Treść opublikowana przez Patryk93
-
Felgi z a5 do a4
Dzięki za odpowiedź, o pierścieniu to wiedziałem że będzie potrzebny A jak z et w tym 3 przypadku felgi na aukcji siedzą w a4 b7 wyglądają spoko Alufelgi R18 Audi OEM 5x112 Knurów • OLX.pl M.OLX.PL 1299 zł: 1 299 zł: Stan: Jak NOWE R18 8J 5x112 Wysuniecie felgi: ET 25 otwór centrujący 66,6mm AUDI ( Nr 4M0601025A...
-
Felgi z a5 do a4
Witam potrzebuje informacji czy felgi z a5 o parametrach .ET 31, 8J 18 H2. Rozstaw śrub 5×112, średnica 66,6 i oponach 245/40 spasują do b6 aktualnie mam 18stki z oponą 225/40 zawias gwint Lub zestaw 7,5Jx18H2 Et35 opona 225/45/18 Ewentualnie taka felga R18 8J 5x112 ET 25 otwór centrujący 66,6mm AUDI ( Nr 4M0601025A Mam możliwość zakupienia dwóch powyższych zestawów w fajnej cenie ale nie wiem czy podejda. Lub jakie 17stki kupić najlepiej na zimę Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam
-
B6 BFB Błędy
Na razie zrobiłem ponad 150 km i jest wszystko okej pali normalnie nic nie szarpie i nie gaśnie odczuwam jakby auto nie było już mułowate tylko trochę zrywniejsze
-
B6 BFB Błędy
ja miałem taki problem jak ty nie chodzi mi o błedy tylko objawy w b5 fl 1.8 dzis dostałem czujnik g28 zakupiony u Dzika i jutro wymieniam jak coś to dam znać
-
Zwrot składki OC po sprzedaży auta
No czasami nabywca musi dopłacić jakieś grosze jeśli ma mniejsze zniżki czy tam wiek itp jeśli chce kontynuować oc
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Ja to chciałem pochwalić sie nagrodą konkursową z Fb
-
Zawieszenie Gwintowane DTSline SX
Witam Planuje zakupić ten zawias do swojej b6 , widziałem ze parę osób na forum też o niego pytało ale nikt nic nie odpisywał w poszczególnych tematach http://www.ebay.de/itm/DTSline-SX-Gewindefahrwerk-Audi-A4-B6-B7-8E-8H-Limo-Avant-Cabrio-Facelift-/221757381399?fits=Year%3A2003%7CMake%3AAudi%7CModel%3AA4%7CPlatform%3A8E2%2C+B6%7CType%3A1.8+T&hash=item33a1c51b17:g:qr4AAOSw-7RVGUhD Ktoś wie może coś na temat tego zestawu ? Przy okazji chciałem sie upewnić czy to jest zestaw do sedana ?
-
Gwint MTS do B6/B7 - pytanie o popyt :)
Golf III gwint mts nalatane ponad 30 k km w 2 lata do chwili obecnej wszystko okej jak ktoś nie ma mega wymagań to śmiało mogę polecić
-
1.8T jeszcze nie do końca jest jak być powinno
Można wiedzieć co było nie tak ?
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
Polecam serdecznie ekspresowa wysyłka super kontakt no i te konkurencyjne ceny
-
Passat B5 FL 1.8 T 150KM
Witam potrzebuję porady na temat instalacji lpg do passata +/- orientacyjne ceny za taki zestaw z góy dziękuje za odpowiedź aktualnie w swoim bexie miałem wsadzone Wielozawór Tomasetto achille at.02 Reduktor AC S.A R 01 Zawór odcinający Valtek 01 Przewody Faro typu H2 (klasy1) Parker ITR AUTOGAS Wtrysk Hana H2000 Niebieskie Czujnik Ciśnienia AC S.A PS-02 Jednostka ster Stag-4 q-box przejechałem na tym zestawie prawie 40k km i wszystko było okej do passata chciałbym wsadzić cos z zapsaem mocy tak na jakieś 170 -180 km
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Bex 190km (miasto90%-trasa 10%) 12 l lpg Opony225/40/18
-
Dokładka zderzaka tył sedan
Witam przymierzam sie do zakupu takowej dokładki http://allegro.pl/audi-a4-b6-s4-dokladka-zderzaka-tyl-sedan-avant-i5367118386.html jakieś sugestie do tego czy spasuje się ona z ori zderzakiem czy nie ma szans ? bo zapewnienia sprzedawców jak dla mnie nic nie dają .
-
kontrolka esp i abs
Sprawdź klocki może czujnik jest już na wierzchu miałem taki sam przypadek
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Potwierdzam akcja dalej aktualna umówiony na 14.04.15r Noma2 Katowice
-
1.8 t BEX instalacja opinia
Aktualnie jest zrobione na tym zestawie 10k km z czego sam osobiscie zrobilem 6k km chwilow nie narzekam na nic gaz zakladany byl w 2014 roku
-
1.8 t BEX instalacja opinia
Jak dobrze spojrzalem to musi byc czerwony skoro 190km to by czarnego nie wkładali ;p Dzięki za informacje
-
1.8 t BEX instalacja opinia
^^UP Poprawione wszystko a co do przewodów to musze zajrzeć i sprawdzić nabyłem auto z tym zestawem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Forumowiczów Jestem Patryk aktualnie jeżdżę a4 b6 (bex) sedan Pzd Dąbrowa Górnicza
-
1.8 t BEX instalacja opinia
Witam posiadam w swoim audi taki o to zestaw Wielozawór Tomasetto achille at.02 Reduktor AC S.A R 01 Zawór odcinający Valtek 01 Przewody Faro typu H2 (klasy1) Parker ITR AUTOGAS Wtrysk Hana H2000 Niebieskie (jesli mozna to sprawdzic po kolorze nadruku na wtrysku lpg/cng injector ) Czujnik Ciśnienia AC S.A PS-02 Jednostka ster Stag-4 q-box Jakieś opinie na temat tego zestawu na jaką moc owy zestaw powinien wystarczy ?