Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marwyk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marwyk

  1. To pada licznik, dość częsta usterka
  2. Przyjedziesz w góry to Ci tez takie zapodadzą :polew: :polew: :polew:
  3. Od początku piesze że to przetwornice, przerabiałem ten temat, też kupiłem żarniki ale po wymianie je już zostawiłem, stare leżą w zapasie[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 07:35_________________________________________________ Tu musisz wymienić zapłonnik. To jest to co idzie miedzy przetwornicą a żarówką. Czy ja jest chłodniej to narsta problem z odpaleniem?
  4. W przyszłym tygodniu zapowiadają kolejną podwyżkę, tak że tankować na zapas. Wczoraj jeszcze w Auchan po 5,21
  5. Jak będzie pociągał powietrze to powinno być słyszalne
  6. Ja tak miałem że zapłonnik padł na jesień w lewej lampie, a na wiosnę w drugiej i to po 6 latach użytkowania
  7. Co to znaczy kiepsko świeci. Jaki kolor światła, jaka barwa?
  8. ale on wyraźnie pisze że raz na jakiś czas mrugają, a może ma to związek z napięciem w instalacji
  9. A jak z zasilaniem - tylko ksenony mrygają wtedy?
  10. Sprawdź sam po pierwsze jaki jest łeb czy stożek czy kula a po drugie ile go wystaje po drugiej stronie felgi
  11. Stosowałem ale nie widziałem jakiś efektów. Proponuje raczej lać dobre paliwo.
  12. jak chcecie to mam w Intercarsie jakieś rabaty, warunek że będziecie brać na paragon bo faktur nie potrzebuje dla mnie cena wychodzi 75 zł z groszami W VW kolo Witka też mam jakieś 15%
  13. Czujnik można przełożyć z padniętej taśmy, przerabiałem to
  14. Ja postawiłem na Michelin choć jeździłem do tej pory na Goodyear. Zobaczymy po zimie
  15. Sprawdź najpierw na wtyczce i w jej okolicach
  16. Sprawdź połączenia czujników
  17. Zacznij od ściągnięcia uszczelki i lekko kuknij co tam jest grane
  18. To żeby nasmarować woskiem nei trzeba robić polerki tylko dobrze umyć
  19. Daj znać po zimie jak się na 18-nastkach jeździło sam jestem ciekawy efektu
  20. Ale co ci gaśnie?
  21. złacz te dwa watki w jedno i podaj błędy we wszystkich modułach
  22. Zamiast czujnika oleju wstaw miernik wskazówkowy ciśnienia
  23. Bo polityka to ku.wa i lepiej się z nią nie zadawać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.