Treść opublikowana przez olek4505
-
[B5 ADR] Problem z powracającym błędem
aha dzięki bardzo za odpowiedz będę musiał sprawdzić połączenie lambdy z kompem od gazu może jakieś styki zaśniedziały a jak nie to emulator lambdy do wymiany
-
[B5 ADR] Problem z powracającym błędem
witam jak w temacie mam problem z powracającym błędem 16518 Sonda lambda brak zmian napięcia (strona 1 czujnik 1) brak osprzętu / nie związany ze sprzętem dodam ze błąd wyskakuje na lpg jak tylko dodam gazu. Sondę jakiś czas temu wymieniłem co zrobić żeby błąd nie powracał
-
[B5 AHU] Audi a4 1.9 TDI z automatem AG4-problem
no mogę ci ja sprzedać jak chcesz tarczki wymienione tylko coś nie tak złożone
-
[ALL B5] Dziurawa nagrzewnica w A4 (jak uszczelnić, bez wymiany? )
kolego ja użyłem tego jak na razie trzyma zapłaciłem za to 10zl http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250683996137
-
[B5 ADR] Co ma wpływ na start silnika?
u mnie to samo 2, 3 obroty i gada
-
[B5 AHU] Audi a4 1.9 TDI z automatem AG4-problem
vag-a podłączałeś jakie błędy przekładka skrzyni na manual tu zaraz będą dyskusje ze się nie opłaca i takie tam to zależy za ile dostaniesz części u mnie to było 900zl poprzednia skrzynie chciałem wyremontować sam komplet tarczek 700zl i automat leży w garażu bo prawdopodobnie coś nie tak zrobiłem bo ruszał tylko do przodu tak ze u ciebie podłącz vag-a sprawdź błędy w skrzyni
-
[B5 ADR] Wyciek oleju pomóżcie!!
kolego jeżeli masz ciągle problemy z uszczelnieniem silnika to sprawdź odmę może jest zapchana miałem taki przypadek w vw na warsztacie ze odma była zawalona i wywaliło wszystkie uszczelniacze bo jak mówisz że często masz wycieki to coś jest nie tak albo mechanik do d... :bicz3: albo masz coś nie tak a i daj znać co ci powiedział mechanik
-
[B5 ADR] Wyciek oleju pomóżcie!!
kolego czytaj co punkasset napisał z tego co wyczytałem z jego wypowiedzi to jest na bloku a nie misie olejowej a co do masy uszczelniającej to po prostu mechanikowi nie chce się w to bawić bo silikon ma na stanie i ci go policzy a za pastę musiał by zapłacić. A to co powiedział mechanik na temat pasty to powiedz mu to samo na temat silikonu i ciekawe co powie
-
[B5 ADR] Coś z przepustnicą
kolego odłącz kabel od przepustnicy potem aku potem podłącz aku i przepustnice na włączonym zapłonie i powinno pomóc a jak nie to podłącz przepustnice na wyłączonym zapłonie ja miałem taki sam problem jak ty z zaadaptowaniem i przez vaga i takim sposobem jak ty u mnie po tym pomogło
-
[ALL B5] Jak podłączyć termometr?
