Treść opublikowana przez rs4wagon
-
DOWNPIPE w A4 B7 2.0 TFSI
Bartez nie masz tam na stanie takiego do 2.0?
-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
musze w koncu zwiesc te padaczke,bo juz srodek mchem zarasta
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
swietna ta twoja audi,dodatki kastomowe naprawde super i bez udziwnien,pewno normalny kowalski jakby sie z passata przesiadl do by myslal ze to orginal
-
B7 Crew
- [RS4 B7] by y0p5
wujka sie sluchajcie,on dobrze prawi zaprawde wam mowie- Końcówka tłumika a dzwięk
no ja sie nie zgodze,sam wspawalem koledze z forum do 1.8T takie koncówki z jebaja,i powiem szczerze ze nie zatkalo,basowy pomruk i auto zaczelo parskac jak RS6 nowe hahah,powaznie.musialbym nagrac,ale jak dla mnie to nie ten samochód,koncówki tylko zaklepane bo srednica wieksza i cykniete migiem,w sumie tak jak i ori te male fifki- Montaż bixenon a4 b7
Kuba czy lampy skretne podejda do angola??Z tego co wiem normalny zenek nie podejdzie bo przeslony w srodku sie nie da przestawic czy cos,ciekaw jestem czy skretny jak zakoduje sie na rynek lewostronny czy bedzie ok,wie ktos moze?- Turbo z brd w awx a4 b6
wtryski?- Audi a4 b7 RS4/S4 Look !
te znaczki zdjac bo deko wiocha,u mnie full body rs4 ale znaczków na bank nie bede zakladal,rostanie samo RS,tak to jest ok jak dla mnie,cos innego,przod wyglada baja tylko te blotniki o ktorych chyba ci pisalem wczesniej- Biala chmura przy odpalaniu
u mnie 200K awx tez tak bylo,po odpaleniu taki dym jakbym szmate zapalil,masakra!a auta uzywam raz w tyg,wymienilem swiece i spokoj- MIVW 2016
my po 12 zawinieli sie na amsterdam,tam to byla biba hahah gay pride!!co do zlotu szkoda ze co rok to samo,4rok pod rzad jestem,wialo deko nuda- Bolkowe TFSI Q Red Avant Recaro
czerwony jest kosa!!!widze po programie lanie wyszlo,gratki- a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
ja dwa razy pod rzad bylem passatem i mnie wpuscili,wiec jetta na bank wjedzie tez- A4 B7 1.8 T+ 205 / 340 + Czarny Avant + BBS Speedline 19" + Gwint Eibach Pro Street + Kompletowanie S-line
swietnie sie prezenci nie ma co,lakierek tera program,na 20" wyglada nie najgorzej- a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
Za rok w maju pewnie będzie można zobaczyć w Austrii sie wie hehe,slyszalem ze jeszcze zachaczymy o wlochy??- a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
dziekówa,szczerze takich gratów nie mam bo nie sa mi potrzebne wiec nawet nie szukam https://youtu.be/O9Qkdvxngb0- [AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
piec RAL,musialbym zapytac o numer ale u siebie tez ten sam kolor maluje bo wyszly mega- [B6 BEX] Misano Red / ROTOR 19 / RNS-E/ Bixy / S4 Body / Heble 345/330 / QUATTRO
sluchaj tego pana,u niego tez ma byc czerowny mat,i zaciski tez zotle,pozatym jak nie lubie za bardzo b6,to misano red mnie tak robi jak malo jaki kolor!!- [AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
ladna cerata panie pod te zaciski,siadze jak talala- [AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
a gdzie fotki na feluni??- AVF wymiana turbo na BRD/BVA
- [AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
pany spokojnie,czuwam nad tym autem i w miare kieruje w dobra strone wiadomo kazdy ma swoj gust i Piotrkowi nie wszystko sie podoba co mi,ale w miare sie dogadujemy,Piotrek ma banie zryta po tygodniowym pobycie w austrii,tam napatrzyl sie aut co nie miara wiec planów ma multum...- a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
dzieki,na pewno sie przyda,mam 4 sety z18 w tej chwili na handel,w sumie 3 bo PEPEquattro bierze secik,jak cos to PW- a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
spokojnie wszystko bedzie,praca i brak garazu swojego bardzo mnie ogranicza ,inaczej wieczorkami bym cos dłubał.passata będę sprzedawał w maju,fajnie jakby poszedł w całości ,i wtedy przywiozę audi.Bedzie na pewno więcej fotek jak dotychczas- a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
Na razie bez sensu zakładać temat bo w tym roku raczej nic przy niej nie podziałam,będę kompletował aftermaketowe gadżety,muszę kupic prawdopodobnie a4 2.5tdi i z niej wziąsc środek skrzynie zawieszenie i reszte pierdół i silnik wezmę z a6,jest to najtańsza opcja żeby to złożyć,w srodku siedzenia z carbonu recaro pole position,kiera RAID 320 taka jak w pasku ze znaczkiem Rs i chyba tyle,całe zawieszenie chce odmalować i dac poliuretan - [RS4 B7] by y0p5