Treść opublikowana przez misku
-
B9 Fellows
Ja kupiłem ostatnio (12.2019) Audi Connect na 2 lata u niezależnego dostawcy za 250€. Widzę, że jednak już nie sprzedają: Audi Zentrum Kaiserslautern AUDISHOP-KAISERSLAUTERN.DE
-
B9 Fellows
Tak, jak napisałem, chodzi mi o Google Maps. Czyli mapy Google-a, które mam na smartfonie i w których sprawdzam korki dla porównania z Audi Connect. Nie korzystam z Google Earth w aucie.
-
B9 Fellows
Poszło Tzn. weszło na stronę, ale nie mam możliwości przedłużenia. Być może dlatego, że mam ważne do 20.12.2021. Mnie interesuje tylko Audi Connect, a właściwie to korki online. Już nie raz objazdy uratowały mnie przed staniem w korkach. Zwykle porównuję z Google Maps. Czasem w Audi są, a w Googlach nie ma. Rzadziej jest odwrotnie.
-
B9 Fellows
Dzięki! Pewnie chodzi właśnie o to, bo mam informację: Mam nadzieję, że wystarczy do nich napisać email, żeby udało się to zrobić. A potem będą już mogli mi przedłużyć i pogrubić
-
B9 Fellows
Czy mógłbyś proszę wrzucić screena, gdzie można zakupić przedłużenie Audi Connect? Chodzę po tym serwisie i nie mogę tego znaleźć. Być może nie u wszystkich się wyświetla?
-
B9 Fellows
- B9 Fellows
Dzięki za info. Gdzie można to sprawdzić?- B9 Fellows
Właśnie to ;-) Niestety, żeby używać Android Auto / Apple CarPlay, musisz połączyć się kablem.- B9 Fellows
Można też elektronicznie (tak mam u siebie). Jednak podobno nie da się tego zrobić prosto, więc jest sprzężone z klimatyzacją, która u mnie i tak zawsze jest włączona, więc nie ma problemu. Ja robiłem w Kuro w Krakowie.- B9 Fellows
Chyba źle mnie zrozumiałeś. Tu nie było ironii, tylko zaskoczenie, że wtyczka została zalana wodą. Podziękowanie było szczere, bo nikt nie spodziewa się takiej przyczyny.- B9 Fellows
A to news Dzięki za info.- B9 Fellows
Ja chyba również tylko raz używałem, ale jest to dość skuteczne.- B9 Fellows
"Sorry, taki mamy klimat."- B9 Fellows
To właśnie bardzo dobrze (dla szyby, nie dla użytkownika, który chce ją szybko rozmrozić). Dzięki temu, że powietrze będzie się nagrzewać stopniowo, w szybie nie wystąpią duże naprężenia, które mogłyby doprowadzić do pęknięcia szyby. Będzie odmrażać się długo, ale przynajmniej jest niskie ryzyko, że pęknie.- B9 Fellows
Musisz tym przyciskiem wybrać "SYNC"- B9 Fellows
Dzięki! Nie miałem pojęcia, a przeczytałem czytałem całą instrukcję. Człowiek uczy się całe życie- Skrzypiące wnętrze w Audi A4 B9
Dzięki za informacje Tego typu usterki są zwykle proste w naprawie, a bardzo uciążliwe i trudne do zlokalizowania.- B9 Fellows
Potwierdzam. U mnie również po włączeniu zapłonu, a przed uruchomieniem silnika, coś "cyka" przez chwilę i przestaje. Myślę, że to jakaś procedura uruchamiania/testowania.- B9 Fellows
Dzięki za info. Trzeba będzie zrobić update. Mam nadzieję, że można to zrobić online z `my.audi.com`.- B9 Fellows
Przejdź strzałkami na kierownicy (lewo - prawo) na tę zakładkę ("tab"), a wtedy wyświetlą się konkretne informacje. Najprawdopodobniej serwis się zbliża. Wybraną zakładkę w danej chwili poznasz po obwódce. Na zdjęciu, jesteś na zakładce "nawigacja" (prawy górny róg).- B9 Fellows
Różnicę widzę taką, że u @sowiq pozostałe nawiewy w kadrze były zamknięte (być może inne też). Nie wiem, czy to coś zmienia.- B9 Fellows
Brawo! Bardzo dziękujemy! Potwierdzam, że u mnie działa tak samo.- B9 Fellows
Niekoniecznie. Natomiast używa się tego samego przycisku do otwarcia i zamknięcia środkowego nawiewu. Trochę dziwnie się go używa: trzeba przeskoczyć do góry kilka razy, aż najedzie się na OPEN i puścić, wtedy nawiew się otwiera (nie zmieniając przy tym opcji SYNC). Aby zamknąć - to samo - tylko, że napis będzie CLOSE. Potwierdzam, że z nawiew działa i leci z niego powietrze. Zwróćcie tylko uwagę, że nawiew nie wieje bezpośrednio do przodu (na pasażera), tylko na boki (lewo i prawo). Jeśli przyjrzycie się kratce z bliska, to w środku, pionowe kratki (którymi nie można sterować) są nachylone po lewej stronie - na lewo, a po prawej stronie - na prawo. Gdy sprawdzacie "czy wieje", podłóżcie rękę pod lewą lub prawą stronę, a nie na środku. W konsekwencji siła nawiewu jest mniejsza, gdyż powietrze, od razu, kierowane jest maksymalnie na boki (pewnie, żeby nie przeziębić pasażera ). Nie wiem niestety, czy opcja ta jest powiązana z wyposażeniem. Ja mam tę klimę 3-strefową.- B9 Fellows
Dzięki @Kosmita Teraz tylko muszę się dowiedzieć, dlaczego u mnie nie chce działać Tak, jak w lewym górnym rogu twojego zdjęcia: dokąd iść? jak żyć? ?- B9 Fellows
Interesujące. Dzięki za informacje. Też myślałem o modelu/silniku: im bardziej sportowy model, tym mniej żeglowania, ale @Kosmita ma RS5, więc to raczej coś innego. Mam jeszcze 2 typy: wybrane opcje w trybie Individual i styl jazdy. Sprawdzę tę listę opcji u siebie i dam znać. - B9 Fellows