Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mefjiu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mefjiu

  1. Idzie jak szedł, więc nie wiem o co Ci chodzi. Nie wywale ponad 2K na nowe katy, a to co jest mi się podoba i wsią bym tego nie nazwał, bo kultura pracy jest o niebo lepsza.
  2. Szczerze mówiąc, to w PL nie mamy dróg, jak u niemca, więc nie potrzeba mi ciągle jeździć prędkościami autostradowymi, a więc wg tego, co mówisz, kopyto od dołu rzeczywiście ma lepsze, dźwięk też, a jak V-max mi spadnie o kilka/kilkanaście km, to płakał nie będę. Chociaż szczerze mówiąc i tak bez katów i z tym wydechem "jakoś" to idzie, bo do ok. 200km/h bez problemów się rozbujał ostatnio, ale tyle to ja jeżdżę okazyjnie, bo jak mówiłem rzadko trafi mi się trasa, na której bym mógł się do w/w prędkości rozpędzić i nie straciłbym prawka / życia na drzewie albo w rowie Widać to czy ktoś woli mieć (czy nie mieć) katy, to kwestia gustu i nie mam zamiaru wojny o to wszczynać, bo wcześniej miałem mondeo ST220 z katalizatorami i nie płakałem, żeby je wyciąć, więc szanuję zdanie ludzi, którzy wolą je mieć.
  3. No dobra, to tak zrobię i w poniedziałek wieczorem napiszę co i jak
  4. Sprawdzisz mi również ? Bo u mnie chyba nie podlegają już wymianie, bo dzwoniłem do ASO i kobieta mi powiedziała, że w 2011 u mnie wymieniona była 1 i wykorzystana została akcja serwisowa, a co z pozostałymi trzema, te już nie mają prawa się zepsuć i nie podlegają wymianie ? Dostałem właśnie telefon z ASO w Świdniku / Lublinie i rozmawiałem chwilę z człowiekiem z serwisu, to powiedział, że: "wymianie podlega tylko jeden rodzaj cewek" (określona literka na końcu numeracji cewki, ale nie chciał powiedzieć która). Na pytanie: "a co jeżeli cewki już wcześniej były wymieniane na akcji serwisowej?" odpowiedział: "jeżeli choć jedna będzie uszkodzona, wymienimy wszystkie na nowe, o ile będą to cewki podlegające akcji. Jeżeli któraś będzie miała inną symbolikę końcową (literkę), to ta nie zostanie wymieniona". Teraz tak... Czy ktoś wie o które cewki mu chodziło? Bo mam zamontowane (chyba) z końcówką "F", czy to te podlegające wymianie i mam po co jechać?
  5. Na weekendzie mam taki zamiar, żeby tylko pogoda była
  6. To zależy od fachowca. Ja oddałem do gościa, który zna się na rzeczy i żadnych "dźwięków z poloneza" nie ma, no i robił to nie raz, też jest na forum. Jak ktoś użyje dobrze dopasowanych części, to będzie OK, a jak ktoś bazuje jedynie na doświadczeniu z migomatem, dorwie kilka grubszych rurek i giętarkę, to życzę powodzenia... Wydech brzmi ładnie, basowo, ale bez przesady (jak to bywa w E36 spod dyskoteki), a co do sond, to miałem wywalone z ecu wcześniej, więc 0 problemów.
  7. Również polecam tłumiki przelotowe zamiast katalizatorów.
  8. Dziś dzwoniłem do ASO w Lublinie, mieli oddzwonić, do tej pory cisza w środę będę atakował ponownie
  9. Jutro mam zamiar przedzwonić do ASO do Lublina, zobaczymy co powiedzą i dam znać
  10. mefjiu odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    Przekonam się w przyszłym tygodniu...
  11. Jak mam u siebie w ASN-ie cewki o numeracji: 06C 905 115F Nie wie ktoś, czy i ja się załapię na akcję?
  12. mefjiu odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    Fabrycznie mam Bremi, nie wiesz czy się załapię?
