Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. he dzieki mam kumpele pilota rojdowego moze sie skusze:D czekam jeszcze na ta kiere bo juz mam race pro i bede chcial wyprobowac
  2. nop a nawet teraz złom nie jest w cenie [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 21:39_________________________________________________http://img164.imageshack.us/img164/5638/c75650184tl7.jpg http://img166.imageshack.us/img166/4779/peugotwrakyp5xw2.jpg bezwypadkowy znalezione na forum:D
  3. oj tego ci nie powiem zagadaj z nim jest na naszym forum z bb
  4. wihajster czekaj kiedy zaczniemy gadac o twoim :gwizdanie:
  5. boniu przeca xandmar ma taki komp bys byl na spocie to bys mogl podlaczyc
  6. ale to nie jest problem:D albo z 2 ma jedna poskladana[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 21:19_________________________________________________to sprawa zgrzytania rozwiazana
  7. nop mozliwe zalezy jak jet zrobiony
  8. nie gdzie tam:D fajne ogłoszenie http://moto.allegro.pl/item562482745_audi_a4_2_5tdi.html
  9. nop nie jest to takie proste boniu :gwizdanie:
  10. http://fakty.interia.pl/ciekawostki/news/nie-golil-sie-od-35-lat,1266373 dobry gosciu:D
  11. no jak kto pewnie kolega ktory milczy od wczoraj
  12. nic pozniej a co ma byc czy ja cos zaczynam
  13. zalezy po jakiej ilosci ja sobie umie odmowic wiecej niz litr na głowe nie pijemy:D :polew:
  14. jeden dzien w ta czy tamta [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 18:26_________________________________________________czepiasz sie szczegółów
  15. nie według mnie 14 lat to nawet za mało na motorower jeszcze w tym wieku nie czuja dzieciaki zadnej odpowiedzialnosci a jjednak prowadzic samochod to jednak trzdeba miec juz swoj rozum jak dojdzie do wypadku lub cos takiego to jeszcze rodzice odpowiadaja za niego a nie on sam za siebie[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 18:04_________________________________________________ale to jest tylko moje zdanie
  16. ja na twoim miejscu zainwestowałbym w alkohol nigdzie nie dostaniesz tych 40% najwyzsze oprocentowanie:D
  17. tez sie mi wydaje ze mozesz zarządzać tylko hdd partition magic
  18. http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_pytanko_ile_mozna_sie_spodziewac_po_tych_modach-t67227.0.html dobrze ze mamy kolege ktory pomaga innym:D pisac bajki
  19. spoko dziena za odpowiedz napisze co i jak po niedzieli bo mam ja dostac jakie beda wrazenia:D hm moze sobie wezme z roboty nawet jakis fotel z hmmm moze z audi
  20. jestem jak najbardziej za :good:
  21. mam dac za nia 150zl prawie nie smigana z gra pgr3 wiec chyba nawet warto zaryzykowac jak by sie kijowo grało to sie ja sprzeda
  22. mam okazje kupic w dobrej cenie kierownice microsoftu bezprzewodowa do x360. kto grał na niej czekam na opinie jak sie gra
  23. jaki neodymowy jakis nowy sposob na dymanie czy jak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.