Treść opublikowana przez robbert1988
-
Nie działa ogrzewanie fotela w Audi A4 B6
Koledzy ponawiam pytanie czy ktoś wie jaki termistor powinien być. Może ktoś wymieniał i podzieli się swoja wiedzą??
-
Nierówna praca silnika po odpaleniu.
Kolego też miałem taki problem że po odpaleniu auto na ssaniu nie równo chodziło i się telepało. Okazało się że to wina gazu bo było za bogato po dobrym wystrojeniu wszystko ok nawet drgnięcia nie ma..
-
Prośba o analizę logów 1.8tq BEX
Gaz założony miesiąc temu. Musze pojechać do kogoś ogarniętego. żeby dobrze wystroił bo tu jakiś gotowiec wgrany. Auto pali w trasie przy umiarkowanej jeździe ok 11.6. Jak na Pb wszystko ok bo zdawało mi się zamulone mam porównanie do brata bfb i jedzie podobnie ale jego w ośce. trzeba coś pomyśleć o jakimś programie...
-
Prośba o analizę logów 1.8tq BEX
Witam panowie Prosiłbym o analizę logów. Zdaje mi się że auto coś słabo się zbiera od dołu jak na te niby 190km. Logi dynamiczne od 1500 do odcinki na Pb http://vaglog.pl/log-002_003_gFf5QjB.html http://vaglog.pl/log-011_020_9oMyO.html http://vaglog.pl/log-032_033_08Nath6.html http://vaglog.pl/log-115_118_ZIy5V1.html I tutaj jeszcze na LPG http://vaglog.pl/log-002_033_8Hyq8m.html Czy jakieś jeszcze zrobic dodatkowo? Z góry dziękuję za pomoc
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ja to nie wiem przy włączonej klimie mam 800 a jak wyłączę całkiem klimatronik to jest 760. To na gazie mogłem jeszcze sprawdzić na benzynie...
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Panowie dziękuję bardzo za porady Przestawienie rozrządu o jeden do przodu pomogło. Auto wyraźnie żwawsze.
-
Wymiana rozrządu + wymiana łańcucha/nastawnika
Kolego tu masz film odnośnie wymiany napinacza: O rozrządzie też na pewno jest coś na youtube...
-
CZARNE B6 Avant 1.8T BFB S-line Kiera B8 RS6 320mm Android Ambient line
Ładnie działasz kolego. Działa Ci ta kierownica z nie oryginalnym radiem??
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Jestem na pierwszego umówiony już do innego mechanika zobaczymy co i jak. Ma na nowo wszystko poustawiać. i przy tym zrobić fotorelację. Zobaczymy co wyjdzie.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ja aż tak się nie bawię żeby rozrząd ustawiać ale dzwoniłem do mechanika co mi robił i stwierdził że rozrząd jest idealnie na znakach i że wychodzi -12 to wina padniętego napinacza. Dodam ze smok był czyszczony ciśnienie oleju już ok. Aha i napinacz zagrzechocze przy odpalaniu dopiero jak auto ze 3 dni ni odpalane a tak to w miarę cicho. Co radzicie wymianę mechanika??
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Panowie i mnie dopadł błąd nastawnika. Ale to pół biedy bo przy okazji czytania tego wątku postanowiłem sprawdzić ustawienie rozrządu w bloku 93 i wyszło -12. Czy to normalne. Dodam że rorząd wymieniony jakieś 1000 km temu.
-
Cisnienie oleju na niskich obrotach
Uporałem się ze słabym ciśnieniem na wolnych obrotach. Oczywiście przyczyną okazał się zapchany smok.. Teraz na wolnych obrotach ciśnienie wychodzi coś kolo 2.0. Żadnych niepokojących stuków już nie słychać. I znów wychodzi na to żeby nie słuchać mechaników tylko od razu po zakupie mierzyć ciśnienie oleju tak jak to radzą na forum koledzy.
