Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rs4wagon

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rs4wagon

  1. szybka i konkretne odp,gdzie jegomoscia znajde?zaraz lukne w gielde
  2. witam,z czego dopasowac ledy lusterek?w passacie mialem zrobione z tych lampek z pod drzwi,nie bylo widac ich przy zalozonym lusterku,aczkolwiek byly duze,chcialbym dopasowac z czegos orginalnego,dzieki
  3. dokladnie,z ta hydrografika to cie ponioslo deko
  4. na razie chyba nie ma co komentowac,ladna seria +.Jezeli te fele maja sie utrzymac to musi isc s dol na 100% bo inaczej mija sie z celem bo wyglada to nie ciekawie,+ za kolor na razie chyba nie ma co komentowac,ladna seria +.Jezeli te fele maja sie utrzymac to musi isc s dol na 100% bo inaczej mija sie z celem bo wyglada to nie ciekawie,+ za kolor
  5. Tytuł wskazuje na to, że jest koloru czarnego Czarne A3 8P AXX 2.0TFSI quattro 300KM / 400NM by gregor10.plracja,jednak co mlode oko to mlode
  6. chyba zostaje sprzedaz,z tej felgi nic tu nie bedzie dobrego
  7. malowanie felg to rzeczywiscie nie hallo,jebnij na czarno,duzo lepiej by wygladalo niz teraz,ogolnie takie malwoanie dwu kolorowe to chyba do niczego nie pasuje,u ciebie siadloby tez srebrne?jakbys chcial jakies zaciski z rs4 to wal na pw
  8. no gwincik juz jest i to nie byle jaki,bixy wiadomo w kazdej a4 powinny byc montowane seryjnie bo auto z soczewka poprostu rozpier...la system jakby by co to mam fajny nietypowy set speedów 9 dookola et52 i tyl z rantem 33 w 19stce oczywiscie
  9. rs4wagon odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    wejda.tylko nie z tymi oponami co podales
  10. rs4wagon odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    opony deko duzawe jak do b7,jak bez naciangów to daj przod 225/35 i tyl 235/35,mysle ze profil 40 w 19" to troszke za duzo
  11. do tego jeszcze daleka droga,najpierw auto musze odebrac od malarza,pozniej juz wszystko bede montowal u mnie na miejscu,
  12. 2000 zl za dwie sztuki,gratis blotniki przod sztuk dwie,moze ktos ci je wyklepie swoja droga to zacznij juz zbierac,heh ja swoj wlasnie dwa lata kompletowalem powodzenia zycze
  13. jak cos mam cwiartki do b5 jakbys faktycznie body robil,czekamy na efekt finalny
  14. jak cos mam caly set z rs6 390tarcza,po programie nawet chyba cie obluza wal pw jak co
  15. ja pojechalem po calosc i zapodalem blachy pl haha ale nieraz moze nie przejsc!Sida pytaj on ciaga te padaczki z tamtad
  16. jakies nowey kreski panie? cztery z przodu bedzie??kolor to grafit czy czarny??Na ostatnich fotach fajnie miedzianie deczko wyszedl
  17. no,jak juz szef wszystkich szefów bierze pod lupe to nie moge dac ciala
  18. 20" pasuje to jak ulal fakt hamulca brak hah to samo u mnie w pasku tyle ze ja mam deczko pelniejsza felge,jakbys szukal 8pot z rs4 bo mam taki secik,w imie dobrego looka twojego auta moglbym odstapic po uprzednim uzgodnieniu ceny
  19. ciekawe jak bedzie u mnie na rotorach i jak mu katy wyprostuje wachaczami,9" powinno sie schowac spokojnie?wiesz wogóle ile na "-" masz teraz z przodu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.