Treść opublikowana przez olek4505
-
[ALL] Pomiar momentu obrotowego i czasu 0-100km/h VAGiem
a na jakiej grupie robić w benzynie bo aż jestem ciekawy ile wyjdzie u mnie
-
[ALL B5] Dwumas w 1.8??
i tu się mylisz bo koledze zakładającemu temat od razu napisałem ze 1,8 i 1,8T maja kolo dwumasowe tak ze czytaj co piszą a nie posty nabijasz
-
[ALL B5] Dwumas w 1.8??
nie kolego nie masz dwumasa masz sprzęgło hydrokinetyczne na kole zamachowym [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 13:22_________________________________________________ przeczytaj watek od początku to będziesz wiedział czy masz dwumasa
-
[INNE] Problem z audi 80 1,9 tdi 1z
rozebrałem go tak http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=1741 tylko ze nie tak doszczętnie jak na opisie i to akurat nie jest potencjometryczny nastawnik tak ze trochę inaczej to wygląda w środku a co do ustawienia nastawnika ruszałem nim i nic nie pomaga dawka zaczyna skakać na vag od 0 do 30 a nawet wyżej nieraz uspokoi się i stoi w miejscu i po jakimś czasie znowu faluje [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 14:10_________________________________________________teraz na zimnym silniku jest ok ale jak tylko trochę się rozgrzeje zaczyna mocno falować i przy prędkości jakieś 50km/h i obrotach jakieś 1600 a 2000 trzęsie samochodem czyżby nastawnik siadł tylko tak z dnia na dzień co o tym myślicie
-
[ALL] Czy brak automatu będzie miał wpływ na pracę, moc i obroty silnika
u mnie jeździ bez żadnych zmian miałem automat wsadziłem manual nic w kompie nie zmieniałem i śmiga jak ta lala
-
[ALL B5] Dwumas w 1.8??
tak mają
-
[INNE] Problem z audi 80 1,9 tdi 1z
chodzi ci o tą kulkę w nastawniku pewnie tylko ze tam jest potencjometryczny nastawnik i niby wycierają sie ścieżki dla tego lekko ruszyłem płytką żeby te suwaki chodziły po nie wytartych ścieżkach [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 20:17_________________________________________________i jak panowie ma ktoś jakiś pomysł czym to może być spowodowane
-
[B5 AHU] Łożysko igiełkowe w które wchodzi końcówka wałka sprzęgłowego - PILNE
a łożysko w byle jakim motoryzacyjnym powinieneś dostać ja przynajmniej w 1 lepszym dostałem
-
[INNE] Problem z audi 80 1,9 tdi 1z
jak w temacie mam problem z audi 80 b4 z 92r 1,9 tdi a mianowicie ustawiłem dziś dawkę i kat wtrysku chodzi ładnie ale po wyłączeniu i uruchomieniu ponownie zaczyna falować zgaszę odpalę ponownie chodzi ładnie i tak w kółko na vag 0 błędów co to może być dodam jeszcze ze nastawnik wyciągnąłem i wyczyściłem
-
[B5 APR] Kodowanie sterownika silnika po przekładce automatu na manual
ok koledzy mam taka prośbę jeżeli mógł by mi ktoś to wytłumaczyć jak to dokładnie zrobić krok po kroku bo z kodowania jestem leik
-
[ALL B5] Skrzynia biegów -automat nie działa
powiem ci tak albo remont na wlasna reke tu masz opis jak mniej wiecej to zrobic http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134304.0 przynajmiej bedziesz mial pewnosc ze wszystko jest wymienione druga opcja to zmiana na manual http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=136359.0 ale 1 co podłącz vag i zobacz co pokarze a i nie kupuj używanej bo nie wiesz na co trafisz i jak długo pojeździsz
-
[B5 ADR] Nie odpala po wymianie łańcuszka rozrządu
dokładnie w ADR nie ma aparatu zapłonowego ale oczywiście szukał bym przyczyny w ustawieniu rozrządu jak i sprawdził czy wszystko jest ok podłączone ale 1 co sprawdź w która stronę są skierowane krzywki 1 cylindra (powinny być skierowane w górę)
-
[B5 AEB] Przepustnica buczy cały czas, szarpie podczas jazdy
hym ciężko mi powiedzieć jedyne co mi przychodzi do głowy to może przepływka rozbierz wyczyść może akurat pomorze a jak nie to podpięcie pod vag zostaje
-
[B5 AKN] Czy wejdzie taki akumulator?
