Treść opublikowana przez rs4wagon
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Savo ma inna profesje,a to ogarnia dla niego jak widac fachowiec,nie potoczny malarzyna jakis u nas w kraju pelno po wszystkich katach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hejka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
cos tam sie dzieje,moj master po drodze robi 10 innych aut,nie tak jak twoj ze 3 miesiace przy jednym wpadla kiera z RS4,robic te plastiki w carbonie??zgrywaloby sie z listwami w srodku,bo tez planuje zakupic
-
spawarka TIG ac/dc
jest kilka nie takich starych uzywanych na ebay,moze by w ta strone isc
-
spawarka TIG ac/dc
250 amp to juz duzo,mysle ze taka co ma 150-180 tez poradzi,nierdzewke 1-2mm czy jakies alu w podobnych grubosciach,podeslalbys jaki model tej kempii moze by w uzywce cos zakupil,z racji tego ze mieszkam w uk to chyba wybór w uzywanych jmialbym wiekszy,moja Mig tez z ebay
-
spawarka TIG ac/dc
mysle takze o uzywanej jakies lepszej kemppi czy esab,bo w tym budzecie mozna juz kupic.Marek podpytaj kolegi co i jak cena super,ciekawe jak z reszta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj i powodzenia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
yo yo,zapowiada sie ciekawie
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
majkel,dawaj apdejty,niech ludzie widzo co to sie wyrabia!
-
Polski samochód w Irlandii, UK
mojemu koledze zabrali bez gadania auto ale to w londynie,nic nawet sie nie pytali od razu laweta podjechala,teraz sie wzieli za to bardzo,kiedys nie bylo tak strachu,dodam ze jezdzil z 7 lat bez problemu,z tym ze nie bylo zadnej kontroli
-
spawarka TIG ac/dc
ktos z forum spawa hobbystycznie/zarobkowo i mogly cos polecic w miare dobrego ale nie za 10tys zl?te tanie sherman i podobne za okolo 2500-3500 cos wartne?nigdy nie spawalem ta metoda,mam MIGa snap ona na licencji cebora i fajny sprzet,super sie spawa,chcialbym kupic cos do wlasnego uzytku zeby pospawac jakis wydech,dolot super bedzie jak jeszcze daloby sie pospawac amelinium ktos cos??bede wdzieczny za liny i porady
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
panowie panowie,temat jest o b5 i o takie auto mi chodzi,chcialbym aby wl cos powiedzial,nie ma sensu zbijac temat zgadywankami
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
tyle to i jak widze,z tym ze tyl nie jest chyba p&p ?zacisk chyba nie pasuje?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello,fajny wybór,doloz do tego quattro i bedzie bajecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
yo yo
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
niezle sie dzieje,jak to fajnie ze w nowszych autach jest wiekszosc p&p.W moim starym mk1 golfie bylo duzo rzezby zeby zapodac 4x4,widze ze zima bedzie dla ciebie zabawa w tym roku
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
no nie ma co,taka locha w czarnym kolorze wyglada prze chooj!!felgi wg mnie nie za bardzo ale plus ze to 20" choc i tak nie wygladaja na takie duze w tej budzie,jednym slowem malyna
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
jaki tam setup z tylu jest bo nie do konca wiadomo z tego co napisane,zakladam teraz rs4b7 365mm i 8tlok na przod,co mozna wiekszego dac na tyl??
-
ledy lusterek z czego pasuja ?
ok dzieki,skontaktowalem sie ale nie moge dograc sprawy,ma ktos moze fotki jak taka lamka wyglada bez dolnej obudowy?u mnie bede wstawial/próbowal do lusterek rs4 i chcialbym wiedziec ile lamkpa wchodzi w glab lusterka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
serwus,oby slyzyla bezawaryjnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
no widzisz,dobry gnojek nie jest zly,bedziesz na pewno zadowolony z tego silnika,witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
wilkomen - Nowicjusz - wątek powitalny