Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marwyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marwyk

  1. marwyk odpowiedział(a) na Andrzej2202 temat w 1.8
    jezdzic i sprawdzac stan oleju
  2. marwyk odpowiedział(a) na gringostar temat w Audi A4 B5
    Są chyba ze 3 rodzaje Tiptroników, a czym one sie róznią oprócz symboli , może ktoś wie
  3. może siedzieć moduł pod kierownicą
  4. A sprawdza ktoś wyposażenie dodatkowe w Etce po numerze VIN?
  5. Wstaw na chwile oporniki w taśmę oraz przed nią i będziesz wiedział czego to jest wina
  6. Chyba że przy wymianie i czyszczeniu rdzy ze starych klocków coś wpadło w wieniec
  7. masz zwykła pompę czy pompo-wtryski to słychać nawet po zapaleniu nie trzeba maski podnosić
  8. Gaz w góre, a od nowego roku ropa w góre i bądź tu mądry co kupić
  9. Nie ma takiej możliwości przesuwam w dobrą stronę i to tylko o milimetr i nie zapala. W druga stronę jak idzie to się mi zwiększyło nawet do 7 i pali od strzała
  10. to samo dzieje sie u mnie co tu opisujesz tylko ja to czytam zwykłym VAG-iem - też mam ok. 6 i po przestawieniu w tę stronę co powinno nie odpala nie wyrzucając żadnego błedu
  11. to znaczy że nie szło zapalić auto bo po sekundzie gasł. Rozkodowały sie kluczyki w stosunku do immobilisera. Poradziłem sobie tak że za pomca VAG CAN + K COMANNDER sciągnąłem całkiem immo, a nstepnie podjechałem do goscia (bo nie dysponowałem odpowiednim sprzetem) na zapisanie kodu do kluczyków. Po tym wszytko git. a czemu sie tak stało to nawet gośc który to kodował nie wie. Na jednym forum mzn. elektroda podejrzewali mnie o jakies manipulacje przy liczniku i w ogóle nie chcieli pomóc
  12. ja kręcąc tak bez świec w Skodzie Octavi brata z 2003 roku zablkowałem immobiliser. więc z tym kręceniem to bym uważał raczej zastosowałbym kompresor
  13. jeśli coś gwintu wystaje to proponuje zakręcić na klej np. LOCTAIL - taki do gwintów, tylko proponuje założyć dobrej firmy świece bo to będzie już ostatnia wymiana bez ściągania głowicy. Następna wymiana świece bedzie sie równać ściąganiu głowicy
  14. tego nie doczytałem, ok
  15. tylko czy seryjne Audi tyle palą. To ja wole starego i poczciwego ASZ-ta który w trasie przy prędkości o 160 km/h nie brał więcej jak 6 litrów, a nawet mniej
  16. czytałem o spalanie gosciowi wogole nie chodziło ale ... Jak się kupuje taką fure to nie po to by tyle łykała
  17. przeczytałem tego posta w linku i okazuje się że auto nadal dużo pali tak więc nie wiele zrobili i chyba gość sobie juz darował dalsze utarczki z serwisem
  18. Popieram powyższy post. Ja to koledze od początku radziłem zmienić postawę z proszącej na żądającą.
  19. A teraz mając firmę i nie mogąc korzystać ze swojego auta wynajmujesz od kolegi on wystawia Ci fakture i Audi płaci za wszystko bez zająknięcia. co masz zamknąć firmę bo auto na gwarancji się zepsuło Obawiam sie kolgo że jesteś za bardzo mało pewny swoich racji i dlatego tak wyglada naprawa. Jakby uzyczali Ci bezpłatnie auto lub płacili za nie to by szybko usterkę usunęli a tak niech stoi to sie przynajmniej nic inego nie posypie
  20. Jak to odpłatnie. To w warsztatach nie firmowych proponuja auta zastepcze bez opłat
  21. A może byś pojechał i poprosił o wymiane auta na nowe. A czy wogóle dostąłeś na czas naprawy auto zastępcze?
  22. Witam jestem z Krakowa. Na codzień użytkuje Ford Galaxy 2003 rok z silnikiem ASZ 1.9 TDI 131 KM. Sentyment do Audi pozostał po Audi B4 80

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.