a czy 60Ah nie będzie za mała do 1,8 adr z klima 4 el szybami i grzanymi fotelami i nagłośnieniem bose niby mam w książce serwisowej że J1L = Battery 280 A (60 Ah) dodam ze robię małe trasy do pracy około 25km dziennie
-
[B5 AEB] Przepustnica buczy cały czas, szarpie podczas jazdy
tu masz jak to zrobić http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=167417.msg1932402#msg1932402 szukaj mojego postu
-
[B5 AFN] Audi a4 98r TDI 110km skrzynia automatyczna
Nie wiem gdzie jest ta większość, ot paru rzeźników nie będę po nickach wymieniał dla czego od razu rzeźników po prostu kupić używkę to nie wiesz w jaki stanie jest i jak długo na niej pojeździsz remont automatu 3tys wszystko ok ale wiesz na kogo trafisz i jak ci zrobi tą skrzynie a wsadzić manual to góra 1,5 tys mniejsze spalanie i 0 problemów ja wstawiłem manual i nie martwię się jak długo pojeżdżę gdyby nawet skrzynia padła to będę miał koszt 400zl a nie 3tys
-
[ALL B5] Do czego która żarówka w lampie przód
a jak nie chce ci się bawić z instalacja i chcesz żeby działały to zrób zworkę z mijania na halogeny i będą działały
-
[B5 AHU] Audi a4 1.9 TDI z automatem AG4-problem
nie trzeba zwierać pinów i bez grzebania w elektryce
-
[B5 AFN] Audi a4 98r TDI 110km skrzynia automatyczna
rozumiem ze masz 4 biegowa skrzynie to olej sprawdzasz na odpalonym silniku odkręcasz korek spustowy tam jest jeszcze wkręcona rurka i tamtędy powinien polecieć olej jak poleci jest ok olej zaś wlewasz na misie wychodzi rurka z zaślepka wyciągasz zaślepkę i lejesz jaki olej było wiele razy na forum tak samo jak się wymienia olej co się dzieje ze skrzynia jak najszybciej podłącz vag i zobacz jakie błędy
-
[B5 AFN] Otwieranie i zamykanie szyb kluczykiem nie działa oraz lampka czasowa
kolego a z czego on ma sczytać te błędy z silnika co mu pokarze w naszych rocznikach nie da rady się połączyć z modułem komfortu mam ten sam problem co u kolegi ze z kluczyka nie zamyka szyb a z tym -sygnał ostrzegawczy od świateł pozycyjnych wyjmij licznik rozbierz i wymień głośniczek i będzie ok miałem to samo
-
[B5 AHU] Audi a4 1.9 TDI z automatem AG4-problem
jak się sprężysz to 1 dzień i skrzynia wymieniona zostaje tylko obejście kompa od automatu żebyś mógł odpalić
-
[B5 AEB] Po dłuższym staniu ,rozładowuje się ... POMOCY
hym ja mam taki sam problem tylko że aku jest ok bo od kiedy go kupiłem to tak się dzieje że 3 dni i nie odpali na włączonych światłach ładowanie ok co może pobierać tyle prądu ze aku siada
-
[B5 AJM] Prośba o poradę przy pierwszej wymianie oleju w Tiptronicu przebieg 190tyś.
kolego moim zdaniem najlepiej jedź gdzie zajmują się na co dzien automatami a tu masz artykul o rodzajach wymiany oleju http://oto.to/schematy/automat/statidyn.pdf
-
[ALL] Zdalne uruchomianie silnika do Audi
no to kolega Madbar dobrze napisał zainstaluj webasto w swojej audi i będzie ciepło i nie będzie trzeba skrobać w zimę szyb są 2 rodzaje webasto mokre i suche w audi jest mokre tak ze podgrzewa płyn tak ze w samochodzie będzie ciepło i nie trzeba się martwic ze ktoś samochód ukradnie
-
[B5 ADR] Problem z powracającym błędem
chodzi mi o ten komputer Autronic AL-700 + emulator AE-304. http://allegro.pl/e7-uklad-sterujacy-autronic-al-al700-emulator-i1306680010.html