Treść opublikowana przez rs4wagon
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
ma,przeciez to s4
-
Jaki FMIC do 1.9 TDI
bedzie,tylko spawacze se tam musisz znajsc co ci alu pospawa i mozna ladnie se kanalize ogarnac
-
Avf Gtb2056v
fiu fiu,niezle,sprzeglo daje rade?
-
[ALL B5] szerokie s4
wg mnie hoojnia,nie pasuje mi wogole do tego modelu zadne dokladki,nawet przod z cupry ktory o dziwo nie wyglada najgorzej
-
AUDI A4 BAGGED by Damian [AIR VMR19" HEBEL345mm]
noo doczekala sie tuningów hehe,powiedz jak ten tatechnix sie sprawuje?chodzi mi o amorkimoraz spojdz na poduszki przed od strony kasty jak juz jezdzisz chwile czy sa cale
-
Górne mocowanie amortyzatora tył quattro
tak czy siak,dostac oba graniczy z cudem
-
Górne mocowanie amortyzatora tył quattro
b4 i b5 sa ze soba wymienne?
-
[ALL B5] szerokie s4
przeczytalem caly temat,hehe ladne tuningi sie tu odprawiaja,srebrne rs4 nie wyglada zle,powiedz mi te 370 km to masz na ko4?
-
Avus silver rs4
nie wiem czy wsadze je bo na moc tak sie nie napalam,deczko sie przeliczylem z tym projektem,myslalem ze za okolo 60tys zrobie jak chce,wierzcie lub nie ale poszlo juz blizej 100K a gdzie tam reszta takze trza zlozyc to co jest i cieszyc sie mocnym bezawaryjnym autem
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
dodatkowe chlodzenie
-
Avus silver rs4
dzieki Max,hebel wejdzie spokojnie raczej,z rotorami wchodzi bez dystansów 20x9et29 wiec u mnie tym bardziej,ulstarleggery bardzo lekkie w porównianiu do wszystkich 20stek jakie mialem,zostaja dakary.Co do mocy to nie mam napinek ale fajnie jakby z 450 wyszlo,jezeli nie to jeszcze mysle nad montazem k04 z rs6 ktore kupilem pare tyg temu,moze dac je w hybryde i 5XX na pewno wyjdzie.Nie wiem zobaczymy co to bedzie
-
Avus silver rs4
i wlasnie o to chodzi,w 20" wg mnie powinno byc widac juz zaciski,malowanie tez bedzie na zolto,w tej chwili nie wyglada to ciekawie doszly tez glowy zrobione z 2.4,
-
Avus silver rs4
w sumie nie duzo,kupuje graty,zawias ogarniety,wpadly nowki wagnery oraz nowka gwint KWv1,nowe dv'ki rs4 nowe swiece rs4,nowe cewki ,trza skaldac zawias do kupy i brac sie za silnik wpadl caly set z 2.5tdi skrzynia DQT z dyfrem DAK od Krychy z forum za co dziekuje wpadly tez wagnery doszly rowniez amelinowe zwrotnice,i tera pojechalo na heble,tyl 350 4tl r8 i reczny r8,przod jezeli zacisk z r8 8tlok dogada sie z tarcza 390 to zostawie bo fajnie beda pasowac z tylem,jezeli nie to mam jeszcze zaciski z c6 6tlok,ma byc mniej wiecej tak jak tu oz hlt niestety sprzedalem na rzecz oz dakar w rozmiarze 10x20et46 5x130 tazke miejsca jest zeby to zaadoptowac do eresa musze je tylko na czarno przemalowac
-
[AWX] Końcówka wychechu.
bez ciecia pod koncówki wg mnie bedzie slabo
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
juz po jutrze i co?
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
taki zestaw bedzie ok,zalozyc mozna samemu,jakos nie ma cudów
-
Górne mocowanie amortyzatora tył quattro
zamienników nie ma niestety,albo nowka jak piszesz ponad pincet sztuka,albo uzywki i naprawa we wlasnym zakresie https://goo.gl/photos/82hAYMtwAB3okFFc6 https://goo.gl/photos/HE34qqHQCqE1oYyz6 https://goo.gl/photos/d2nG5ekrijSbDBnq9 https://goo.gl/photos/JBQpHGqT7Renk3g5A
-
[AWX] Końcówka wychechu.
