Treść opublikowana przez makaba
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Może będę na spocie to wezmę multimetr.
-
Polecane opony zimowe
Na tarczy 312 16" nie będzie ocierało. Ja kupiłem budżetowe kormorany snow pro B2 i jakość do ceny jest bardzo dobra. Jedynym minusem jest to że z prawej strony mi trochę wyje ale to chyba kwestia pojeżdżenia bo na razie zrobiłem ledwie 400km.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
O której planujecie to może bym podjechał
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Przejrzałem cały temat i powiem CI, że swoją furą przekonałeś mnie do A6 C6. Do tej pory średnio mi się widziały jednak zmieniłem zdanie. Twój braciak na Leonie ma rolkę wzór Lambo? Zastanawiam się nad nimi do swojej B6 chyba, że w poniedziałek sprzedam to będę miał problem z głowy
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
W poprzednim aucie jeździłem na 10W40 i przeszedłem na 5W40. Nic się nie stanie.
-
Co kupujecie/kupiliście pod choinkę swojej dziewczynie/żonie/narzeczonej
Niektorzy sie tutaj drogo woza Z tymi butami dobry pomysl. Kupie swojej to moze pojdzie w cholere Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Osobiscie polecam LM 5W40 SHT. Jezdze na nim juz druga wymiane i silnik ladnie pracuje wszystko jest ok. Przeszedlem z 5w30 castrol cos tam i nie stosowalem plukanek. Przy nastepnej wymianie z ciekawosci zaleje LM 0w40 i zobacze jak silnik bedzie pracowal. Najwyzej wroce do 5w40. . Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Może ma ktoś zestaw quattro pasujący do 1.8T BEX?
-
Błąd 17536 1.8T BEX
Dla jakich grup wykonac te logi? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
VAS 5054 - czy warto ?
Nigdy nie miałem z tym do czynienia i nie chcę oceniać. Musisz poczytać opinie ludzi którzy na co dzień siedzą w temacie. Ja jestem hobbystą.
-
VAS 5054 - czy warto ?
O drugim zapomnij. Masz za młode auto i ono już jest na szynie CAN. Musisz szukać interfejsu obsługującego szynę CAN i tutaj już robi się drogo.
-
Błąd 17536 1.8T BEX
Auto wyrzuciło mi błąd 17536 czyli błąd mieszanki. Objawy jakie się pojawiają to auto na zimnym odpala z 2-3 garów, check się nie świeci, innych błędów brak. Po zwiększeniu obrotów wszystko wraca do normy. Cewki i świece nowe, przepustnicę czyściłem i adaptowałem. Gdzie dalej szukać? Czyżby wtryskiwacze benzynowe kończyły życie?
-
"TIP - sztywny dolot". Co jak z czym się je.
Dzięki za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanie. Czy zostawić ori puszkę z wkładką K&N czy może zapodać jakiś markowy grzybek i zrobić mu odizolowanie? Ori puszkę mam oddzieloną od kolektora blachą.
-
"TIP - sztywny dolot". Co jak z czym się je.
Czy przy dłubniętym już BEX'ie z turbo K03s po zamontowaniu sztywnego dolotu konieczna jest korekta softu czy obejdzie się bez tego?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
ET42 i opona 225/35 przy 9,5J ma lepsze widoki?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Ponawiam swoje pytanie
-
Avant makaby
Również nad nimi się najbardziej zastanawiam.
-
Avant makaby
To zimówka Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka Szukam jakiejś rolki na nowy sezon. Może coś doradzicie? http://olx.pl/i2/oferta/felgi-abt-sportsline-audi-vw-w-cenie-mozliwa-zmiana-koloru-CID5-IDcV0Ff.html http://olx.pl/oferta/bbs-18-5x112-z-oponami-po-polerce-CID5-IDbiffH.html http://olx.pl/oferta/lorinser-19-5x112-stance-rarytas-CID5-IDclljH.html#5518be5b0e http://olx.pl/oferta/felgi-oems-19-5x112-audi-vw-german-cult-wszystko-nowe-okazja-CID5-IDcNL3J.html#aa36df6e23 http://olx.pl/oferta/felgi-japanracing-jr18-hp-19-5x112-z-oponami-CID5-IDcyYt9.html#c63963f0db
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Poszukuję kół na wiosnę na przyszły sezon do swojego avanta. Zawieszenie jest tam bodajże 1BV. Może mi ktoś doradzi czy takie rolki wejdą mi w nadkola? Przód 8,5 cala szerokości ET 42 opona 225/35/19 Tył 9,5 cala szerokości ET 42 opona 225/35/19 Te felgi siedzą na A4 B6 jednak z deko wyższym zawiasem jak moje lub Przód 8,5 cala opona ET38 225/35/19 Tył 9,5 cala opona ET40 235/35/19 Te są na Passacie B5
-
Avant makaby
Lakier na zimę zabezpieczony
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Zostawiłbym takie, fajnie się odcinają i jest ciekawy akcent na tle całości.
-
Takie fele będą OK ? Proszę o poradę
Wcześniej miałem 17/8J ET35 i opona 235/45. Spasowanie do nadkola było bardzo dobre i obtarcia nie występowały. Śmiało można było zmieścić felgi o ET30. Tutaj trochę różnica jest w ET jednak im jest wyższe tym felga jest bardziej schowana w nadkolu.
-
Takie fele będą OK ? Proszę o poradę
Podepnę się pod temat ze swoim pytaniem a jeśli jest zbiorowy do tego to proszę o link bo nie mogę znaleźć. Czy felgi o parametrach 18/8,5J ET45 przód i 18/9,5J ET40 podejdą do a4 b6 na zawieszeniu 1BV. Czy felga schowa się w nadkola czy będzie wystawać a może dobrze się z nimi spasuje? Czy nie będzie przypadkiem tarło?
-
Polecane opony zimowe
Jakie opony polecacie w rozmiarze 205/55/16 i kwocie do 800zł? Wiem, kasa mała ale na razie brak funduszy na wyższe półki, nie planuję też zimą dużo jeździć tym autem, jakieś 3-4 tys. km.
-
Opony bieżnikowane czy polecacie?
Czytając komentarze tu na forum i innych trudno podjąć decyzję gdyż ile osób tyle opinii. Sam mam dylemat gdyż też zastanawiam się nad nalewkami w rozmiarze 215/55/16, tyle, że w moim przypadku przebieg zimą wyniesie jakieś 3-4 tys. km. Nie powiem cena jest kusząca jednak z drugiej strony jeśli wyłożyło się grubo ponad 20 tys. na auto to i ten 1000 powinien się znaleźć na fabrycznie nowe opony.