiedział jutro ale wydaje mi się że to sam program
  8. A jeśli jutro mi powiedzą że cena to tylko za sam program to chyba za dużo bo? Macie jeszcze kogoś z okolicy Włocławka?
  9. Dzięki!! Tego szukałem ?
  10. Ktoś montowal od 2,0t ten prawy?
  11. To jeśli sam program to za dużo mówi? A gdzie w ok Włocławka można jeszcze uderzyć?
  12. To powiedz skąd ta kwota ? jutro będę dzwonił , logi zrobię w sobotę a jadę do nich w poniedziałek następny. A wiedzie może czy ic prawy podejdzie od 2,0t? i co jest potrzebne bo nigdzie nie mogę znalesc jakie rury?
  13. I dziękuję za odpowiedź Hugo ?
  14. Dzięki . A powiedz mogę wymienić później ic? Bo wtryski chyba od razu wymienię na te z bex?
  15. I czy np mogę wymienić ic po wizycie u tuner czy muszę od razu?
  16. Jest ktoś w stanie odpowiedzieć?
  17. Witam jak w tytule jestem umówiony na wizytę do chłopaków z Inowrocławia polecanych przez forum i teraz jak się przygotować , co sprawdzić w aucie? Celuje w 200km w bfb czy muszę wymienić wtryski? I ic ? Cena jaka powiedzieli to 1200zł to nie za dużo? Proszę o rady forumowiczów bo jak na razie temat rzeka ?
  18. Witam serdecznie klubowiczów . W związku z chęcią kupna działki mam kilka pytań. Chcę kupić działkę od gminy czy w takim wypadku place wzbogacenie? Jakie dokumenty są mi potrzebę po kupnie działki na budowę domu? I czy mam określony czas na budowę? Wiele rzeczy chce robić sam tylko że pracuje za granicą więc w Polsce rzadko bywam czy każdy etap mogę robić w jakim czasie chce? Z góry dziękuję
  19. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi A4 B6/B7
    Już znalazłem :-) wiecie może jakie ceny są w BRK Tuning?
  20. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi A4 B6/B7
    Kabel mam , tematu poszukam , będzie mógł tu wstawiać? A wiesz czy jest ktoś w okolicach Włocławka? Czy jest taka osoba?
  21. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi A4 B6/B7
    Chętnie bym zrobił tylko nie wiem jak :-) mógł byś pomoc? Właśnie chodzi mi po głowie zrobić z 200koni tylko nie wiem od czego zacząć :-)
  22. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki jest różnica . Ale wydaje mi się że auto jak na tę 163to słabe jest :-(
  23. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi A4 B6/B7
    Zaraz sprawdzę ale wydaje mi się że turbo tak jak by odcinało na wyższych obrotach. Dzięki za szybko odpowiedź
  24. Dragon7820 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam . Posiadam audi a4 b6 w 1,8t silnik bfb i mam problem chyba z turbo mianowicie gdy chce gwałtownie ruszyć z pierwszego biegu auto chwilę włącz esp na wyświetlaczu i tak jak by straciło moc? Może ktoś pomóc , co może być nie tak?
  25. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w Audi A4 B6/B7
    Dziękuję za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.