Treść opublikowana przez qeza
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
http://www.channel4.com/programmes/make-bradford-british/articles/home Albinek, czyżby próbowali "przerobić" cię na britisha?
-
Brama garażowa
Witam. Jestem na etapie wyboru bramy garażowej do domku. Wybrałem HORMANN o wymiarach szer. 4,20 i wys 2,10. Zastanawiam się czy nie będzie za niska? Jakie macie wymiary bram i czy byście coś teraz zmienili? Wszelkie inne uwagi mile widziane. Dzieki.
-
[B7 BRB] Nowsze pali więcej niż starsze?
może problem wcale nie tkwi w nowych silnikach, tylko w jakości polskiego paliwa ON Emil ma w 100% racje, bedac na wakacjach w Polsce mój silnik potrzebowal o litr więcej na setke, niż w Anglii. Tankując w Dover przed promem spokojnie dojeżdżam do naszej granicy. W drodze powrotnej tankując przed naszą granicą, często musze dotankowac we Francji bo nie dojade na prom.
-
Ceny paliwa marzec 2026
AdoKrycha007 zyc w uk, na shellu w londynie przy A 40, widziałem że ropa staniała o 1 czy 2 pensy
-
Zaoszczędź nawet 20% paliwa :P
Jest tylko jeden sposób żeby sie o tym przekonać..., jak nie zredukuje spalania, to zostanie jako lampka samochodowa. Masakra :wallbash:
-
Nauka angielskiego
przyjedz do nas to sie pouczymy rozmawiając więcej sie nauczysz, domjenick ma racje polecam programy telewizyjne lub filmy english only
-
[B6 AWX] Kultura jazdy
Tak jak SZYNKAR napisał, 1 do ruszania to była niesynchronizowana
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
O mały włos nie kupiłem beemy 520 z 2005, za namową dziewczyny
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
pomożemy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Albinek tu nie ma co sie urabiać i odrabiać, bo i tak nas drugi kryzys czeka Myślałem ze tylko ja tu jeszcze zaglądam pozdrawiam :hi:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
A tu ciągle cicho.... Wszyscy na audi-maniacs? A funt po 5.10 domjenick , a może by tak kłódkę powiesić na tym temacie
-
[B7 BKE] Mocne popiskiwanie pod maską
U mnie wymiana paska i napinacza nic nie pomogła, piszczenie ustało po wymianie sprzęgiełka alternatora. Poszukaj dobrego mechanika i dużo czytaj. Powodzenia
-
Piwko - konkurs
dopiero 100 stuknęło
-
[ALL] ciekawe auta, ktore mijales na trasie
nauka jazdy i coś takiego
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
czemu tu nic sie nie dzieje
-
lustrzanka do około 2k
tu znajdziesz dużo o nikonach http://forum.nikoniarze.pl/ wiem bo tam bywam. o innych szukaj
-
[B7 BPW] Ciężko się rozpędza
Zrób logi jak masz mozliwość, bedzie wiadomo troche więcej o twoim turbo.
-
[ALL B7] B7 2.7TDI Klimatyzacja się nie włącza, zero błędów
Podjedź do kogoś kto robi klimy. Popytaj kolegów z twoich okolic kogo polecają.
-
[B6 AVF] Wzrost spalania
Witam. Wzrosło mi spalanie i szukam przyczyny. Nie ma żadnych błędów. Podejrzani to: 1 polskie paliwo; 2 opony na końcówce; 3 coś sie leje, coś źle działa. Czy możecie zerknąć na te logi, czy wszystko jest ok? Jestem na etapie porównywania z innymi, ale nie wiem czy cos mi z tego wyjdzie. Dzięki. http://vaglog.rtnet.pl/qeza1978_55248.html http://vaglog.rtnet.pl/qeza1978_55243.html[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 23:05_________________________________________________To ja KIMIemu tyłek zawracam na urlopie, żeby zrobić logi, a tu nikt nic nie chce napisać. KIMI pozdrawiam Piszę pod swoim postem co by się przypomnieć i prosić raz jeszcze o zerknięcie na logi.
-
Spociki Łódzkie
:wink4: :wink4: Dzięki wielkie dla Kimiego za szybką odpowiedź. Pozdrawiam ŁDZ Kiedyś do was zajade.
-
Spociki Łódzkie
Witam. Chciałbym sie zapytać, czy ma ktoś vag-a i czas dzis lub jutro? W sobotę mam trasę a zaczął mi więcej palić. Podejrzewam 1, polska jakość ropy; 2, zużyte opony; 3 leje wtrysk . Ktoś pomoże? Najlepiej dzwonić 792557944
-
Strefa biegaczy, triathlon
Też biegam, ale tylko troche. Około 10 minut rano, od miesiąca regularnie. Musze sie rozruszać. Ostatnia niedziela ok. 4 km - 23 minuty.
-
BANK POMYSŁÓW ;D nie wiesz jak zarobic zobacz !
Z takimi biznessmenami to świat nigdy nie wyjdzie z kryzysu.
-
Jaki alkomat?
piłeś nie jedź 150 i prawko w kieszeni
-
Osama Bin Laden nie zyje
Jak to ktoś kiedyś powiedział "pic na wode, fotomontaż"