Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dragon7820

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dragon7820

  1. Dragon7820 opublikował(a) temat w 2.6
    witam potrzebuje zdjęcia kostek po prawej stronie silnika i tego co przy głowicy , powód brak iskry . błagam o pomoc jest ktoś w stanie pomoc??
  2. Dragon7820 opublikował(a) temat w 2.6
    witam posiadam 2,6 v6 silnik i został uszkodzony lewa głowica zatarła się , brał olej itp wiec raczej nie warto robić tego silnika? i mogę tanio kupić 2,8 czy musiał bym zmieniać wiązki i kompa czy pod orginał by mi chodził?? wiem że są tematy podobne ale nie musze zyskać tych kucy co są orginalnie w 2,8 . proszę o pomoc z góry dziękuję
  3. dzięki , a byś powiedział którym sposobem czy dla biegu jałowego czy bez tego ?
  4. witam posiadam audi a4 b5 z silnikiem 2,6 v6 i skrzynia automatyczna, i nie wiem jak. zrobić adaptację w tym aucie przepustnicy proszę o pomoc
  5. witam jak w temacie chcę wymienić komputer stefaneli z powodu uszkodzenia i moje pytanie po za kapturem co muszę jeszcze wymienić tzn czy reszta części podejdzie pod Staga 300 ? silnik to 2,6 v6 , proszę o pomoc i z góry dziękuję witam ponownie,posiadam sterownik sis plus 6 cylindrów,który nie zamyka 3 wtrysków, zakupiłem drugi taki sam tylko bez mapki.Czy posiadał by ktoś schemat interface'u lub całej centralki ? Może udaloby mi się przełożyć uszkodzony element? a może jest ktoś w posiadaniu interface'u do tego komputera i jest z okolic włocławka? Znalazłem interface, jakim prograzmem to ruszyć i od czego zacząć? Pomóżcie
  6. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    dzięki:-D
  7. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    Ale czego ?:-P przepraszam że nie odp długo ale praca.
  8. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    witam po przerwie , po podłączeni auta pod kompa występuje już tylko jeden błąd -516 styki biegu jałowego -F60 przerwa lub zwarcie do plusa - BŁĄD SPORADYCZNY z resztą już sobie poradziłem tylko ten został , czy może ktoś pomóc ??
  9. jest ale żaden nie pasuje dla pozostałych forumowiczów , gdybyście mieli ten sam problem to winny jest przełącznik świateł mijania . temat uważam za zamknięty i dziekuje za odpowiedź
  10. tu odbija i wogóle nawet nie pokazuje mi ze długie są włączone , nie mam na o siły a potrzebuje auta ;|
  11. ale jeśli była by to kostka to czy było by podświetlenie w deski rozdzielczej ?? nie moge nigdzie znaleźć
  12. witam posiadam audi a 4 b 5 z 1997r i problem z światłami ,stało się to gdy zatrzymałem się na chwile na poboczu , zgasiłem auto , po ponownym odpaleniu okazało się ze nie mam świateł inne są sprawne , dodam że to nie przełącznik ponieważ po przełączeniu podświetla zegar . bezpieczniki sprawdzone , proszę o pomoc lub jakąś wskazówkę od czego zacząć ?? z góry dziękuję
  13. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    a jak sprawdzić który do wymiany ?
  14. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    dzięki :-D już się martwiłem :-P wszystko się uspokoił tylko przegob chyba do wymiany lewy bo przy ruszaniu słychać i jak się doda więcej gazu to już ok , jaki kupić do tego auta ?
  15. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    jest ktoś w stanie pomóc ?
  16. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    na razie brak bo uszczelki nie mogłem dostać nigdzie :-/ a w delegacji pracuj więc znowu za tydzień :-) witam ponownie doszedłem co jest z błędem 575 był przerwany wężyk pod pokrywa od dolotu powietrza , tylko że odkryłem następujący problem gdyż zdjąłem ta rurę z plastikiem od przepustnicy w środku był okej zmieszany z płynem chłodniczym , taki jasny i taka piana , co to oznacza ten problem ? czy to uszczelka ?
  17. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    dzięki będę pisać co i jak w sobotę , oby pomogł bo autem trzęsie że wytrzymać nie idzie:-/
  18. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    dzięki jak tylko wrócę z pracy w piątek to się za to biorę a czy przypadkiem po zdjęciu przepustnice nie trzeba jej nastawić za pomoc vag ? i czym najlepiej to czyścić ?
  19. Dragon7820 odpowiedział(a) na Dragon7820 temat w 2.6
    nie ma problem a czy byś mógł wyjaśnić jak sprawdzić ten czujnik przepustnicy i ten silniczek ? a i gdzie się znajdują głupie pytanie ale nie miałem z v6 styczności i mogę mieć problemy je znaleść a korektor zrobię w najbliższym czasie i go porządni uszczelnie bo poprzedni właścicie nie dbał o to auto .
  20. Dragon7820 opublikował(a) temat w 2.6
    witam wszystkich . jak w tytule posiadam następujący problem na biegu jałowym auto szarpie i nie równo pracuje po podłączeniu do vag wykazał mi 3 błędy -516 styki biegu jałowego -F60 przerwa lub zwarcie do plusa - BŁĄD SPORADYCZNY -561 dostosowanie (ustalenie ) składu mieszanki przekroczona wartość adaptacji -mnożenie -575 ciśnienie w przewodzie dolotowym uszkodzenie mechaniczne - BŁĄD SPORADYCZNY . czy jest ktoś w stanie pomóc rozwiązać mój problem czy muszę się zgłosić do mechanika ?? prosze o pomoc z góry dziekuje
  21. witam mam podobny problem i pytanie jak poradziłeś sobie z tym ?
  22. witam posiadam instalacje gazową stefaneli sis i moj problem polega na tym że nie zamyka mi wtrysków na gazie i cały czas podaje lpg co skutkuje dławieniem sie i wkoncu gaśnie , wtryski są dobre bo 2 z 6 normalnie działaja i z tymi dwoma zmostkowałem pozostałe i słychac ,,pikanie'' czy ktoś może powiedziec od czego zacząc ? z gory dziekuje za pomoc
  23. dzięki za odpowiedź z piątek sprawdze jak tylko wrócę do domu:-P
  24. a na długo go zostawiłeś w tym roztworze ? oby pomogło bo wytrzymać nie idzie:-P
  25. spróbuj przepłukać nagrzewnice miałem tak jak Ty i po płukaniu jest tak jak powinno być ciepłe powietrze z nawiewów, odpowietrzanie też nic nie dawało a czym płukałeś ? bo myślę o wodzie z octem , a i jak długo to robiłeś ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.