Treść opublikowana przez makaba
-
termostat 1.8T
A ta kostka nie jest właśnie od zasilania grzałki? Masz może numer katalogowy tego oringu czy dobierałeś na wymiar?
-
termostat 1.8T
Bez przesady, wolę tą kasę na coś innego przeznaczyć. Kiedyś nabierze mocy urzędowej to się zrobi
-
termostat 1.8T
Tylko jak pomyślę ile jest rozbierania to nawet do garażu nie chce mi się schodzić Co za Janusz tak to zaprojektował
-
termostat 1.8T
Mam podobną sytuację. Przy spokojnej jeździe silnik nie morze się dogrzać na 90*C dopiero jak solidnie depnę do podłogi to złapie pożądaną temperaturę. Twierdzicie, że przyczyną może być jakiś oring?
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
Na takiej rolce i kapciu będzie to ekstra wyglądało. Byle do wiosny
-
Co zrobic z tylna kanapa po rozlaniu mleka
Z wanischem lepiej uważać, radziłbym zastosować jakiś prespray dedykowany do tapicerek np. 4nano vacum interior wash.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dokładnie tak jak kolega pisał, jeśli chcesz aby piana myła i nie ruszała wosku to musisz się liczyć z kosztami.
-
Polerka maszynowa czy glinkowanie?
Wszystko narobi rys na lakierze jeśli jest nieodpowiednio użytkowane. Wystarczy, że na rękawicy zaplącze się jakieś ziarenko piasku i już się dzieje. Glinka musi być za to zagniatana do środka żeby wszelki brud który zbierze tam się znalazł.
-
B6 1.8T 163KM AVANT Jaką instalację polecacie
8mm będzie optymalnie.
-
Co to za błąd: 18010
Też mi dzisiaj wywaliło ten błąd. Wychodzi na to, że aku chce jeść
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Kolor auta jest genialny. Nadaje mu niesamowitego charakteru.
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Zmiana w stosunku do zakupu kolosalna. Można powiedzieć, że inne auto. Felga mimo swojej prostoty robi tutaj pozytywny efekt. Powodzenia w dalszych planach.
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Dzieje się, przejrzałem cały temat i jest fajnie. Też szukam lusterka fotochrom z przyciskiem ale w jakichś uczciwych pieniądzach bo jak na razie to niektóre ceny są chore. Powodzenia w dalszych modach.
-
Avant makaby
Pojawił się pierwszy mod. W końcu od czegoś trzeba zacząć. 17.11 w Slinie zagościła instalacja gazowa Lovato. Obiecane zdjęcia zamontowanej instalacji.
-
Jak to jest z tym gazem w BEX
Wczoraj odebrałem swoje A4 z montażu instalacji Lovato. Przejechałem jak na razie niespełna 30km jednak po wskazaniach komputera widzę, że są one takie same jak na benzynie. Zobaczymy jak będzie po przejechaniu 1000km i pierwszym przeglądzie.
-
AVJ B6 Avant 1.8 T
Poprawa znaczna, w porównaniu do serii to nie ma co porównywać. Dalszych modów i bezawaryjności.
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Oglądałem ostatnio video na yt z tym autkiem. Robi robotę, zarówno fura jak i filmik. Świetnie wygląda ta felga i dokładka od cupry.
-
Avant makaby
Cześć wszystkim. Do audi przesiadłem się z mojej Astry G, świetny samochód w swojej klasie i idealny na pierwsze auto. Oto i ona. A4 zakupiona 15.10.2014 Silnik 1.8T BEX aktualnie 230KM Układ wydechowy magnaflow FMIC Układ hamulcowy ATE Power Disc przewody w stalowym oplocie Wyposarzenie Pakiet zewnętrzny s-line Pakiet wewnętrzny s-line Clarion NX401 Pół skórzana tapicerka s-line z elektryczną regulacją podparcia lędźwiowego Alu BBS 17" Trójramienna kierownica s-line Zawieszenie s-line 1BV Plany Kratki, atrapy i wnętrza lamp w czarny połysk Dokładka przedniego zderzaka od Leona Cupra Z pewnością coś jeszcze, tylko trzeba przemyśleć co
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jakie są różnice między manualną skrzynią 6 biegów w a4 b6 1.8T BEX dla ośki i quattro?
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Super kolor i ekstra auto. Chyba już wiem jakie koło u mnie zagości w przyszłym sezonie.
-
Jak to jest z tym gazem w BEX
JA jestem z lubelskiego i ogólnie miałem nadzieję że ktoś rzuci jakimiś konkretnymi podzespołami. W lublinie też jest kilku ogarniętych ludzi w instalacjach LPG. Chciałbym żeby ktoś powiedział na co należy zwracać uwagę przy wyborze instalacji LPG do tego silnika.
-
Jak to jest z tym gazem w BEX
Podepnę się pod temat kolegi aby nie zaśmiecać niepotrzebnie forum. Niedawno kupiłem a4 b6 Avant z 1.8T BEX i programem na 230KM. Turbina jest nówka sztuka, duży FMIC i wydech magnaflow. Jaką instalację LPG polecacie do takiego zestawu? Nie ukrywam że w przyszłości chciałbym trochę zwiększyć moc co najmniej o jakieś 20-30KM.