Treść opublikowana przez makaba
-
[B8 CAGB powered by lift] SLINE COMPETITION PLUS, 220Hp 443Nm, 345/330, S4 245/35/19
Świetne auto, mody pierwsza klasa. Chyba jednak po BMW wrócę do Audi
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Jeśli po wprowadzeniu tych absurdalnych przepisów spadnie liczba użytkowników samochodów to analogicznie spadnie ilość paliwa sprzedawanego odbiorcom detalicznym czyli nam kierowcom.a na to raczej lobby paliwowe sobie nie pozwoli bo sam transport towarowy itp. nie zapewni im odpowiedniego popytu na paliwa.
-
A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
Bardzo ładne i przede wszystkim zadbane auto co się ceni. Najbardziej podobają mi się mody polegające na zwiększeniu wyposażenia auta. Co do stwierdzenia, że kupno zadbanego i niezajeżdżonego Audi to droga przez mękę to zgadzam się w 100% a nawet mogę powiedzieć, że w obecnych czasach dotyczy się to niestety praktycznie każdej a w szczególności niemieckiej marki. Życzę bezawaryjności i przyjemności z jazdy.
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Ja bym zostawił z niebieskimi wstawkami. Fajnie będą się komponować z lakierem.
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
Co jest powodem sprzedaży? Ja kilka dni temu kupiłem E91 z 2008r. z tym samym motorem i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Wygodnie się jeździ nawet na 18, prowadzenie bajka. W porównaniu do mojej byłej B6 jest przepaść, jedynie mocą i dźwiękiem silnika na wydechu magnaflow audi wygrywało.
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
Czyli wychodzi na to, ze trzeba wrocic do opla bo nie ma co kupic z dieslem czy to z audi czy z bmw. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
W jakich rocznikach był wspomniany przez Was wadliwy silnik? Szukam e90 przedliftowej ze względu na ograniczony budżet.
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Auto marzenie
-
Avant makaby
Auto sprzedane. Temat do zamknięcia. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Avant makaby
Efekty ostatnich detailingów. Poor Boy's White Diamond + Colinite 476s. Auto sprzedane, proszę o zamknięcie tematu.
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Takie projekty to ja lubię. Przynajmniej popatrzeć sobie można jak samemu się nie ma możliwości i funduszy na takie dłubanie. Auto wygląda jak dla mnie obłędnie a kolor jest po prostu mega-świetny.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
To tak jak ze swapem silnika na wiekszy. Diagnosta na stacji powinien zrobic odpowiednie czynnosci a nastepnie wystawic odpowiedni dokument na podstawie ktorego dokonuje sie zmian w dowodzie pojazdu. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Świetne auto. Tył wygląda po prostu obłędnie.
-
A4 B7 19" ET35 8,5J
Jak by znaleźć kogoś kto chciałby kupić na swoją firmę to można nieźle na VAT oszczędzić.
-
A4 B7 19" ET35 8,5J
Było już parę razy na forum, że felgi w tym parametrze wejdą. Sam planuję kupić u niego felgi. Bierzesz może na firmę?
-
1.9tdi AHH po wizycie w TUNE-UP // 0,216 + program
Jak na serie 90KM to piekny wynik. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B5 Air Ride :)
Ładnie zglebiona
-
[B6 AVF] Srebrny Avant Pakiet Sport by kufel26
Ładna sztuka, przynajmniej masz wyposażenie ciekawsze bo w mojej to ktoś przyoszczędził na rzecz pakietu.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Też się nad tym zestawem zastanawiałem i z tego co mi udało się dowiedzieć to jeśli skrzynia i most jest z tego samego auta to nie będzie problemów.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Upychał ktoś z Was felgi 19/9,5 ET32? Rolka ori Audi. Dużo będą wystawać i jak to się zgra z zawiasem 1BV?
-
Zacinajacy się pedal sprzegla
Teraz się mówi homoseksualista a nie pedał. Może gdzieś zaciera się?
-
Błąd 17536 1.8T BEX
Już zacząłem szukać u siebie ogarniętego tunera. Na początku będę chciał to sprawdzić a później zrobić tak aby było dobrze. Zostaje mi męczyć gazownika, ostatnio jak z nim gadałem to powiedział, że zmieni gwarancyjnie wtryski LPG.
-
Błąd 17536 1.8T BEX
LPG jest, błąd jaki był to wypadanie zapłonu na 1 cylindrze, błąd mieszanki się nie pojawił a cały dzień jeździłem na LPG, jakieś 100km. Skasowałem go i logi zrobiłem na benzynie. Zalany vervą 98. Co jest nie tak z tym programem? Auto chodzi super, ciągnie jak samolot. Program robił poprzedni właściciel w jakiejś firmie w Warszawie.
-
Błąd 17536 1.8T BEX
W końcu udało mi się zrobić logi. Proszę mądrzejszych od siebie o przyjrzenie się im. http://vaglog.pl/log_248714.html http://vaglog.pl/log_248713.html http://vaglog.pl/log_248712.html
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
Masz może jakiś kod lakieru felg?