Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

makaba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez makaba

  1. makaba odpowiedział(a) na grzes791 temat w Audi A4 B6/B7
    A ta kostka nie jest właśnie od zasilania grzałki? Masz może numer katalogowy tego oringu czy dobierałeś na wymiar?
  2. makaba odpowiedział(a) na grzes791 temat w Audi A4 B6/B7
    Bez przesady, wolę tą kasę na coś innego przeznaczyć. Kiedyś nabierze mocy urzędowej to się zrobi
  3. makaba odpowiedział(a) na grzes791 temat w Audi A4 B6/B7
    Tylko jak pomyślę ile jest rozbierania to nawet do garażu nie chce mi się schodzić Co za Janusz tak to zaprojektował
  4. makaba odpowiedział(a) na grzes791 temat w Audi A4 B6/B7
    Mam podobną sytuację. Przy spokojnej jeździe silnik nie morze się dogrzać na 90*C dopiero jak solidnie depnę do podłogi to złapie pożądaną temperaturę. Twierdzicie, że przyczyną może być jakiś oring?
  5. Na takiej rolce i kapciu będzie to ekstra wyglądało. Byle do wiosny
  6. Z wanischem lepiej uważać, radziłbym zastosować jakiś prespray dedykowany do tapicerek np. 4nano vacum interior wash.
  7. Dokładnie tak jak kolega pisał, jeśli chcesz aby piana myła i nie ruszała wosku to musisz się liczyć z kosztami.
  8. Wszystko narobi rys na lakierze jeśli jest nieodpowiednio użytkowane. Wystarczy, że na rękawicy zaplącze się jakieś ziarenko piasku i już się dzieje. Glinka musi być za to zagniatana do środka żeby wszelki brud który zbierze tam się znalazł.
  9. Też mi dzisiaj wywaliło ten błąd. Wychodzi na to, że aku chce jeść
  10. Kolor auta jest genialny. Nadaje mu niesamowitego charakteru.
  11. Zmiana w stosunku do zakupu kolosalna. Można powiedzieć, że inne auto. Felga mimo swojej prostoty robi tutaj pozytywny efekt. Powodzenia w dalszych planach.
  12. Dzieje się, przejrzałem cały temat i jest fajnie. Też szukam lusterka fotochrom z przyciskiem ale w jakichś uczciwych pieniądzach bo jak na razie to niektóre ceny są chore. Powodzenia w dalszych modach.
  13. makaba odpowiedział(a) na makaba temat w Audi A4/S4 B6
    Pojawił się pierwszy mod. W końcu od czegoś trzeba zacząć. 17.11 w Slinie zagościła instalacja gazowa Lovato. Obiecane zdjęcia zamontowanej instalacji.
  14. Wczoraj odebrałem swoje A4 z montażu instalacji Lovato. Przejechałem jak na razie niespełna 30km jednak po wskazaniach komputera widzę, że są one takie same jak na benzynie. Zobaczymy jak będzie po przejechaniu 1000km i pierwszym przeglądzie.
  15. makaba odpowiedział(a) na szpec temat w Audi A4/S4 B6
    Poprawa znaczna, w porównaniu do serii to nie ma co porównywać. Dalszych modów i bezawaryjności.
  16. Oglądałem ostatnio video na yt z tym autkiem. Robi robotę, zarówno fura jak i filmik. Świetnie wygląda ta felga i dokładka od cupry.
  17. makaba opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Cześć wszystkim. Do audi przesiadłem się z mojej Astry G, świetny samochód w swojej klasie i idealny na pierwsze auto. Oto i ona. A4 zakupiona 15.10.2014 Silnik 1.8T BEX aktualnie 230KM Układ wydechowy magnaflow FMIC Układ hamulcowy ATE Power Disc przewody w stalowym oplocie Wyposarzenie Pakiet zewnętrzny s-line Pakiet wewnętrzny s-line Clarion NX401 Pół skórzana tapicerka s-line z elektryczną regulacją podparcia lędźwiowego Alu BBS 17" Trójramienna kierownica s-line Zawieszenie s-line 1BV Plany Kratki, atrapy i wnętrza lamp w czarny połysk Dokładka przedniego zderzaka od Leona Cupra Z pewnością coś jeszcze, tylko trzeba przemyśleć co
  18. Jakie są różnice między manualną skrzynią 6 biegów w a4 b6 1.8T BEX dla ośki i quattro?
  19. Super kolor i ekstra auto. Chyba już wiem jakie koło u mnie zagości w przyszłym sezonie.
  20. JA jestem z lubelskiego i ogólnie miałem nadzieję że ktoś rzuci jakimiś konkretnymi podzespołami. W lublinie też jest kilku ogarniętych ludzi w instalacjach LPG. Chciałbym żeby ktoś powiedział na co należy zwracać uwagę przy wyborze instalacji LPG do tego silnika.
  21. Podepnę się pod temat kolegi aby nie zaśmiecać niepotrzebnie forum. Niedawno kupiłem a4 b6 Avant z 1.8T BEX i programem na 230KM. Turbina jest nówka sztuka, duży FMIC i wydech magnaflow. Jaką instalację LPG polecacie do takiego zestawu? Nie ukrywam że w przyszłości chciałbym trochę zwiększyć moc co najmniej o jakieś 20-30KM.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.