Treść opublikowana przez BF10
-
Miekki hamulec (czasami)
I git ! Jeździj bezawaryjnie !
-
Auto gaśnie. Zły klucz? immo?
Dobry specjalista od kluczy rozwiąże problem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Auto gaśnie. Zły klucz? immo?
Faktycznie, zestaw jest dziwny. Klucz nr 4 na pewno jest dokładany, nieoryginalny, może ktoś coś z nim kombinował. Sprawdz w nim pastylke- Pytanie o KATA
Panowie po wymianie tłumików samochód nadal jest trochę za głośny, kupiłem go bez kata wiec pewnie tu jest przyczyna. Czy można kupić używanego i dołożyć go? Nowy trochę kosztuje- Czy taki akumulator podejdzie ? PILNE
Więc go zostawię Dzięki za pomoc- Włączająca się ktontrolka hamulców? nie ABS !
Hm, przy rzadkiej jeździe zapewne malo ubywa, gdybyś jeździł częściej, więcej naciskał podał hamulca szybciej byś zauważył - to normalne. Jak mówi Jacek, wjedź na kanał i posprawdzaj cylinderki i przewody- Czy taki akumulator podejdzie ? PILNE
Tzn aktualnie mam półroczny aku 50 Ah Ale pytam z ciekawości czy lepiej większy czy lepiej zostać przy swoim, zima się zbliża małymi krokami i mówię zapytam Ogólnie mój też pali od strzała, nie mam z tym problemu Ciekawe jak przyjdą mrozy Dzieki Wam za pomoc- Czy taki akumulator podejdzie ? PILNE
Mam Audi A4 B5 1.8 benzyna sedan, chce włożyć akumulator BOSCH 74 Ah ? Podejdzie ? Nie bedzie za duzy ? Dzieki za pomoc- Czarna listwa pod przednią szybą. PROBLEM.
tak, to chyba ta listwa, dokładnie nie pamiętam, ale wydaję mi się, że wystaje z niej właśnie mechanizm wycieraczek jakoś fachowo się nazywa ? jakoś muszę ją znaleźć w necie- Czarna listwa pod przednią szybą. PROBLEM.
Ta listwa jest dość szeroka, ciężko ją nagiąć Mam nadzieję, że wiesz o którą mi chodzi Raczej nie nie naprostuję. Jest twarda i boję się , że pęknie Nie wcieka, nie mam śladów nigdzie- Czarna listwa pod przednią szybą. PROBLEM.
Wymienię Dzięki za info A co z tą listwą ? Da się to ogarnąć ?- Czarna listwa pod przednią szybą. PROBLEM.
Witam, otóż mam pewien problem. Mam A4 B5 sedan. Pod przednią szybą idzie czarna listwa, nie wiem czy łączy ran szyby z czymś czy od czego ona jest. Nie wiem jak ona się fachowo nazywa, dlatego piszę ogródkami Wybaczcie Od strony pasażera jest zagięta, jakby nagrzała się od słońca i wygięła. Myślę, że przez to mam czasem w samochodzie zamarzniętą szybę. Pod zagięciem tej listwy widać rant szyby i boję się, że woda będzie ciekła czy coś. Macie na to jakiś patent ? Wymienić to ? Jak to się fachowo nazywa ? Pozdrawiam- Pilot z allegro?
No to racja, scyzoryki często są mocno wyeksploatowane- Kluczyk Scyzoryk
nie ma za co czekam na info- Kluczyk Scyzoryk
porównaj jaką masz i czy Twoja obsługuje fale radiowe, jeśli nie kup taką która obsługuje, dorób kluczyk scyzoryk i działa pompka znajduje się w bagażniku przy prawym kole, jak masz nadkole, pod tapicerką- Kluczyk Scyzoryk
chodzi o taką, która odbiera fale radiowe np 8D0 862 257 E spis pompek do A4 B5 masz na stronie: http://digakom.com/katalog.php?TYP_SORT=A&KAT_SORT=A4 i jest tam też które odbierają fale radiowe a które nie- Kluczyk Scyzoryk
Możesz, jeżeli kupisz pompkę centralnego lub taką posiadasz, która odbiera fale radiowe Przekładasz transponder, docinasz grot, kodujesz kluczyk i gotowe- Miekki hamulec (czasami)
Sprawdź zaciski, przewody hamulcowe, może gdzieś płyn hamulcowy ubywa. Nie zauważyłeś?- Włączająca się ktontrolka hamulców? nie ABS !
Czy szybko ubywał - ciężko powiedzieć Zależało od tego ile jeździłem itp- Kluczyk Scyzoryk
Możesz, jeżeli kupisz pompkę centralnego lub taką posiadasz, która odbiera fale radiowe Przekładasz transponder, docenisz grot, kodujesz kluczyk i gotowe- Pilot z allegro?
Ogólnie mam centralny u siebie, ale początkowo miałem tylko na kluczyk bez pilota zachciało się wygody, zamontowałem pompkę + scyzoryk i teraz mam na pilota. Skłoniłbym się na rozwiązanie z oryginalną pompką Te nie oryginalne jakoś do mnie nie przemawiają- Włączająca się ktontrolka hamulców? nie ABS !
Miałem to samo u siebie, zapalała się i po chwili gasła. U mnie okazało się, że z lewego tylnego zacisku leci płyn hamulcowy. Sprawdź Przewody hamulcowe też. Pozdro- Zamarznięta szyba od środka ! POMOCY !
chłopaki dzięki za pomoc nad pochłaniaczem się zastanawiałem - Nowicjusz - wątek powitalny