bez wycinania to raczej bedzie lipton co?Tu masz u mnie co pawda w passeratii ale silnik ten sam
-
Nierówna praca silnika
Arek masz moze jakiegos linka??Widze na stronie jakies chrom a czarny bylby lepszy,no i te krocce gdzie kupic
-
Wymiana maglownicy
panowie,a czy z passata b5 1995-2005 podejdzie magiel do V6?Mam do kupienia nowke,a ze robie kapitalny remont wszystkiego to zal nie wsadzic nowej-regerenowanej,numery ZF 8D2 422 052 PX,
-
Avus silver rs4
wiesz co,wg mnie za nowe kolo,fajne sa bo wklesle,ale nie pasuja do budy b5 raczej
-
Avus silver rs4
numer jeden sprzedalem wlasnie,stety lub niestety ale zarobilem na nich 3500zl wiec akurat zostanie na opony na numer dwa mysle na 265/25 ale juz z samego rozmiaru wydaje sie hardcore,ewentualnie 245/30 ale nie chcialbym duzego naciagu,mam jeszcze vosseny ale to juz kompletnie chyba nie pasuje do b5 i tez trza bedzie wystawic nie jest najgorzej te spakowane,jutro bede pewnie jezdzic na rs4b7
-
Avus silver rs4
siema siema,widze northampton to nie daleko,co roku jestem tam na zlocie ed38.Wracajac do auta,deko poczyszczone,nie jest tak zle jak po dlugim postoju w krzakach zawieszenie wyjete,wsio leci do piachu i pozniej w proszek,nowe lozyska,piasty,zawias przod,wsio bedzie w poliuretanie,nowe czyjki absu blabla bla znalazl sie kupiec na moje OZy HLT,nie chwalac sie przytne deko siana na nich,i mysle sprzedac i kupic OZ dakar,zostaloby mi jeszcze na opony ktore tez niestety nie sa tanie,mysle zalozyc 265/25/20 ,oba komplety maja 10J,co wy nato? a kupilbym takie szprychy
-
Avus silver rs4
witam,troche juz jestem na forum z autem cos tam sie zaczyna dziac to pomyslalem ze zaloze temat,ogolnie rs4 wiadomo chyba kazdemu z nas poleci za b5 glowa na swiatlach jak zobaczy,wpierw chcialem zrobic limo,body bylo prawie kompletne,brakowalo dawcy,s4 w uk trzymaja cene wiec plan umarl,body sprzedalem i wpadlem na glupi pomysl zrobic b7,i tak sie stalo,zakupilem 2.0tfsi quattro z urwanym lancuchem walków za smieszne piniondze,dokupilem body i stalo sie,fake rs body 2.0 w benzynie,z rok temu pojawil sie rs4 na dawce do limo,hmm zadzwonilem i sie okazalo ze jest nawet dowód do niego jest,zakupilem karoserie,po czym kupilem tez dawce s4 z 1999 roku i tak zaczynam lepic jedengo z dwóch,deko zaluje bo w sumie moglem kupic kompletne auto jak tak to teraz licze,no ale cóz,jak juz zaczalem to musze skonczyc mysle ze efekt koncowy mi to wynagrodzi,deko danych i fotek ponizej model -AUDI rs4 b5 rok -2000 przebieg -230k mil w 2014 (przebieg byl powodem rozebrania auta na czesci) silnik -s4 AGB kolor -avus silver PLANY motorownia remont silnika,nowe K04 RS4 od SIDa ,kolektory wydechowe MTM,korba kuta deczko krotsza,APR bipipe,wiadomo nowe uszczelki,DV RS4,MAF RS4,rozrzad pompa wody itd,wtryski simens 630cc,caly wydech z nierdzewki,glowy 2.4,inlet pipe kastomy etc itd napedy seria s4 zawias H&R moze KW jeszcze czas,wsio w proszku i poliuretanie srodek czarny sufit i reszta z s4,2din konsola,siedzenia recaro pole position,kiera raid 32 z poducha,moze kanapa out i jakas smieszny roll bar hebel przod 8tl tyl 4tlok i reczny wsio z R8 karosieria bez zmian,jedynie mysle prysnac ja zeby odswierzyc,ogolnie buda prosta,nie malowana,bez przygód,jak na ten przebieg to naprawde swietna!! kolo oz HLT 10x20 lub vossen 10,5x20 sklaniam sie przy tych pierwszych auto bedzie robione w pl,do ktorej pojechalo tyg temu razem z dawca w jednej naczepie :roll: jak widac jeszcze do slubu zawiozla,co niekótrzy pewno kojarza goscia,on sam ma kilka rsów i ze 20 pewno rozebral tu ze starszym bratem,i szykowanie do wyjazdu tutaj dawca jakies czesci juz pokupowane no i b7 tez dam fotke,jak juz prawie skonczone,mozna w temacie tez oblukac w miare postepów cos tam dodam jakas fotke z opisem :mrgreen:
-
[AZB B5] Black Avant S4 |Recaro|2x PDC|2DIN|Soft|
no niezle,motorownia u mnie taka sama,cos z moca bedziesz dzialal?Powiedz czy ten 2din to ori?Mam do kupienia orginal 2din ale niebieski i nie wiem,da sie bebechy do mojego pprzelozyc?