Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
smieje sie z ciebie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
he dzieki mam kumpele pilota rojdowego moze sie skusze:D czekam jeszcze na ta kiere bo juz mam race pro i bede chcial wyprobowac
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nop a nawet teraz złom nie jest w cenie [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 21:39_________________________________________________http://img164.imageshack.us/img164/5638/c75650184tl7.jpg http://img166.imageshack.us/img166/4779/peugotwrakyp5xw2.jpg bezwypadkowy znalezione na forum:D
-
[B5 AEB] ŚLĄSK Kto posiada podobny silnik w celu porównania
oj tego ci nie powiem zagadaj z nim jest na naszym forum z bb
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wihajster czekaj kiedy zaczniemy gadac o twoim :gwizdanie:
-
[B5 AEB] ŚLĄSK Kto posiada podobny silnik w celu porównania
boniu przeca xandmar ma taki komp bys byl na spocie to bys mogl podlaczyc
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale to nie jest problem:D albo z 2 ma jedna poskladana[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 21:19_________________________________________________to sprawa zgrzytania rozwiazana
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nop mozliwe zalezy jak jet zrobiony
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie gdzie tam:D fajne ogłoszenie http://moto.allegro.pl/item562482745_audi_a4_2_5tdi.html
-
[B5 AEB] ŚLĄSK Kto posiada podobny silnik w celu porównania
nop nie jest to takie proste boniu :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://fakty.interia.pl/ciekawostki/news/nie-golil-sie-od-35-lat,1266373 dobry gosciu:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no jak kto pewnie kolega ktory milczy od wczoraj
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nic pozniej a co ma byc czy ja cos zaczynam
-
[ALL] W co zainwestować kasę ??
zalezy po jakiej ilosci ja sobie umie odmowic wiecej niz litr na głowe nie pijemy:D :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeden dzien w ta czy tamta [br]Dopisany: 26 Luty 2009, 18:26_________________________________________________czepiasz sie szczegółów
-
[INNE] W jakim wieku rozdawać prawo jazdy ?
nie według mnie 14 lat to nawet za mało na motorower jeszcze w tym wieku nie czuja dzieciaki zadnej odpowiedzialnosci a jjednak prowadzic samochod to jednak trzdeba miec juz swoj rozum jak dojdzie do wypadku lub cos takiego to jeszcze rodzice odpowiadaja za niego a nie on sam za siebie[br]Dopisany: 26 Luty 2009, 18:04_________________________________________________ale to jest tylko moje zdanie
-
[ALL] W co zainwestować kasę ??
ja na twoim miejscu zainwestowałbym w alkohol nigdzie nie dostaniesz tych 40% najwyzsze oprocentowanie:D
-
[ALL] RNS-E nie czyta wszystkich mp3
tez sie mi wydaje ze mozesz zarządzać tylko hdd partition magic
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_pytanko_ile_mozna_sie_spodziewac_po_tych_modach-t67227.0.html dobrze ze mamy kolege ktory pomaga innym:D pisac bajki
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
spoko dziena za odpowiedz napisze co i jak po niedzieli bo mam ja dostac jakie beda wrazenia:D hm moze sobie wezme z roboty nawet jakis fotel z hmmm moze z audi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jestem jak najbardziej za :good:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
mam dac za nia 150zl prawie nie smigana z gra pgr3 wiec chyba nawet warto zaryzykowac jak by sie kijowo grało to sie ja sprzeda
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
mam okazje kupic w dobrej cenie kierownice microsoftu bezprzewodowa do x360. kto grał na niej czekam na opinie jak sie gra
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
JAK DIABEŁEK
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jaki neodymowy jakis nowy sposob na dymanie czy jak