Treść opublikowana przez olek4505
-
[ALL B6] SWAP z multi na manuala
metoda prób i błędów tak jak bylo u mnie i śmiga jak ta lala tak ze przekładka jest możliwa i kosztowała mnie 900zl i zero problemu
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepustnicy
kolego a może na jakimś złomie dostaniesz sama uszczelkę
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepustnicy
dokładnie jest tam uszczelka a dokładniej o ring gumowy sam go kiedyś szukałem i kopiłem na złomie ale nr katalogowego nie znam
-
[B5 APT] W automacie nie działa 4 bieg??
masz tip-tronik cz zwykłego automata bo może wszedł w tryb awaryjny musiał byś sprawdzić błędy w skrzyni i co ci pokarze
-
[B5 ADR] Czyszczenie przepustnicy
tak kolego dochodzi
-
[B5 ADR] Jak poprawnie zrobić logi w 1,8 ?
to jak powie mi ktoś jakich grup robić logi statyczne a jakich dynamiczne ??????????
-
[B5 ADR] Jak poprawnie zrobić logi w 1,8 ?
no ok ale te grupy trzeba zrobić dynamiczne czy statyczne no podobne jak w innych benzynach n/a 007,008,010 - sonda Lambda jeszcze mogą być 001, 002, 005
-
[B5 ADR] Jak poprawnie zrobić logi w 1,8 ?
jak w temacie jakie grupy dokładnie logować bo są opisane w ON a w audi a4 1,8 ?????
-
[B5 AFN] Proszę bardzo o pomoc
kolego wymień czujnik skasuj błędy i powinno być ok nr cześć przynajmniej u mnie to 095 927 321a jest to 4 biegowa skrzynia biegów oznaczenie CUW czujniki są 2 po lewej i prawej stronie skrzyni zrazie co mam na sprzedaż te czujniki
-
[ALL B5] Czujnik prędkości w automatycznej skrzyni biegów
jak byś potrzebował części do skrzyni to mam na sprzedaż za pól ceny bo u mnie padła skrzynia i wsadziłem manual i mam części do 4 biegowego automatu udostępnił bym ci ale mieszkam na 2 końcu polski ale jak co to pisz na pw
-
[B5 ADR] Nagłe skoki obrotów-problem ze skrzynią .
wsadź manual i po kłopocie
-
[INNE] Audi 80 (b4 1,9tdi 1z 92r) proszę o ocenę logów
no może trochę mało pompować bo oddałem do regeneracji i szczerze nie jestem z niej zadowolony bo znowu pojawił się luz wzdłużny i poprzeczny i zaczyna się pocić tak ze chyba oddam ja z powrotem na gwarancje
-
[INNE] Audi 80 (b4 1,9tdi 1z 92r) proszę o ocenę logów
dokładnie tak jak kolega Piotrek98igo napisał nie da się zrobić innych grup to jest jedyna w która można wejść i zrobić logi tak ze co myślicie o tych logach [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 10:58_________________________________________________to jak koledzy powiecie coś na temat tych logów bo 160 km/h i więcej nie chce iść
-
[B6 AWX] Zmiana alternatora Z valeo na Bosch
dokładnie tak jak kolega napisał krzysztof61
-
[INNE] Audi 80 (b4 1,9tdi 1z 92r) proszę o ocenę logów
jak w temacie proszę o ocenę logów dynamicznych i statycznych statyczne: http://vaglog.rtnet.pl/olek4505_8848.html dynamiczne: http://vaglog.rtnet.pl/olek4505_8900.html
-
[ALL B5] Silnik nawiewu od anglika ?? Pytanie
jeżeli ciągnie w druga stronę to na pewno masz wiatrak od anglika
-
[B5 ADP] Światło cofania - Problem z podłączeniem.
1 zobacz który bezpiecznik odpowiada za światła cofania http://www.a4-klub.pl/smf/schemat_bezpiecznikow_do_a4_aeb_18_t_b5_prosba-t35108.0.html;msg406921#msg406921 2 podepnij się pod niego 3 kabel 2 żyłowy do czujnika skrzyni 4 w nogach u kierowcy masz kostki znajdź ta która odpowiada za światła cofania i wepnij się ja tak zrobiłem i działa
-
[B5 ADR] Proszę o analizę błędów
no dzięki bardzo to by się zgadzało bo kilka dni wcześniej miałem rozładowany aku i w alternatorze padł regulator napięcia i go wymieniłem sprawdzę jeszcze dziś vagiem czy mam jakieś błędy i lądowanie aku i dam znać [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 10:04_________________________________________________alternator ładuje ok okazało się ze styki w kostce są zaśniedziałe od sondy dzięki za pomoc
-
[B5 AJL] Po wymianie skrzyni zostały kostki. Gdzie je wpiąć ?
