Treść opublikowana przez waasik
- [B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej
-
S4 B5 LIMO By Orzeł -> 400+ (4 FUN)
Zawias wygląda rewelacyjnie, jak wrażenia z jazdy?
-
Recaro wymiana foteli w s4
A mogą być, ponieważ recaro z s4 nie ma elektrycznej regulacji przód/tył, tylko góra/dół, oparcie i lędźwie. Dopiero recaro z a6 c5 ma pełna elektrykę i tu trzeba rzeźbić przednie mocowania
-
Długość bagnetu oleju
Już kupiłem zamiennik i chcę tylko sprawdzić czy długość jest odpowiednia
-
Długość bagnetu oleju
Czy mógłby ktoś zmierzyć długość oryginalnego bagnetu od końca do miejsca oparcia na prowadnicy?. Stary się rozleciał a nie jestem pewien co do długości nowego zamiennika.
-
Nie działa prędkościomierz, oraz wskaźnik paliwa
Poziom paliwa też szaleje? Miałem taki problem i winny okazał się czujnik prędkości w skrzyni
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Zwróciłeś może uwagę jaką temperaturę oleju miałeś po 5 minutach takiego ślizgania?
-
[a4 1.8t AJL] zwykły Avanturnik
Co ze zderzakiem nie tak?, bo jak coś mam od swojej serię lz9w w całkiem dobrym stanie
-
[a4 1.8t AJL] zwykły Avanturnik
daj znać który śmietnik
-
[a4 1.8t AJL] zwykły Avanturnik
ładna, zazdroszczę foteli ; )
-
Kolizja A4 B6
Czemu odpada?, mi firmy doplacajace proponowały po 2tys z pomoca prawnika wywalczylem 6k po 7 miesiącach, a co do firm to wpisz w google "odkup odszkodowan" i napisz do pierwszych 10-15 firm i wybierz tą ktora zaproponuje najwiecej, a rozbieżność może być duża ; ) Od siebie polece debitum, dawali najwięcej ze wszystkich
-
Kolizja A4 B6
śmiech na sali te ich wyceny, odwołanie nic Ci nie da więc albo idziesz do prawnika albo odsprzedajesz szkodę dalej jakiejś firmie
-
[B5 AJL] Audi A4 1.8T Quattro Avant
Sprawdziłem i wychodzi na to że problem nie występuje tak jak wcześniej, możliwe ze to zasługa kata, wcześniejszy był rozwalony a na downpipie auto odżyło. Wpadł zderzak tył od Ski, przy okazji założyłem magnetyczny czujnik parkowania ale ch.... to dziadostwo
-
[B5 AJL] Audi A4 1.8T Quattro Avant
Niestety nie, dawno nie sprawdzałem ale wątpię, że problem sam się rozwiązał
-
[B5 AJL] Audi A4 1.8T Quattro Avant
Bardzo okazyjnie zakupiłem gwint FK, wymieniłem nakrętki, oczyściłem gwinty i wrzuciłem na auto: Początkowo wyglądało tak: Doszły dystanse 15MM na stronę przez co musiałem trochę podnieść auto bo obcierało przy nierównościach i szybszych zakrętach, więc finalnie prezentuje się tak: Wpadł też czarny grill i trochę symetrii po stronie pasażera: Teraz czas na zderzak i polerkę.. Auto wróciło od lakiernika, ogarnięte doły drzwi, zderzak i ogniska rdzy : ), widziałbym tu strasznie czarne bixy i jakieś fajne koło ale to pewnie na nowy sezon. A do środka zawitał wskaźnik doładowania defi: -----------------------------------------AKTUALIZACJA 10.2016r.--------------------------------------------------- Audi zmieniło trochę look, czy na + oceńcie sami ; ) -zderzak polift + dokładka cupra -koła 19x8,5 + 225/35 + dystans 15mm -gwint po regeneracji -hamulce tył S4 256 -dekory carbon 5D -wymieniona deska -dołożone el. szyby z tyłu -wygłuszone drzwi x4 Do tyłu wpadnie prawdopodobnie zderzak S4 polift który czeka w garażu, do tego progi Omega i lotka RS
-
Wymiana maglownicy
Odkopię trochę temat, mam uszkodzoną maglownicę nr. z auta: 8D1422071Q Czy mogę śmiało wsadzać magiel o numerze 8D1422071P lub innej literze na końcu, ew 8D1422072(P/F/Q) Pytam bo wsadziłem magiel z S4 (nie pamiętam numeru) i coś jest nie tak bo drążki są bardzo mocno wykręcone, koła się rozjeżdżają a kierownica jest przekręcona o 90*
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
za***ista to mało powiedziane : )
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Mam u siebie problem ze spryskami, instalacja jest fabryczna a mimo to nie działają, po zaglądnięciu do przekaźników brakuje jednego: czy zamontowanie w to miejsce przekaźnika 380, rozwiąże problem? up Problem rozwiązany, winna okazała się spalona pompka, po wymianie wsio działa
-
Hamulce w V6-kach
przy tarczach 312mm z a6c5 zacisk zostaje ten sam
-
Brak prędkościomierza
Miałem to samo, nie działał licznik i wskaźnik od paliwa wariował - wymiana czujnika w skrzyni i wszystko się uspokoiło (za czujnik w sklepie płaciłem jakieś 30zł nie wiem gdzieś Ty znalazł za 100) ; )
-
[B5 AJL] Audi A4 1.8T Quattro Avant
Dev, rozważałem opcje swapa na 320, ale z racji ograniczonego budżetu zdecydowałem się na 312, myślę że mi wystarczy : ) Bat na dach kupiony, teraz na pierwszy plan idzie przedni zderzak i przy okazji popękane nadkola
-
[B5 AJL] Audi A4 1.8T Quattro Avant
LPG On Board - jednostka STAG-4 Q-BOX - reduktor AC R01 - wtryski Hana h2000 - zbiornik w koło 55L - faro 8mm Wrażenia pozytywne, a będą jeszcze lepsze gdy pojadę zatankować : D, mam nawet wrażenie, że na lpg silnik pracuje kulturalniej niż na pb Audi obecnie na setupie zimowym : (, w międzyczasie próbuje opchnąć stare koła żeby poszukać jakąś fajną 18" na lato Przyszła wiosna a z nią setup letni dzięki czemu wziąłem się za zapuszczone hamulce, imprezę sponsoruje Ferodo Wizualnie zmiana na +, jeśli chodzi o skuteczność to co bym nie założył byłoby lepsze od starych hebli : ) Na razie koła zostają takie jakie są, dużo jeżdżę po mieście, często służy mi do pracy więc 18" szybko bym zajeździł od krawężników. Myślę nad malowaniem zacisków, po głowie chodzi mi pomarańczowy/fioletowy/zielony na co się zdecydować?
-
Jakie sprężyny tył 1BV? [AJL]
Chyba mam pecha... zmieniałem dziś koła i mam strzelone obydwie tylne sprężyny ; / po ok. 4cm długości. Jakie nowe springi będą odpowiadać tym z 1BE/1BV?
-
[b5 AJL] mazi's black avant 1.8tQ
Fajna jest! jaką instalacje lpg planujesz założyć? plany na koło
-
Czarne Quattro 1.8 T 180 km AJL Wersja Sport
No to podobne graty gazownik mi proponował więc pewnie na czasie będę już jeździł na lpg. Spalanie bardzo pozytywne, szczególnie mając 180KM pod nogą, powodzenia w dalszych modach : )