-
[B6 BFB] Czerwone Quattro Zehell'a
O kolego widzę kasy na auto nie żałujesz. To się ceni
-
Cisnienie oleju na niskich obrotach
Panowie mam taki problem kupiłem auto i przy kupnie pięknie chodziło nic się nie działo. Aż do wymiany oleju na lm 5w-40. Z silnika zaczęły dobiegać odgłos stuków ale nie z napinacza tylko tk jak by którejś szklanki. Po odkręceniu korka oleju i dokładnym przyjrzeniu się na wałku widać nagar. I co teraz robić?? Czy płukać olejem czy lać płukankę i od razu zrzucać miskę?Dodam że napinacza na zimnym nie hałasuje. Olej wymieniony 50 km temu. Ciśnienie mierzyłem na rozgrzanym to tak przy 2000 tyś obr. Wychodzi jakieś 2.7 a przy 3500 wychodzi 3.30.
-
Olej, płukanie
Panowie mam taki problem kupiłem auto i przy kupnie pięknie chodziło nic się nie działo. Aż do wymiany oleju na lm 5w-40. Z silnika zaczęły dobiegać odgłos stuków ale nie z napinacza tylko tk jak by którejś szklanki. Po odkręceniu korka oleju i dokładnym przyjrzeniu się na wałku widać nagar. I co teraz robić?? Czy płukać olejem czy lać płukankę i od razu zrzucać miskę?Dodam że napinacza na zimnym nie hałasuje. Olej wymieniony 50 km temu. Ciśnienie mierzyłem na rozgrzanym to tak przy 2000 tyś obr. Wychodzi jakieś 2.7 a przy 3500 wychodzi 3.30.
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
O to teraz kolego to mi robotę ułatwiłeś.Dzięki wielkie
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Ok dzięki koledzy za pomoc Teraz już wiem że z przodu będę musiał ciągnąć kale z drzwi. A z Tyłu podepnę się pod MK
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Tak wiem kolego że nie obsługuje ale z tego co czytałem jeśli mam korby z tyłu i mam świecące czerwone lampki to za te właśnie czerwone lampki z tyłu odpowiada moduł komfortu. Jak to dobrze zrozumiałem. Nie bardzo mi się uśmiecha zmieniać mk i pchać się w koszty. Może jest jakieś obejście tego i da się wpiąć z przodu w jakieś wiązki na których jest plus po otwarciu drzwi. Bo nie wiem tego i zastanawiam się czy np. z przodu nie musiałbym ciągnąć kabli z drzwi (od czerwonej lampki do środka). Czy ktoś robił już taki patent?
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Panowie mam pytanie nie mam light pakietu mam tylko czerwone lampki w drzwiach i chce dorobić pakiet oświetlania nóg. Mam moduł z końcówką AR także z tyłu nie będzie problemu. A co z przodem gdzie mogę się wpiąć z kablami? czy trzeba będzie ciągnąć kale z drzwi przednich? Czy jest jakieś miejsce w środku auta gdzie można się wpiąć żeby lampki świeciły do każdych drzwi oddzielnie tak jak ori?
-
[ALL B6] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów 1.8T
Nawet w w poradniku sam naprawiam jest żeby dać lekko silikonu na łączenie płaskiej powierzchni z tym rancikiem. Ja dawałem sylikon cieniutko na całości i już pół roku spokój. Oczywiście dokręcone odpowiednim momentem. Wcześniej jak założyłem samą nową uszczelkę bez silikonu to po paru dniach już się pociło.
-
Audi a4 b6 1.8T 220hp Quattro bex by Sylwek :) RPR :) edit
Ładna fura. Podobna do mojej i też kupiona w Radomiu. Dobrze działasz kolego. Często bywam w Przemyślu to może bym się załapał z Wami na jakiś spocik
-
Mój czarny ASN
Fura ładna.Moim zdaniem felgi pasują. Ale faktycznie ten kondon na kierownicy trochę słaby
-
B6 DIVISION
powinien podejsć Nikt nie orientuje się czy jest p&p? wiem że końcówki w b7 chyba troszkę są dłuższe? mój wydech już się wypalił i głośno chodzi a z b6 ciężko coś znaleźć dobrego.
-
B6 DIVISION
Panowie może ktoś się orientuje czy wydech z b7 2.0tfsi podejdzie do b6 1.8t???
-
[B6 BEX] Avant S line Red Devil 224KM 340Nm by arass
Piękna