Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rs4wagon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rs4wagon

  1. Savo ma inna profesje,a to ogarnia dla niego jak widac fachowiec,nie potoczny malarzyna jakis u nas w kraju pelno po wszystkich katach
  2. cos tam sie dzieje,moj master po drodze robi 10 innych aut,nie tak jak twoj ze 3 miesiace przy jednym wpadla kiera z RS4,robic te plastiki w carbonie??zgrywaloby sie z listwami w srodku,bo tez planuje zakupic
  3. jest kilka nie takich starych uzywanych na ebay,moze by w ta strone isc
  4. 250 amp to juz duzo,mysle ze taka co ma 150-180 tez poradzi,nierdzewke 1-2mm czy jakies alu w podobnych grubosciach,podeslalbys jaki model tej kempii moze by w uzywce cos zakupil,z racji tego ze mieszkam w uk to chyba wybór w uzywanych jmialbym wiekszy,moja Mig tez z ebay
  5. mysle takze o uzywanej jakies lepszej kemppi czy esab,bo w tym budzecie mozna juz kupic.Marek podpytaj kolegi co i jak cena super,ciekawe jak z reszta
  6. witaj i powodzenia
  7. yo yo,zapowiada sie ciekawie
  8. majkel,dawaj apdejty,niech ludzie widzo co to sie wyrabia!
  9. mojemu koledze zabrali bez gadania auto ale to w londynie,nic nawet sie nie pytali od razu laweta podjechala,teraz sie wzieli za to bardzo,kiedys nie bylo tak strachu,dodam ze jezdzil z 7 lat bez problemu,z tym ze nie bylo zadnej kontroli
  10. ktos z forum spawa hobbystycznie/zarobkowo i mogly cos polecic w miare dobrego ale nie za 10tys zl?te tanie sherman i podobne za okolo 2500-3500 cos wartne?nigdy nie spawalem ta metoda,mam MIGa snap ona na licencji cebora i fajny sprzet,super sie spawa,chcialbym kupic cos do wlasnego uzytku zeby pospawac jakis wydech,dolot super bedzie jak jeszcze daloby sie pospawac amelinium ktos cos??bede wdzieczny za liny i porady
  11. panowie panowie,temat jest o b5 i o takie auto mi chodzi,chcialbym aby wl cos powiedzial,nie ma sensu zbijac temat zgadywankami
  12. tyle to i jak widze,z tym ze tyl nie jest chyba p&p ?zacisk chyba nie pasuje?
  13. hello,fajny wybór,doloz do tego quattro i bedzie bajecznie
  14. niezle sie dzieje,jak to fajnie ze w nowszych autach jest wiekszosc p&p.W moim starym mk1 golfie bylo duzo rzezby zeby zapodac 4x4,widze ze zima bedzie dla ciebie zabawa w tym roku
  15. no nie ma co,taka locha w czarnym kolorze wyglada prze chooj!!felgi wg mnie nie za bardzo ale plus ze to 20" choc i tak nie wygladaja na takie duze w tej budzie,jednym slowem malyna
  16. jaki tam setup z tylu jest bo nie do konca wiadomo z tego co napisane,zakladam teraz rs4b7 365mm i 8tlok na przod,co mozna wiekszego dac na tyl??
  17. ok dzieki,skontaktowalem sie ale nie moge dograc sprawy,ma ktos moze fotki jak taka lamka wyglada bez dolnej obudowy?u mnie bede wstawial/próbowal do lusterek rs4 i chcialbym wiedziec ile lamkpa wchodzi w glab lusterka
  18. serwus,oby slyzyla bezawaryjnie
  19. no widzisz,dobry gnojek nie jest zly,bedziesz na pewno zadowolony z tego silnika,witaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.