Treść opublikowana przez robbert1988
-
1.8T AVJ Buczenie silnika przy pełnym obciążeniu
Ja czyściłem odmę wymieniłem wszystkie poduszki i dalej buczy. Może to wina wydechu. A może po prostu ten typ tak ma...
-
B6 DIVISION
Swój miałem pęknięty. Kupiłem najpierw taki sam używkę bez pęknięć też nie działał później kupiłem używkę z b7 bez pęknięć i też lipa. Rmf jakoś działa trochę ale strasznie przerywa o zetce czy esce można pomażyć.... Dodam że u brata w kombiaku dobrze zbiera a i wszystkie przewody przedzwonione przejście jest i radio też podmieniane i nic to nie dawało.
-
B6 DIVISION
Panowie mam problem z odbieraniem radia nawet Rmf-fm przerywa już nie mówiąc o innych stacjach u mnie w mieście gdzie jest słaby zasięg. Podejrzewam że problem leży wzmacniaczu antenowym.kupiłem już 3 używki i żadna nie działała. Czy ma ktoś jakiś patent z obejściem tego???
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Witam. Mam zamontowany MCE 8E0 907 279. Chcę dołożyć spryski lamp i tu jest pytanie. Czy jak założę MCE 8E0 907 279 D lub 8E0 907 279 A to czy nie będę musiał nic dorabiać oprócz wiązki do pompki spryskiwaczy lamp?? Czy trzeba będzie coś kodować czy adaptować?? Czy wystarczy przełożyć MCE?
-
Srebrne Audi A4 B6 By_Piasek
Kolego czym regenerowałeś climatronik?? Ładnie Ci to wyszło
-
1.8T AVJ Buczenie silnika przy pełnym obciążeniu
Ja wymieniłem dv na ori z aso. Nie ma różnicy czy na starej czy na nowej. Ja do odmy nie zaglądałem będę działał jak zrobi sięcieplej.
-
Mója Audi A4 B6 1.8t Q {LY7J}
Fajna sztuka do modów. Kolor średni (mam taki sam) ale idzie się przyzwyczaić. No i bex pod maską (zazdroszczę ).
-
1.8T AVJ Buczenie silnika przy pełnym obciążeniu
Panowie ktoś doszedł co i jak z tym buczeniem?? U mnie buczy przy stałej prędkości. Strasznie mnie to denerwuje.
-
Prośba o analizę logów i diagnostykę 1.8 T AVJ
Dzięki za pomoc. Ale mam jeszcze pytanie czy to może być przyczyną tego buczenia przy dodaniu gazu i ogólnej głośnej pracy silnika (mam porównanie do bfb brata i tam jest cichutko i przyjemnie się jedzie)? Mechanik ze mnie żaden ale byłem u znajomego i właśnie powiedział że to buczenie jest w okolicach kolektora dolotowego, a drugi powiedział że z dołu silnika i coś tam może być nie tak. Dzięki
-
Prośba o analizę logów i diagnostykę 1.8 T AVJ
Witam Panowie, Mam problem z dziwnym buczeniem auta i byłem już u dwóch mechaników i żaden nic nie stwierdził, dlatego proszę Was o pomoc. Może uda się coś z logów wywnioskować. Audi 2001 r. 1.8 T + LPG (150 KM). Logi robione na pb. Z góry dziękuję http://vaglog.pl/log_248999.html http://vaglog.pl/log_248998.html http://vaglog.pl/log_248997.html http://vaglog.pl/log_248996.html
-
[B6 AWX] szary Avant S line by arturek fotele skóra/speed B7, felga 19", sprężyny Eibach Sportline, dużo zdjęć
Ładna sztuka
-
[B6 BEX] Smerfetka S-LINE Plus 1.8T
Piękna fura. No i kolor jeden z lepszych.
-
1.8T avj 150km
Kolego mam taki sam zestaw od ponad pół roku i na razie nie narzekam.Spalanie u mnie wychodzi około 11 l na trasie. Powoli szykuję się do modów zobaczymy jak się to będzie sprawowało.
-
gaz w 1.8t
U mnie przy zamkniętej masce klekotu nie słychać. Jak ją otworzę to słychać cykanie. Na instalacji zrobiłem 15 tyś także nie powinno być wyeksplotowania. Może to faktycznie po prostu takie wtryski i cykają.
-
gaz w 1.8t
Kolego u mnie jest to samo wtryski od gazu po prostu klekoczą i też instalacja staga. Nie ma raczej czym się przejmować. A gdzie zakładałeś instalacje podtlenku??
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Uciskanie nic nie pomaga.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Witam Panowie. Chce założyć u siebie LPG jaki warsztat polecicie w pobliżu?
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Nie radio nie było zmieniane od początku. Też mi się zdaje że ten wzmacniacz jest też walnięty. Co Kolego proponujesz czy szukać innego wzmacniacza (jak tak to jakiego) czy ten naprawiać??
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Tak jest 10.48.
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Witam. Mam taki problem. Słabo odbierało mi radio. Więc zastosowałem się do rad podanych wyżej. Żadnej poprawy nie zauważyłem. Więc postanowiłem kupić drugi wzmacniacz na allegro. Sprzedawca zapewniał mnie, że wzmacniacz na 100% jest sprawny. Wzmacniacz o numerze 8E5035225a. Ale nadal jest to samo słaby odbiór. Mam jeszcze podłączoną zmieniarkę yaptoura i zauważyłem jedną rzecz że jak go odłączę to radio lepiej zbiera ale nie jest to rewelacja. Mam porównanie do brata avanta który stał obok. Przekładałem też yoaptoura do brata żeby sprawdzić czy on nie sieje zakłóceń. U niego jednak było wszystko ok. Proszę o pomoc