Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misku

  1. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Ja kupiłem ostatnio (12.2019) Audi Connect na 2 lata u niezależnego dostawcy za 250€. Widzę, że jednak już nie sprzedają: Audi Zentrum Kaiserslautern AUDISHOP-KAISERSLAUTERN.DE
  2. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Tak, jak napisałem, chodzi mi o Google Maps. Czyli mapy Google-a, które mam na smartfonie i w których sprawdzam korki dla porównania z Audi Connect. Nie korzystam z Google Earth w aucie.
  3. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Poszło Tzn. weszło na stronę, ale nie mam możliwości przedłużenia. Być może dlatego, że mam ważne do 20.12.2021. Mnie interesuje tylko Audi Connect, a właściwie to korki online. Już nie raz objazdy uratowały mnie przed staniem w korkach. Zwykle porównuję z Google Maps. Czasem w Audi są, a w Googlach nie ma. Rzadziej jest odwrotnie.
  4. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Dzięki! Pewnie chodzi właśnie o to, bo mam informację: Mam nadzieję, że wystarczy do nich napisać email, żeby udało się to zrobić. A potem będą już mogli mi przedłużyć i pogrubić
  5. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Czy mógłbyś proszę wrzucić screena, gdzie można zakupić przedłużenie Audi Connect? Chodzę po tym serwisie i nie mogę tego znaleźć. Być może nie u wszystkich się wyświetla?
  6. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
  7. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Dzięki za info. Gdzie można to sprawdzić?
  8. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Właśnie to ;-) Niestety, żeby używać Android Auto / Apple CarPlay, musisz połączyć się kablem.
  9. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Można też elektronicznie (tak mam u siebie). Jednak podobno nie da się tego zrobić prosto, więc jest sprzężone z klimatyzacją, która u mnie i tak zawsze jest włączona, więc nie ma problemu. Ja robiłem w Kuro w Krakowie.
  10. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Chyba źle mnie zrozumiałeś. Tu nie było ironii, tylko zaskoczenie, że wtyczka została zalana wodą. Podziękowanie było szczere, bo nikt nie spodziewa się takiej przyczyny.
  11. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    A to news Dzięki za info.
  12. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Ja chyba również tylko raz używałem, ale jest to dość skuteczne.
  13. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    "Sorry, taki mamy klimat."
  14. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    To właśnie bardzo dobrze (dla szyby, nie dla użytkownika, który chce ją szybko rozmrozić). Dzięki temu, że powietrze będzie się nagrzewać stopniowo, w szybie nie wystąpią duże naprężenia, które mogłyby doprowadzić do pęknięcia szyby. Będzie odmrażać się długo, ale przynajmniej jest niskie ryzyko, że pęknie.
  15. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Musisz tym przyciskiem wybrać "SYNC"
  16. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Dzięki! Nie miałem pojęcia, a przeczytałem czytałem całą instrukcję. Człowiek uczy się całe życie
  17. Dzięki za informacje Tego typu usterki są zwykle proste w naprawie, a bardzo uciążliwe i trudne do zlokalizowania.
  18. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Potwierdzam. U mnie również po włączeniu zapłonu, a przed uruchomieniem silnika, coś "cyka" przez chwilę i przestaje. Myślę, że to jakaś procedura uruchamiania/testowania.
  19. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Dzięki za info. Trzeba będzie zrobić update. Mam nadzieję, że można to zrobić online z `my.audi.com`.
  20. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Przejdź strzałkami na kierownicy (lewo - prawo) na tę zakładkę ("tab"), a wtedy wyświetlą się konkretne informacje. Najprawdopodobniej serwis się zbliża. Wybraną zakładkę w danej chwili poznasz po obwódce. Na zdjęciu, jesteś na zakładce "nawigacja" (prawy górny róg).
  21. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Różnicę widzę taką, że u @sowiq pozostałe nawiewy w kadrze były zamknięte (być może inne też). Nie wiem, czy to coś zmienia.
  22. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Brawo! Bardzo dziękujemy! Potwierdzam, że u mnie działa tak samo.
  23. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Niekoniecznie. Natomiast używa się tego samego przycisku do otwarcia i zamknięcia środkowego nawiewu. Trochę dziwnie się go używa: trzeba przeskoczyć do góry kilka razy, aż najedzie się na OPEN i puścić, wtedy nawiew się otwiera (nie zmieniając przy tym opcji SYNC). Aby zamknąć - to samo - tylko, że napis będzie CLOSE. Potwierdzam, że z nawiew działa i leci z niego powietrze. Zwróćcie tylko uwagę, że nawiew nie wieje bezpośrednio do przodu (na pasażera), tylko na boki (lewo i prawo). Jeśli przyjrzycie się kratce z bliska, to w środku, pionowe kratki (którymi nie można sterować) są nachylone po lewej stronie - na lewo, a po prawej stronie - na prawo. Gdy sprawdzacie "czy wieje", podłóżcie rękę pod lewą lub prawą stronę, a nie na środku. W konsekwencji siła nawiewu jest mniejsza, gdyż powietrze, od razu, kierowane jest maksymalnie na boki (pewnie, żeby nie przeziębić pasażera ). Nie wiem niestety, czy opcja ta jest powiązana z wyposażeniem. Ja mam tę klimę 3-strefową.
  24. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Dzięki @Kosmita Teraz tylko muszę się dowiedzieć, dlaczego u mnie nie chce działać Tak, jak w lewym górnym rogu twojego zdjęcia: dokąd iść? jak żyć? ?
  25. misku odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Interesujące. Dzięki za informacje. Też myślałem o modelu/silniku: im bardziej sportowy model, tym mniej żeglowania, ale @Kosmita ma RS5, więc to raczej coś innego. Mam jeszcze 2 typy: wybrane opcje w trybie Individual i styl jazdy. Sprawdzę tę listę opcji u siebie i dam znać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.