Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marwyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marwyk

  1. Bardzo często w Audi leci licznik np. po wcześniejszych korektach i nie tylko. Wtedy temp. skacze jak chce nie koniecznie jest taka temperatura silnika jak na liczniku. Podłaćz VAG-a a dowiesz się co prawdę pokazuje, czy wskaźnik czy licznik. Są też testy licznika
  2. marwyk odpowiedział(a) na Paszczak temat w 1.9TDI
    Tylko ja ostatniej zimy spotkałem się z masa podróbek świec, przeważnie sprzedawanych bez opakowania, ale i z opakowaniem kartownowym też.
  3. daj znać co zmienia się na VAG-u po podpięciu tych oporników
  4. nie w Aso, poszukaj na alledrogo, lub podjedz w Krakowie na ul. Malborską bo widze że jesteś z małopolski
  5. czyli co, w tych rocznikach wymieniali sterownik?
  6. nie tylko 311.2[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 21:03_________________________________________________
  7. Możesz zaprogramować takiego seryjnego
  8. ciekawa sprawa A nic nie wpadło
  9. jedynie korek od wlewu oleju jest od nowszego typu
  10. masz niepełną wersje - tzw. testową VAG-a i niektórych rzeczy nie zrobisz tym kabelkiem
  11. A do Gdańska nie masz bliżej?
  12. podłączaj do prądu i daj znać co się dzieje a na poważnie to zmierz rezystancje pomiędzy stykami i zobacz do czego ten kabel idzie
  13. zestaw jak najbardziej ok wymieniaj płyn bo duża cześć przez pompę wody ucieknie
  14. raczej nic nie powinno się rozprogramować jak wymienisz od razu
  15. Osram najlepszy stosunek ceny do jakości
  16. będzie żyć, ale fotki i sprawa o zwrot kosztów. W tym można powołać biegłego i oni za to zapłacą
  17. jak auto z Włoch to nie dziwota, tam olej wymieniają jak się silnik skończy ale już w nowym
  18. marwyk odpowiedział(a) na Paszczak temat w 1.9TDI
    Kupiłeś jakieś podróbki świec żarowych
  19. Stary kibel na zwykłej pompie nie żaden ASZ
  20. Zobacz jak tę żarówkę podłaczyłeś
  21. marwyk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Przecież coś wyhamował więc i prędkość była mniejsza
  22. marwyk odpowiedział(a) na Andrzej2202 temat w 1.8
    wymień jeszcze raz olej, ale dobrze rozgrzej auto i nawet dodaj tego środka do mycia silnika
  23. weź np. 2.2 oma i trzeba je wstawić w miejsce przyłączenia poduszki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.