heheheheh dobre sobie kup łapy do manuala toć kolega zmienił skrzynie i mówi ze nie pasuje mocowanie a dokładnie chodzi mu o przesuniecie uchwytu skrzyni na sankach przerabiałem to tak ze jak nie wiecie o co chodzi to się nie wypowiadajcie ok kolego są 3 sposoby odciąć uchwyt od sanek i przesunąć go żeby pasował albo dorobić coś aby pasowało na stare mocowanie i 3 wymienić sanki a przewody podepnij sobie gdzieś żeby nie przeszkadzały a kodowanie kompa zostaw to będzie chodził normalnie
-
[B5 ADR] Proszę o analizę błędów
proszę o analizę błędów 18010 Napięcie zasilania sterownika silnika 30 za niskie brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 16516 Sonda lambda wysokie napięcie (strona 1 czujnik 1) brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 532 Napięcie zasilania sygnał za mały - BŁĄD SPORADYCZNY dodam ze dziś zmieniałem alternator i mam mały przedmuch na dwu rurce na łączeniu z korektorem wydechowym i czy może wywalać błąd z sonda lambda [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 17:40_________________________________________________to jak ktoś mi podpowie czy ten błąd może być od przedmuchu w tłumiku
-
[INNE] Audi 80 1,9tdi 1z proszę o interpretacje odczytów Delta Scan
no niestety vaga nie mogę podłączyć bo nie chce się łączyć bo jest to audi z 92r i tylko delta scan chodzi z tym sterownikiem co siedzi w środku to jest basting setings gr 000 innej nie ma w tym aucie
-
[INNE] Audi 80 1,9tdi 1z proszę o interpretacje odczytów Delta Scan
witam zauważalnym dziś u siebie(samochód jaki posiadam to audi 80 1,9tdi (1z) z 92r) ze przy diagnozie w programie delta scan zawiesza się pozycja nr 2 (początek wtrysku) tzn przy starcie mam ok 36 po dodaniu gazu wartość ta zmienia się i pozostaje w rożnych pozycjach np 255, 160, 79 czym to może być spowodowane zawieszającym się wtryskiem sterującym czy może już nastawnik siada dodam ze po rozgrzaniu strasznie trzęsie buda na biegu jałowym a poduchy wymieniałem tydzień temu czyli one są wykluczone obroty silnika 41 początek wtrysku 36 pozycja pedału gazu 0 dawka wtrysku 33 ciśnienie turbodoładowania 120 ciśnienie atmosferyczne 124 temperatura chłodzenia 70 temp. Powietrza wlotowego 93 temp. Paliwa 162 egr 128 po dodaniu gazu obroty silnika 98 początek wtrysku 42 pozycja pedału gazu 81 dawka wtrysku 24 ciśnienie turbodoładowania 122 ciśnienie atmosferyczne 124 temperatura chłodzenia 70 temp. Powietrza wlotowego 92 temp. Paliwa 162 egr 135 po zwolnieniu pedału gazu obroty silnika 40 początek wtrysku 210 (wartość utrzymuje się do czasu dodania gazu i wskakuje na inną wartość) pozycja pedału gazu 0 dawka wtrysku 36 ciśnienie turbodoładowania 123 ciśnienie atmosferyczne 124 temperatura chłodzenia 69 temp. Powietrza wlotowego 90 temp. Paliwa 159 egr 143
-
[B5 AEB] Kto zaadaptuje przepustnice - Częstochowa ?
rozłącz aku i podłącz jeszcze raz i poczekaj aż przestanie piszczeć a jeżeli nie pomoże to przeczyść przepustnice i odnowa aku rozłącz i podłącz i czekaj aż przestanie piszczeć
-
[B5 ADR] Problem z adaptacją przepustnicy. Komunikat Error.
silnik miał 85c a przepustnica miesiąc temu była czyszczona dodam jeszcze ze mam zaślepioną odmę przy kolektorze bo przy silniku jest pęknięta i muszę ja wymienić
-
[B5 ADR] Problem z adaptacją przepustnicy. Komunikat Error.
witam mam problem z adaptacja przepustnicy wyskakuje mi cosik takiego silnik mam adr