  13. mefjiu odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    Z innej beczki: Mam zamiar wymienić cewki w moim ASN-ie, tylko jest kwestia gdzie kupić? Na allegro jakaś hurtownia ma (rzekomo oryginalne Beru) po 100zł/ szt., a w Intercars, u Niedziałka i temu podobnych sklepach ceny tej samej cewki wahają się między 136 a 152zł. Hurtownia z allegro ma w zasadzie same pozytywy, gwarancja jest, opakowanie ori Beru... Czy może być taka sytuacja, że są to podróbki? Bo widziałem i na allegro jakieś cewki Max Gear po ok. 70zł, co podobnie wyglądają, ale chcę trochę pojeździć, więc wolę wydać trochę więcej. Druga sprawa- jakie świece polecacie? Mile widziane linki
  14. Możesz coś więcej powiedzieć o tym "back presure"? Właśnie dałem do TomekLPU, żeby "pogrzebał przy wydechu, to zrobi tak: w miejsce przednich katów wspawa wydechy przelotowe, bo okazało się, że ktoś wygrzebał wkłady i są same puszki, stąd dźwięk, a w miejsce strumiennic wspawa rurki albo również wydechy przelotowe (kwestia dogadamia). Dodatkowo wymieni elastyczne rurki + uszczelki wydechu. Widziałem zrobiony podobny patent u znajomego, tyle że w A6 C5 2.8 V6 i się sprawdza, a do tego dźwięk jest o niebo lepszy, niż po wygrzebaniu wkładów katów...
  15. Polecam też spojrzeć na niemiecki ebay. Są ori nowe do ASN-a s rozsądnych cenach.
  16. Witam. Zauważyłem, że na aukcjach w Anglii można kupić auto za niezłe pieniądze. Na części czy by sprzedać w całości- nie ma znaczenia. Mam tylko jeden problem- transport auta. Ma ktoś z Was sprawdzoną firmę, która zajmuje się pomocą w zakupie i sprowadzeniem auta z UK? Byłbym wdzięczny za wszelkie linki do firm, które się tym zajmują i nie są to "firmy-krzaki". pozdrawiam.
  17. Jeżeli jest pastalt, to znaczy że ma aktualne ubezpieczenie, więc albo sprzedawca w Pl ma auto zarejestrowane na siebie i je opłacił, albo auto stoi na szweda, który ubezpieczenia nie wycofał, a Polak będzie chciał auto zapewne sprzedać na tzw. Hansa. No chyba, że auto jest już po opłatach w kraju. Co do wycofania ubezpieczenia powinien to zrobić Szwed, ale ja np. rejestrowałem auto, które było pastalt i w WK nie było problemów.
  18. Nie, nie musisz nic płacić.
  19. Jesteśmy w UE- Szwed nie potrzebuje nic, to Ty musisz zabrać ze sobą dokumenty auta, by móc je zarejestrować w PL. Przy rejestracji auta w PL oddajesz dowód rejestracyjny szwedzki, a wydział komunikacji odsyła go razem z blachami do Szwecji i auto jest tam wyrejestrowywane. Dla świętego spokoju możesz ze Szwedem spisać umowę dwujęzyczną i dać mu jeden egzemplarz albo niech po prostu Szwed zrobi auto "avstald" i wtedy nie będzie się miał czego bać.
  20. Problemy z nielegalnym swapem możesz mieć i przy kontroli policji, jak trafisz na obeznanego gliniarza- laweta i do domu, a jak będzie chamem, to i parking policyjny w celu sprawdzenia czy auto jest legalne... Lepiej zrobić dodatkowy przegląd, zalegalizować nowe parametry i mieć z głowy...
  21. Tylko pojawia się problem, bo u mnie mam manual, a tam jest tiptronic- nie chodzi mi o przekonanie, czy nawyki, tylko czy nie będzie to dużo więcej zabawy dla mechaników? Ile taka "przekładka" może mnie kosztować?
  22. Nie badałem, ale aktualnie chyba będę kupował a6 c5 2.7Bit z silnikiem ARE na partsy i zastanawiałem się, czy by nie zrobić swapa, a za samego ASN-a zwróci mi się całe drugie auto, tylko jest w tym 2,7 lipa, bo ma automat, czego nie lubię (kwestia gustu). Czy taki 2.7 będzie lepszy od 3.0?
  23. Soft, dolot + stożek, coś z wydechem będę robił plus ew. intercooler, jeżeli będzie trzeba...
  24. Osobiście nikogo takiego nie znam, ale jakbyś znalazł, to bym był wdzięczny, jakbyś się podzielił tą informacją.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.