Treść opublikowana przez marwyk
-
[INNE] Proszę o analizę logów 1,9 TDI 130 KM ASZ
Bardzo często w Audi leci licznik np. po wcześniejszych korektach i nie tylko. Wtedy temp. skacze jak chce nie koniecznie jest taka temperatura silnika jak na liczniku. Podłaćz VAG-a a dowiesz się co prawdę pokazuje, czy wskaźnik czy licznik. Są też testy licznika
-
[B6 AWX] Świece
Tylko ja ostatniej zimy spotkałem się z masa podróbek świec, przeważnie sprzedawanych bez opakowania, ale i z opakowaniem kartownowym też.
-
[ALL B5] Błędy air bag
daj znać co zmienia się na VAG-u po podpięciu tych oporników
-
[ALL B5] Problem z pilotem autoalarmu
nie w Aso, poszukaj na alledrogo, lub podjedz w Krakowie na ul. Malborską bo widze że jesteś z małopolski
-
[ALL B5] Błędy air bag
czyli co, w tych rocznikach wymieniali sterownik?
-
[B5 ADR] Prośba o pomoc we właściwym odczytaniu błedów
nie tylko 311.2[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 21:03_________________________________________________
-
[ALL B5] Problem z pilotem autoalarmu
Możesz zaprogramować takiego seryjnego
-
[B5 AHL] Trysnął olej silnikowy
ciekawa sprawa A nic nie wpadło
-
[INNE] Proszę o analizę logów 1,9 TDI 130 KM ASZ
jedynie korek od wlewu oleju jest od nowszego typu
-
[ALL B5] Błędy air bag
nie ma
-
[B5 ADR] Prośba o pomoc we właściwym odczytaniu błedów
masz niepełną wersje - tzw. testową VAG-a i niektórych rzeczy nie zrobisz tym kabelkiem
-
[B7 ASB] Problem ze spaleniem DPF-a
A do Gdańska nie masz bliżej?
-
[ALL B5] Elektryczne ogrzewanie postojowe
podłączaj do prądu i daj znać co się dzieje a na poważnie to zmierz rezystancje pomiędzy stykami i zobacz do czego ten kabel idzie
-
[B6 AVJ] Rozrząd-zapytanie...
zestaw jak najbardziej ok wymieniaj płyn bo duża cześć przez pompę wody ucieknie
-
[B6 AWX] Wymiana baterii w pilocie
raczej nic nie powinno się rozprogramować jak wymienisz od razu
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Osram najlepszy stosunek ceny do jakości
-
[B5 ADR] Prośba o pomoc we właściwym odczytaniu błedów
Na poczatek VAg-a bo nie pokazuje ci wszystkiego
-
[INNE] Wielka dziura w misce olejowej i skutki dla TDI...??
będzie żyć, ale fotki i sprawa o zwrot kosztów. W tym można powołać biegłego i oni za to zapłacą
-
[ALL] Czyszczenie silnika od wewnątrz z gęstej mazi...warto czy nie warto?
jak auto z Włoch to nie dziwota, tam olej wymieniają jak się silnik skończy ale już w nowym
-
[B6 AWX] Świece
Kupiłeś jakieś podróbki świec żarowych
-
[INNE] Proszę o analizę logów 1,9 TDI 130 KM ASZ
Stary kibel na zwykłej pompie nie żaden ASZ
-
[ALL B7] Kontrolka Kontroli trakcji
Zobacz jak tę żarówkę podłaczyłeś
-
Crashtest przy prędkości ok 200km/h
Przecież coś wyhamował więc i prędkość była mniejsza
-
[B5 ADR] Biała maź w odmie
wymień jeszcze raz olej, ale dobrze rozgrzej auto i nawet dodaj tego środka do mycia silnika
-
[ALL B5] Błędy air bag
weź np. 2.2 oma i trzeba je wstawić w miejsce przyłączenia poduszki