Treść opublikowana przez marwyk
-
[B5 ADR] Biała maź w odmie
jezdzic i sprawdzac stan oleju
-
[ALL B5] Tip czy Multi
Są chyba ze 3 rodzaje Tiptroników, a czym one sie róznią oprócz symboli , może ktoś wie
-
[ALL B7] Kontrolka Kontroli trakcji
może siedzieć moduł pod kierownicą
-
Program ETKA. Prośba o sprawdzenie numerów
A sprawdza ktoś wyposażenie dodatkowe w Etce po numerze VIN?
-
[ALL B5] Błędy air bag
Wstaw na chwile oporniki w taśmę oraz przed nią i będziesz wiedział czego to jest wina
-
[B5 AFN] Po wymianie przednich tarcz i klocków załącza sie ABS tuz przed zatrzymaniem
Chyba że przy wymianie i czyszczeniu rdzy ze starych klocków coś wpadło w wieniec
-
[INNE] Proszę o analizę logów 1,9 TDI 130 KM ASZ
masz zwykła pompę czy pompo-wtryski to słychać nawet po zapaleniu nie trzeba maski podnosić
-
[B5 ADP] Czy zakładać gaz do 1.6 jaka instalacja , może zwykła ?
Gaz w góre, a od nowego roku ropa w góre i bądź tu mądry co kupić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
widzieli
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
super :>
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
Nie ma takiej możliwości przesuwam w dobrą stronę i to tylko o milimetr i nie zapala. W druga stronę jak idzie to się mi zwiększyło nawet do 7 i pali od strzała
-
Ustawianie kąta synchronizacji w silniku Audi TDI PD
to samo dzieje sie u mnie co tu opisujesz tylko ja to czytam zwykłym VAG-iem - też mam ok. 6 i po przestawieniu w tę stronę co powinno nie odpala nie wyrzucając żadnego błedu
-
[B5 AFF] Nie mogę wykręcić świecy żarowej
to znaczy że nie szło zapalić auto bo po sekundzie gasł. Rozkodowały sie kluczyki w stosunku do immobilisera. Poradziłem sobie tak że za pomca VAG CAN + K COMANNDER sciągnąłem całkiem immo, a nstepnie podjechałem do goscia (bo nie dysponowałem odpowiednim sprzetem) na zapisanie kodu do kluczyków. Po tym wszytko git. a czemu sie tak stało to nawet gośc który to kodował nie wie. Na jednym forum mzn. elektroda podejrzewali mnie o jakies manipulacje przy liczniku i w ogóle nie chcieli pomóc
-
[B5 AFF] Nie mogę wykręcić świecy żarowej
ja kręcąc tak bez świec w Skodzie Octavi brata z 2003 roku zablkowałem immobiliser. więc z tym kręceniem to bym uważał raczej zastosowałbym kompresor
-
[B5 AFF] Nie mogę wykręcić świecy żarowej
jeśli coś gwintu wystaje to proponuje zakręcić na klej np. LOCTAIL - taki do gwintów, tylko proponuje założyć dobrej firmy świece bo to będzie już ostatnia wymiana bez ściągania głowicy. Następna wymiana świece bedzie sie równać ściąganiu głowicy
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
tego nie doczytałem, ok
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
tylko czy seryjne Audi tyle palą. To ja wole starego i poczciwego ASZ-ta który w trasie przy prędkości o 160 km/h nie brał więcej jak 6 litrów, a nawet mniej
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
czytałem o spalanie gosciowi wogole nie chodziło ale ... Jak się kupuje taką fure to nie po to by tyle łykała
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
przeczytałem tego posta w linku i okazuje się że auto nadal dużo pali tak więc nie wiele zrobili i chyba gość sobie juz darował dalsze utarczki z serwisem
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
Popieram powyższy post. Ja to koledze od początku radziłem zmienić postawę z proszącej na żądającą.
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
A teraz mając firmę i nie mogąc korzystać ze swojego auta wynajmujesz od kolegi on wystawia Ci fakture i Audi płaci za wszystko bez zająknięcia. co masz zamknąć firmę bo auto na gwarancji się zepsuło Obawiam sie kolgo że jesteś za bardzo mało pewny swoich racji i dlatego tak wyglada naprawa. Jakby uzyczali Ci bezpłatnie auto lub płacili za nie to by szybko usterkę usunęli a tak niech stoi to sie przynajmniej nic inego nie posypie
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
Jak to odpłatnie. To w warsztatach nie firmowych proponuja auta zastepcze bez opłat
-
[B7 BRD] Utrata mocy i kompetencji w ASO
A może byś pojechał i poprosił o wymiane auta na nowe. A czy wogóle dostąłeś na czas naprawy auto zastępcze?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem z Krakowa. Na codzień użytkuje Ford Galaxy 2003 rok z silnikiem ASZ 1.9 TDI 131 KM. Sentyment do Audi pozostał po Audi B4 80