1 - czujnik prędkości 2 - czujnik temperatury - 2 przewód od czujnika połączyć z masą 3 - masa 4 - +12V po ściemniaczu 5 - +12V po zapłonie Pin 1, przewód szary Pin 2, przewód żółty Pin3, przewód zielony Pin 4, przewód brązowy Pin 5, przewód biały
-
[ALL B5] Jak sprawdzić poziom oleju w skrzyni automatycznej 4biegowej
no to odwrotnie ale wiadomo o co chodzi i w którym miejscu się sprawdza poziom oleju
-
[ALL B5] Jak sprawdzić poziom oleju w skrzyni automatycznej 4biegowej
odkręć korek spustowy w misie tam jest jeszcze umieszczona rurka odpal silnik i musi tamtędy polecieć olej wtedy jest ok
-
[ALL B6] Osłabia mi akumulator
hym dosyć ciekawy temacik bo u mnie tez jak stoi tak z 3 dni to już go nie odpalę aż będę musiał u mnie sprawdzić pobór prądu
-
[ALL B5] Elektryczne szyby - montaz
to widzę ze dobrze trafiłem bo mam 4x el szyby klima tronik podgrzewane fotele i el lusterka ale wracając do tematu nie wiem czy w naszych jest tak samo jak w 80 b4 ostatnio akurat przerabiałem taki temat na pewno potrzebne 4x podnośniki z prowadnicami wiązka z przekaźnikiem i przyciski do sterowania szybami i oczywiście tapicerka żeby dziury nie zostały po korbach
-
[B5 ADR] Potrzebna pomoc przy skrzyni automatycznej
kolego ja mam cala skrzynie na części o oznaczeniu CUW jak co to pisz na pw co potrzebujesz
-
[B5 ADR] Pompa oleju
u mnie jak czyściłem to wykorzystałem silikon w sprayu bardzo dobra rzecz nakłada niewielką ilość i równomiernie także polecam to zamiast uszczelki
-
[B5 ADR] Coś nie tak z instalacja LPG
no ok a jak zrobić żeby nie łapał błędów na LPG bo jak złapie błąd od razu czuć spadek mocy na gazie
-
[B5 ADR] Coś nie tak z instalacja LPG
dodam ze wyskakuje mi taki błąd po przełączeniu na gaz 16518 Sonda lambda brak zmian napięcia (strona 1 czujnik 1)brak osprzętu / nie związany ze sprzętem po przełączeniu na benzynę błąd nie wyskakuje przełączę na gaz i błąd powraca
-
[B5 ADR] Coś nie tak z instalacja LPG
hym jeżeli chodzi ci o ten przekrój krokowca w ustawieniu gazu to chyba stal w miejscu a jeżeli sterownik to chodzi o ten główny komputer http://www.motoallegro.pl/item1131526525_nowy_autronic_al_700_sam_komputer_f_ra_gwarancja.htmlczy emulator sondy
-
[B5 ADR] Coś nie tak z instalacja LPG
no wiec tak sonda na Bp pracuje jak przełączę na gaz sonda niby tez pracuje ale ma małe skoki jak odłączę krokowca zaczyna normalnie pracować jak na Bp dodam jeszcze ze jak podłącze krokowca to zaczyna się zacinać wkładałem już z 5 krokowców i ciągle to samo tak ze wątpię ze to wina krokowca a screenów nie dam rady wrzucić bo miałem pożyczony kabel na 1 dzień od kolegi a i sonda na 100% pracuje bo nie dawno ja wymieniałem
-
[B5 ADR] Coś nie tak z instalacja LPG
instalacja autronik al-700 próbowałem ustawić gaz bo pali mi 18l gazu i za chiny nie mogę go ustawić na podłączonym korkowcu parownik nie reaguje gdy wsadzę register zaczyna reagować dodam ze zmieniałem korkowca na inny i tez lipa dalej to samo co to może być parownik mam nowy filtr gazu tez czyżby siadła elektronika czy problem leży gdzieś indziej
-
[B5 ADR] mam automatyczną skrzynię DMU czy podejdzie manualna ?
wszystko można jak się chce tak ze idzie wymienić na manual tylko oczywiście zaraz będą posty ze nie da rady i ze to jest nie opłacalne dodam ze sam wymieniłem na manualna i opłacało się
-
[B5 ADR] Powracające błędy
jak w temacie powracają mi takie błędy czym mogą być spowodowane 16518 Sonda lambda brak zmian napięcia (strona 1 czujnik 1) brak osprzętu / nie związany ze sprzętem 17733 Czujnik antystukowy cylindra 1 - zakres kontroli brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 17736 Czujnik antystukowy cylindra 4 - zakres kontroli brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 16885 Czujnik prędkości pojazdu zakres/możliwości brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY
-
[ALL B6] SWAP z multi na manuala
nie wiem co wy widzicie za problem w przełożeniu skrzyni znowu się zaczyna inny silnik komp ci nie pozwoli odpalić mi tez tak wszyscy mówili i teraz mam manuala zamiast automata i niewiedze żadnego problemu tak ze da rady na pewno przełożyć skrzynie z automata na manual
-
[B5 ALZ] Problem z automatem w mojej A4
kolego pierwsze co to podłącz vag i sprawdź błędy