Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BF10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BF10

  1. BF10 odpowiedział(a) na jacus91 temat w Audi A4 B5
    I git ! Jeździj bezawaryjnie !
  2. Dobry specjalista od kluczy rozwiąże problem
  3. Faktycznie, zestaw jest dziwny. Klucz nr 4 na pewno jest dokładany, nieoryginalny, może ktoś coś z nim kombinował. Sprawdz w nim pastylke
  4. BF10 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Panowie po wymianie tłumików samochód nadal jest trochę za głośny, kupiłem go bez kata wiec pewnie tu jest przyczyna. Czy można kupić używanego i dołożyć go? Nowy trochę kosztuje
  5. Więc go zostawię Dzięki za pomoc
  6. Hm, przy rzadkiej jeździe zapewne malo ubywa, gdybyś jeździł częściej, więcej naciskał podał hamulca szybciej byś zauważył - to normalne. Jak mówi Jacek, wjedź na kanał i posprawdzaj cylinderki i przewody
  7. Tzn aktualnie mam półroczny aku 50 Ah Ale pytam z ciekawości czy lepiej większy czy lepiej zostać przy swoim, zima się zbliża małymi krokami i mówię zapytam Ogólnie mój też pali od strzała, nie mam z tym problemu Ciekawe jak przyjdą mrozy Dzieki Wam za pomoc
  8. Mam Audi A4 B5 1.8 benzyna sedan, chce włożyć akumulator BOSCH 74 Ah ? Podejdzie ? Nie bedzie za duzy ? Dzieki za pomoc
  9. tak, to chyba ta listwa, dokładnie nie pamiętam, ale wydaję mi się, że wystaje z niej właśnie mechanizm wycieraczek jakoś fachowo się nazywa ? jakoś muszę ją znaleźć w necie
  10. Ta listwa jest dość szeroka, ciężko ją nagiąć Mam nadzieję, że wiesz o którą mi chodzi Raczej nie nie naprostuję. Jest twarda i boję się , że pęknie Nie wcieka, nie mam śladów nigdzie
  11. Wymienię Dzięki za info A co z tą listwą ? Da się to ogarnąć ?
  12. Witam, otóż mam pewien problem. Mam A4 B5 sedan. Pod przednią szybą idzie czarna listwa, nie wiem czy łączy ran szyby z czymś czy od czego ona jest. Nie wiem jak ona się fachowo nazywa, dlatego piszę ogródkami Wybaczcie Od strony pasażera jest zagięta, jakby nagrzała się od słońca i wygięła. Myślę, że przez to mam czasem w samochodzie zamarzniętą szybę. Pod zagięciem tej listwy widać rant szyby i boję się, że woda będzie ciekła czy coś. Macie na to jakiś patent ? Wymienić to ? Jak to się fachowo nazywa ? Pozdrawiam
  13. BF10 odpowiedział(a) na Kointh1 temat w Audi A4 B5
    No to racja, scyzoryki często są mocno wyeksploatowane
  14. BF10 odpowiedział(a) na tymson temat w Audi A4 B5
    nie ma za co czekam na info
  15. BF10 odpowiedział(a) na tymson temat w Audi A4 B5
    porównaj jaką masz i czy Twoja obsługuje fale radiowe, jeśli nie kup taką która obsługuje, dorób kluczyk scyzoryk i działa pompka znajduje się w bagażniku przy prawym kole, jak masz nadkole, pod tapicerką
  16. BF10 odpowiedział(a) na tymson temat w Audi A4 B5
    chodzi o taką, która odbiera fale radiowe np 8D0 862 257 E spis pompek do A4 B5 masz na stronie: http://digakom.com/katalog.php?TYP_SORT=A&KAT_SORT=A4 i jest tam też które odbierają fale radiowe a które nie
  17. BF10 odpowiedział(a) na tymson temat w Audi A4 B5
    Możesz, jeżeli kupisz pompkę centralnego lub taką posiadasz, która odbiera fale radiowe Przekładasz transponder, docinasz grot, kodujesz kluczyk i gotowe
  18. BF10 odpowiedział(a) na jacus91 temat w Audi A4 B5
    Sprawdź zaciski, przewody hamulcowe, może gdzieś płyn hamulcowy ubywa. Nie zauważyłeś?
  19. Czy szybko ubywał - ciężko powiedzieć Zależało od tego ile jeździłem itp
  20. BF10 odpowiedział(a) na tymson temat w Audi A4 B5
    Możesz, jeżeli kupisz pompkę centralnego lub taką posiadasz, która odbiera fale radiowe Przekładasz transponder, docenisz grot, kodujesz kluczyk i gotowe
  21. BF10 odpowiedział(a) na Kointh1 temat w Audi A4 B5
    Ogólnie mam centralny u siebie, ale początkowo miałem tylko na kluczyk bez pilota zachciało się wygody, zamontowałem pompkę + scyzoryk i teraz mam na pilota. Skłoniłbym się na rozwiązanie z oryginalną pompką Te nie oryginalne jakoś do mnie nie przemawiają
  22. Miałem to samo u siebie, zapalała się i po chwili gasła. U mnie okazało się, że z lewego tylnego zacisku leci płyn hamulcowy. Sprawdź Przewody hamulcowe też. Pozdro
  23. chłopaki dzięki za pomoc nad pochłaniaczem się zastanawiałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.